Ulice

20.09.2011 10:24 kolizja na wyjeździe z Warszawy

739 uderzył w subaru

SERWISY:

Autobus linii 739 wyszedł mocno poturbowany z porannej kolizji z subaru. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zbita szyba, uszkodzony zderzak - autobus miejski ucierpiał w zderzeniu z subaru. Samochód nie wyszedł na tym lepiej. Na szczęście nikomu z pasażerów ani kierowców nic się nie stało.

Zderzenie miało miejsce przed godziną 9.00. Jak do niego doszło? - Solaris jechał w stronę Piaseczna, a subaru z Piaseczna. Kierowca tego drugiego chciał skręcić w lewo, w Karczunkowską. Nie zdążył zjechać ze skrzyżowania, kiedy uderzył w niego autobus - mówi na podstawie relacji świadków Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Dla panów maciusb i Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.09.2011 11:54 ~Dla panów…

  Jestem kolegą z pracy kierowcy autobusu,i wierzę ,że to nie jego wina.Ale chciałem zwrócić uwagę ,że dawno w "Motorze"{nie wiem czy nadal się ukazuje}był artykuł o takim skręcaniu tytuł "Zgodnie z prawem czy cwaniactwo?".Odpowiedz była taka ,że taki sposób skręcania jest jak najbardziej prawidłowy.

 • prawy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.09.2011 09:58 ~prawy

  skręty w lewo, paranoja!

 • Rajdek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.09.2011 08:54 ~Rajdek

  @maciusb - jak jesteś taki tutejszy to nie bredź, że gość jechał poboczem - tylko pasem do skrętu w prawo. I nie odsądzaj gościa od czci i wiary - skręć rano "normalnie" w lewo w Karczunkowską - widoczność jest fatalna i zawsze jest to igranie z ogniem - przynajmniej przejechanie lewego pasa w stronę Piaseczna - potem masz już widoczność. Trochę przesadzasz ze swoją oceną całej sytuacji.

 • maciusb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.09.2011 08:27 ~maciusb

  @Tomek
  Kolego. Stać mnie na dom w Piasecznie dlatego sprzedałem mieszkanie w Wwie. Jestem tutejszy od urodzenia i wiem jak poruszać się po mieście w odróżnieniu od napływowej ludności, która całe życie ze wsi do wsi jechała 8 minut, a tu trzeba postać i poczekać.
  Daleko mi do frustracji w korku. Zauważ jedną rzecz. W zimę jak nawali śniegu i można się poruszać tylko trzema pasami - bo na poboczu jest zaspa, ruch jest sprawny mimo, że jest intensywny. W lato każdy dureń omijający poboczem ruch w jakikolwiek sposób by to robił gdzieś kiedyś musi wrócić na normalny pas ruchu. Robiąc to wymusza na kimś pierwszeństwo i hamuje cały cykl ruchu. Pomijam fakt, że dodatkowo korek jest tworzony przez brak skoordynowania sygnalizacji świetlnej.
  Tomku - więc kombinuj dalej tak jak kombinujesz (bo rozumiem, że co kilka dni mijamy się gdzieś na Puławskiej) i z całego serca Ci życzę żeby nie spotkało Cię to co tego frajera w Subaru.

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 23:32 ~Tomek

  @maciusb
  Co ty koles pie*szysz. To jest także sposób na skręt w lewo. To jest taka sama sytuacja jakby wyjeżdżał na wprost Karczunkowskiej. Więc jakie to ma cholerne znaczenie, że jechał prawym i zawrócił normalnie, żeby stanąć w poprzek? To trochę takie piep*enie kretyna frustrata, który musi się kisić w korku codziennie bo musi dojeżdżać do "stolycy" bo nie stać go na mieszkanie w Warszawie... a zobaczył kolizję i już wielce rozmowny się zrobił.
  Równie niebezpiecznie jest skręcać w lewo w Karczunkowską jak na wprost. Zbieg kilku czynników i taki a nie inny finał.

 • maciusb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 21:49 ~maciusb

  PANOWIE!!!
  Stałem jako pierwszy na światłach w kierunku Wawy przy Karczunkowskiej. Zapaliło się zielone, dwa auta obok mnie przejechały a ja stałem bo nie mogłem za skrzyżowaniem kontynuować jazdy. Subaru jechało prawym poboczem jak dureń skończony bo pobocze nie służy do omijania zakorkowanej Puławskiej, skręciło w prawo w ślepą ulicę przedłużenie karczunkowskiej potem zawróciło i wyjechało w karczunkowską pakując się bezpośrednio przez trzy pasy pod pojazdy jadące w kierunku Piaseczna. Czytam te wasze uwagi dotyczące autobusów... i mnie krew zalewa. Ja też nie lubię wpychających się zółto czerwonych landar... ale kolega w subaru przegiął pałę!! Niech się głupio nie tłumaczy. Codziennie masa kretynów tak skręca w lewo i niech nie tłumaczy że bezpieczniej skręcić w prawo i zawrócić. GŁUPOTA!!! Wam się wydaje że jest szybciej a nie bezpieczniej!!!!
  Wywaliłeś się na skrzyżowanie dokładnie 7 sekund po tym jak puławska miała zielone światło!!!! Wpakowałeś się pod autobus i Bogu dziękuj, że kierowca intensywnie zahamował bo inaczej miałbyś prokuratora na głowie kretynie. Pozdrawiam całą masę idiotów kombinujących na Puławskiej poboczem albo dziwnymi skrętami jak ten z subaru przy karczunkowskiej.

 • omo do ixi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 20:01 ~omo do ixi

  Jakby 150 jechali to by się pasażery cieszyły ,tylko w internecie tacy przepisowi,w autobusie to jechać byle do przodu i za często nie hamować.

 • ludek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 19:56 ~ludek

  Nie było tam nikogo z ztm-u.Do barana kk.

 • kk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 19:25 ~kk

  Baran z ZTM-u niech zastanowi sie ze nie tylko on ma pierszeństwo

 • ixi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.09.2011 18:17 ~ixi

  niech tymi autobusmi to 150 jadą....a pasażerowie jak ziemniaki w autobusie fruwają.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl