Ulice

14.09.2011 11:40 Utrudnienia dla kierowców

Annopol bez wiaduktu
do końca października

SERWISY:

Mieszkańcy Bródna czekają na otwarcie wiaduktu ulicy Annopol nad trasą Toruńską. I niestety jeszcze poczekają. Miał być otwarty z końcem września, ale do końca października będzie nieprzejezdny.

Jak poinformowała nas rzecznika Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (prowadzi modernizację trasy) wykonawca musiał zmienić zakres robót. - Termin zamknięcia wiaduku na Annopolu przedłuży się do końca października - mówi Małgorzata Tarnowska. - Kiedy dostaliśmy się do konstrukcji remontowanego przejścia okazało się, że trzeba inaczej wykonać prognozowane prace, stąd przesunięcie terminu oddania wiaduktu dla kierowców - dodaje.

Na początku sierpnia drogowcy zamknęli wiadukt w ciągu ulic Rembielińskiej i Annopol. To kolejny etap przebudowy Trasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej realizowanej na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Do końca października kierowcy będą musieli omijać wiadukt objazdem: Bazyliańska – Wysockiego – Marywilska – Odlewnicza – Annopol. Ruch tramwajowy będzie odbywał się bez zmian.

 

Trasa Toruńska jest przebudowywana do parametrów drogi ekspresowej S8 przez firmę J&P – AVAX, na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prace na 7,1-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markach potrwają do kwietnia 2012 r. 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Kris

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.09.2011 10:42 ~Kris

  Ten wiadukt ma to do siebie że co roku go zamykają na 3-4 miesiące, i remontują inną jego część. W roku ubiegłym w tym samym okresie zamkneli bo remontowali jego środkową część, w 2011r. część od strony południowej a zapewne w 2012 od północnej. DAM PODPOWIEDŹ dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad że te remonty można robić w tym samym czasie !!!. Chyba że jest to robione celowo!!

 • AAA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.09.2011 09:50 ~AAA

  To jest KPINA!!! dlaczego informacji o planowanym oddaniu remontowanego odcinka nie ma na tablicach informacyjnych??? Zwykle jest podana data zamknięcia dla ruchu!!!! ta data dla kierowcy nie jest tak istotna jak data ODDANIA do użytku!!! Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kpi z kierowców przesuwając ciągle termin oddania wiaduktu a podatnicy np. ja codziennie patrzę w stronę wiadkutu z nadzieją że może dzisiaj. niestety osobiście wątpię czy kolejny termin zostanie dotrzymany. TAM naprtawdę NIEWIELE się dzieje. LUDZIE LITOśCI!!! WAKACJE SIĘ SKOŃCZYŁY!!! Kie każcie nam stać w kilometrowych korkach!!!!

 • Janusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.09.2011 19:28 ~Janusz

  Jak zwykle to co jest robione z publicznych pieniędzy nie jest możliwe do wykonania w terminie.Kierowców stojących w niezliczonej ilości korków drogowcy mają w dupie.To takie nasze polskie standardy...

 • OMG

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.09.2011 10:40 ~OMG

  i w dodatku zdjecia sa z zeszłego roku!!! OMG

 • Kris

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.09.2011 15:18 ~Kris

  A Dlczego nie remontowali w zeszłym roku!!. Wtedy przejazd był 0,5 roku zamknięty bo remontowali wiadukt, teraz remontują zjazd z tego wiaduktu nie mogli robić tego w tym samym czasie?? Czy w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad pracują DEBILE ??? !!!

 • WAWKA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.09.2011 07:30 ~WAWKA

  Taa... L-ki... czasem widzę z okna, jak parkują wśród aut pod blokiem - nie raz i nie dwa obtarły komuś auto! Wystarczy teraz uporczywie gapić się na wykonywany manewr z balkonu, a natychmiast odjeżdżają!!! He, he, nie wytrzymują ciśnienia...

 • Warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.09.2011 22:33 ~Warszawiak

  Co tydzień zerkam sobie na tą budowę i tam naprawdę mało się dzieje. Remontowany jest mały kawałek nad przejściem podziemnym. przynajmniej na razie. Widać za to rozmach prac przy kosmicznych ekranach. Ale to tez potrwa jeszcze. No i potem trzeba będzie je remontowac raz na 5lat. Ale bedą fotogeniczne...

 • GNT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.09.2011 21:55 ~GNT

  Ludzi na tej budowie jest po prostu za mało, powinno być ich co najmniej dwa razy tyle, wtedy może nie byłoby kwiatków takich jak przy wiadukcie na Głębockiej, gdzie żwir pod ścieżkę rowerową leży robiąc za chodnik od bodaj 13 miesięcy, dzięki czemu do niczego się już nie nadaje. Ale czemu się dziwić, skoro przy budowie nowego wiaduktu tamże nie pracowało jeszcze więcej, niż 15 osób?

 • asd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.09.2011 21:46 ~asd

  zakaz jazdy L-ek po Bródnie!!!!!!!!!!!!

 • harika

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.09.2011 16:56 ~harika

  A może rzeczywiscie by ktoś zainteresował się tym jak się tam pracuje? Pracuje to właściwie mocno przegięte określenie. O godzinie 10.00 można czasem zastać poruszającego się ruchem koali jakiegoś jednego osobnika.... Trzeba dbać o pracę, aby też na jutro jej starczyło - dniówka to dniówka: co tam ludzie, którym się uprzykrzyło życie ponownym zamknięciem wiaduktu...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl