Ulice

15.03.2012 18:07 reporter24 informuje

"33" kontra "33"

SERWISY:


Dwa tramwaje zderzyły się u zbiegu al. Jana Pawła II i ul Stawki. Przez około 30 minut ruch składów był wstrzymany. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt24.

Jak informuje ZTM, doszło do wykolejenia i kolizji dwóch tramwajów, obu linii 33. Zatrzymały się na wysokości przystanku w kierunku centrum. - Przez ok. 30 minut ruch był wstrzymany - mówi Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

ran//ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Wawka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 19:35 ~Wawka

  Te 13N nie są takimi zabytkami. W Bytomiu nadal jest linia "38" w ciagu ulicy Piekarskiej obsługiwana przez jeszcze starszy typ tramwaju sterowanego "na korbę", bodajże typ N, nr taborowy 954. W Warszawie takie wozy jeżdżą na linii "W"-ycieczka lub "T"-urystyczny ale to tylko zabawa w weekendy. Dobre i to. Wielu z nas jeździło takimi do szkoły lub pracy. Najdłużej takie tramwajki popylały na "3" i "21". To część historii tego miasta i jego mieszkańców.

 • Wawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 17:39 ~Wawiak

  wrrrrrr~wrrrrrr

  Moja Kobieta jechała tym 33, ma siniaka i teraz będzie na mnie ;) - maszynista powinien zająć się czymś innym, lekkim i niewymagającym.

  A to tam też jakiś maszynista jechał w tym tramwaju??? buhaha

 • kier

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 15:30 ~kier

  A co mieli niby zrobić trzymać pasażerów przez nie wiadomo ile czasu zamkniętych w wagonach... przecierz nie wiedzieli ile potrwa zatrzymanie...
  a bezmyślnością można nazwać zachowanie kierowców samochodód którzy widząc co się dzieje jak to nazwałeś pędzili obok wysiadających ludzi...

 • Motorniczy z Mokotowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 09:31 ~Motorniczy…

  ~Rafał

  Panowie motorniczowie wykazali się dzisiaj bezmyślnością. W tramwajach, które stanęły pośrodku wiaduktu nad torami kolejowymi w okolicy Arkadii pootwierali drzwi i wypuścili pasażerów na jezdnię. Pasażerowie szli po lewym pasie, obok pędziły samochody (nie wszystkie jechały 50 km/h). Tragedia żadna się nie przydarzyła, ale nie wiele brakowało.

  Gratulacje!


  Widzę człowieczku,że to chyba taka pierwsza Twoja sytuacja ??!!
  Wg Instrukcji dlapracowników ruchu ''Zatrzymanie pociągu poza przystankiem,nie wynikające z ustaleń Prawa o Ruchu Drogowym, moze nastąpić wyłącznie :
  d/ w razie ogólnego zatrzymania ruchu ulicznego...,co miało miejsce,ponieważ przy Jana Pawła II/Stawki doszło do kolizji dwóch tramwajów..
  Motorniczowie mieli obowiązek otwarcia drzwi,ale to pasażer podejmuje decyzję,czy chce wysiąść czy też nie,a jeśli już ma ochotę wyjść,to powinien uważać przy wyjściu z pojazdu...a co do kierowców samochodów,to miej do nich pretensje,bo skoro widzą,że tramwaje stoją,a ludzie z nich wychodzą i idą pasem ruchu,to kultury by się ze strony kierowców troche przydało,ale cóż ''mają auta,to czują się panami i władcami"
  Pozdrawiam

 • adam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 08:49 ~adam

  przecież ten z lewej miał włączonego koguta

 • kierownik_składu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 08:07 ~kierownik_składu

  Chciał jeden drugiego wyprzedzić bo po premii...

 • janos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 04:21 ~janos

  33 jadący w kier> centrum przegapił zwrotnicę. Była przełożona w lewo.

 • hiadam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2012 00:40 ~hiadam

  ja bardzo szanowne panstwo uprzejmie prosze, moze mnie ktos rozjasnic ,jak doszlo do zderzenia,jeden z kierujacych nie zachowal bezpiecznej odleglosci przy wyprzedzaniu, czy jak

 • Zygmunt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2012 23:38 ~Zygmunt

  przyjrzyj się dokładniej, ten co stoi tyłem ma blachy TKI

 • Marat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2012 23:30 ~Marat

  Słoi słoia słoikiem pogania

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl