Ulice

11.12.2017 19:42 wypadek w wawrze

58-latka potrącona na przejściu. "Poważne obrażenia"

SERWISY:


58-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych w Wawrze. Trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy.

O wypadku informował nasz reporter Artur Węgrzynowicz. - Potrącenie miało miejsce na Płowieckiej na wysokości skrzyżowania z Traktem Lubelskim, w kierunku centrum. Kierowca skody potrącił kobietę na przejściu dla pieszych z sygnalizacją - przekazał reporter.

Dodawał, że poszkodowana została przewieziona do szpitala. - Kobieta była w ciężkim stanie, jej obrażenia były poważne. Uderzenie musiało być silne, ponieważ przednia szyba w skodzie jest rozbita - powiedział. I ostrzegał o utrudnieniach w ruchu. - Prawy pas w tym miejscu jest zablokowany. Na miejscu pracuje policja wypadkowa - podał niedługo po wypadku.

Policja potwierdziła zdarzenie. - O 17.44 kierowca skody potrącił kobietę w wieku 58 lat. Kobieta trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Poszkodowana przechodziła przez przejście z sygnalizacją. Policja pracuje na miejscu, funkcjonariusze ustalają, na jakim świetle przechodziła kobieta - wyjaśniła Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.


mp/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl