Ulice

04.05.2016 19:05 wypadek w Kołbieli

Auto zakleszczone między tirami. Kobieta i dzieci w szpitalu

SERWISY:

Do poważnego wypadku doszło w środę wieczorem na rondzie w Kołbieli. – Samochód osobowy został zakleszczony przez dwa samochody ciężarowe. Były bardzo duże utrudnienia w ruchu – informowała Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego stołecznej policji.

Do zdarzenia doszło w środę w okolicach ronda w Kołbieli. To miejsce, w którym przecinają się dwie drogi krajowe nr 50 i nr 17. - Informację o wypadku otrzymaliśmy o godzinie 18.15. Brał w nim udział samochód osobowy, który został zakleszczony przez dwie ciężarówki – mówiła chwilę po zdarzeniu Iwona Jurkiewicz.

Na miejscu pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe. Jak dodała Jurkiewicz, trzy osoby zostały zabrane do szpitala: kobieta i dwoje dzieci.

Funkcjonariusze ostrzegali przed bardzo dużymi utrudnieniami na krajowej 50. Okolice ronda w Kołbieli były całkowicie nieprzejezdne. – Policja kierowała ruchem. Już w Mińsku Mazowieckim i na terenie powiatu otwockiego były informacje o objazdach – ostrzegała Jurkiewicz.

Akcja służb trwała do późnych godzin nocnych. Policja prowadziła czynności, które pomogą ustalić przyczyny zdarzenia.

kw/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • aaaaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 12:32 ~aaaaa

  Gratuluje spostrzegawczości. Skoro zdjęcia były robione następnego dnia to po co stoi tam Śmigłowiec z LPR ?????? To według Ciebie trójka poszkodowanych przez całą noc była we wraku, a może zabrakło paliwa???
  A jak to nazwałeś "pale" muszą być ale nie będę Ci tłumaczył po co bo Ty naprawdę nic nie rozumiesz. Zanim coś napiszesz to najpierw obejrzyj dokładnie zdjęcia POMYŚL i dopiero zacznij komentować.

 • kapelan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2016 12:17 ~kapelan

  A123B~A123B

  Zdjęcia robione za dnia, film z nocy że nic nie widać no i te kombinacje z palami nic z tego nie rozumiem. Gratuluję tylko poszkodowanym że ocaleli.

 • mix

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 17:44 ~mix

  Siła uderzenia wrzuciła osobówkę na naczepę więc odjechanie nic by nie dało

 • Darlit

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 17:38 ~Darlit

  Kuba~Kuba

  Mylisz się. Robi się i to dużo z uwagi na to, że nowa trasa S17, której budowa lada dzień ruszy będzie omijała rondo w Kołbieli.

  Problem polega na tym że zdarzenie miało miejsce nie na 17 tylko na 50 przed Kołbielą, a tu obwodnicy nie będzie czyli będzie tak samo :(

 • A123B

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 16:50 ~A123B

  Zdjęcia robione za dnia, film z nocy że nic nie widać no i te kombinacje z palami nic z tego nie rozumiem. Gratuluję tylko poszkodowanym że ocaleli.

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 15:02 SEBBAX

  nie prościej by było, aby pierwszy pojazd odjechał kilka metrów - uwolniło by to osobówkę od razu... kiedyś był duzo tragiczniejszy wypadek w Siewierzu w maju 2010 - tam ciężarówka wprasowała w lawetę dwa auta - ciężarówka stała za ciężarówką... i jeszcze pożar... tutaj - w zasadzie wszyscy przeżyli, więc mieli szczęście.

 • pęczek drutu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 13:38 ~pęczek drutu

  AQQ~AQQ

  Kolejna informacja z Warszawy?

  a co, leczysz kompleksy słoikami warszawiaku z drugiego pokolenia :] lepiej byś dziadków lub pradziadków grób w koziej wólce odwiedził :]

 • mix

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 12:44 ~mix

  Ten wypadek nie zdarzył się na rondzie ale przy skrzyżowaniu na Sienice około 1500 metrów do ronda w stronę Mińska maz

 • hddddd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 11:45 ~hddddd

  Hobbyści.
  Takie hobby, aby się rozbić, albo zabić.
  Dlatego postuluję, żeby nie było ograniczeń prędkości i podwójnych ciągłych itd.
  Ja na drodze muszę się zrelaksować, muszę jechać szybko, bo życie krótkie i szkoda czasu.

 • Stańczyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 10:22 ~Stańczyk

  Kiedy jadę samochodem i w radiu nadają sygnał wiadomości dla kierowców, moje dziecko radośnie woła: "Teraz będzie ta audycja o rondzie w Kołbieli!"

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl