Ulice

28.01.2018 14:52 WJAZD Z PRUSZKOWA

Audi wpadło na barierki.
Były utrudnienia w Jerozolimskich

SERWISY:

Audi wpadło na barierki w Alejach Jerozolimskich - poinformowała policja. Przez kilkanaście minut były utrudnienia w ruchu.

Zderzenie miało miejsce w okolicy skrzyżowania z ulicą Ryżową po godzinie 14.30. - Chwilowo możemy wyłączać drogę z ruchu - poinformował Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego policji.

Kiedy o godzinie 15, na miejsce dojechał nasz reporter, okazało się, że samochód został usunięty z drogi, a utrudnienia się zakończyły.

To kolejne zderzenie, o którym piszemy w niedzielę na tvnwarszawa.pl:


md/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Speed58

    zgłoś naruszenie odpowiedz 29.01.2018 06:24 ~Speed58

    Czytam i oczom nie wierzę...Warszawka i kierowcy jeżdżący po warszawskich drogach,to samobójcy...wprowadzić ograniczenie do 30 km/h i karać po 10.000 pln za każde jej przekroczenie,a nauka jazdy będzie zbędna...zyskają ubezpieczyciele i społeczeństwo. Jak się nie umie jeździć,to zapieprza się z buta!!!

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl