Ulice

09.11.2011 16:48 utrudnienia na Pradze Południe

3 dni bez skrzyżowania
Targowej i Zielenieckiej

SERWISY:

Drogowcy zamknęli skrzyżowanie ulic Targowej, Zamoyskiego i al. Zielenieckiej.

Z utrudnieniami kierowcy

muszą się liczyć do poniedziałku (14.11) do 4 rano. Na czas prac wyłączone z ruchu będzie skrzyżowanie ul. Targowej, ul. Zamoyskiego i al. Zielenieckiej.

 Objazdy dla kierowców

W związku z zamknięciem skrzyżowania kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Jadący ul. Grochowską ulicami: Lubelską-Skaryszewską-Targową (możliwy będzie skręt z ul. Skaryszewskiej w ul. Targową). 

Kierowcy, którzy będą jechać od strony ronda Waszyngtona i od Dworca Wileńskiego będą korzystali z objazdu poprowadzonego ulicami Jagiellońską i Zamoyskiego (odcinkiem pomiędzy ul. Sokolą a ul. Jagiellońską) oraz fragmentem jezdni dojazdowej na teren Stadionu Narodowego i jezdnią tymczasową do al. Zielenieckiej.

 Wymienią nawierzchnię

Podczas zamknięcia drogowcy na skrzyżowaniu wymienią nawierzchnię, zniszczoną po przebudowie torowiska tramwajowego.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • MyDearWarsaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.11.2011 09:36 ~MyDearWarsaw

  3 dni i po kłopocie... i po co tyle narzekania? ;) miłego dnia!

 • -_-`

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.11.2011 12:54 ~-_-`

  Zostaw samochód dalej i na piechtę się przejdź trochę. Jaki problem? Koniecznie musisz dojechać do samego domu?

 • zzzz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 21:10 ~zzzz

  to jak ja mam dziś dojechać do domu skrzyżowanie targowej/kijowską jade od kasprzaka autem ?? hmmm ??

  Całkiem zamknijcie prage ...

  najlepiej wysadzić to wszystko i postawić od nowa ... masakraaa

 • LLU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 21:10 ~LLU

  A niech Korkują Prage:P

 • FIRCYK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 20:42 ~FIRCYK

  "prazanka', o pomstę to woła Twoja ortografia!!!!!!!!!!

 • Konrad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 15:24 ~Konrad

  Wiosna - nie dało się zamknąć, nie dało się zamknąć - lato. Ale gdy nastała jesień i za chwilę zima... Pardon, wcześniej mróz. To ekipy ZDM dostały przyspieszenia z pracą. Rzecz jasna wcześniej było 1001 powodów dlaczego prac nie można wykonać. Co nie przeszkadzało np. zapowiadać kiedy z całą pewnością będzie otwarta ul. Dźwigowa. Wpierw się co pewne ulice frezuje a następnie organizuje się na tych rajdy. Kto za to płaci ? Ratusz. Z czego utrzymują urzędnicy i prezydent miasta nie wspomnę Rada Miasta... Z tego co ukradną obiecując, że jutro będzie lepiej. Istotnie nie za bardzo można porównać "dokonania" PiS z PO. Ale obecna władza w burzeniu - niszczeniu i propagandzie zaczyna przypominać tę z czasu Hitlera i Stalina.

 • prażanka 2

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 14:18 ~prażanka 2

  pełne poparcie dla Prażanki. Stójcie głąby w korkach na maxa. Wyłaczać coraz więcej pasów pod busy i pilnowac mostu S-D. Leniwe burżuje wożace swoje zadki w pustych samochodach.

 • MyDearWarsaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 13:46 ~MyDearWarsaw

  Cyklopie, całe życie mieszkam na Mokotowie - pracuję na Ursynowie. nie wiem jak Ci odpisać na tekst "My mieszkańcy miasta"... czyżby jakiś kompleks? metro jest najbardziej potrzebną inwestycją w Warszawie, ale rozumiem że nie doceniasz tego bo akurat plany podłączenia Twego rejonu do jakiejkolwiek linii nie wchodzą w rachubę bo i po co podłączać Białołękę? ;)
  o jakim chaosie mówisz? skrzyżowanie zamknięte na 3 dni najmniej obciążone ruchem w tym roku, a Wy i tak narzekacie... pytam się na co? kiedy mają to zrobić? nie ma lepszego terminu. patrząc na mapkę objazdu - też nie ma jakiegoś problemu.

 • Cyklop

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 11:33 ~Cyklop

  do ~MyDearWarsaw : za 1,5 roku druga linia metra? Buehe he he :) Z jakiego miasta piszesz? Chyba nie z Warszawy? Bo inaczej uwierzę, że ty uwierzyłeś w zapewnienia cudaków z warszawskiego ratusza? Poczekaj chwilę, przyjdzie mróz, ściśnie Ci zwieracze w oczekiwaniu na ikarusa i zmienisz zdanie. My mieszkańcy miasta popieramy remonty ciągów komunikacyjnych, ale nie popieramy chaosu jaki nam serwują urzędasy.

 • enigman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 11:18 ~enigman

  Prażanka:
  W weekend to możesz wysadzić raz zadek z samochodu i pojechać komunikacją, a nie będą specjalnie dla Twojej wygody most Ś-D udostępniać.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl