Ulice

01.03.2011 10:15 Korek w stronę Otwocka

2 karambole, 4 rannych

SERWISY:

 

Dwoje rannych policjantów i trzy rozbite samochody. To efekt wypadku na Wale Miedzeszyńskim. Dwie godziny wcześniej na tej samej drodze również zderzyły się 3 auta.

W wyniku wypadku, do którego doszło na wysokości Algierskiej, ranna została policjantka i jej kolega. Jedno z aut przebiło barierkę i spadło ze skarpy. Zablokowany był  Wał w stronę Otwocka.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Dwa karambole

To już drugi wypadek, w ciągu dwóch godzin na Wale Miedzeszyńskim. 200 metrów dalej, na wysokości ul.  Fieldorfa również zderzyły się trzy auta. - Niestety korek tworzy się również w stronę centrum, gdyż kierowcy z ciekawości zwalniają, by oglądać wraki - relacjonował  Tomasz Zieliński, reporter TVN Warszawa.

Ściągają wraki

Około godz. 11 sytuacja na Wale Miedzeszyńskim wróciła do normy.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Debata na antenie TVN Warszawa

O niebezpiecznych sytuacjach  na warszawskich drogach porozmawiamy na antenie TVN Warszawa. Debatę z kierowcami na temat poprawy bezpieczeństwa zaproponował Wojciech Pasieczny. Kierowcy przyjęli wyzwanie policjantów i spotkają się z nimi już 10 marca.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • grzegorz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2011 14:30 ~grzegorz

  Poznasz głupiego po śmiechu jego... Na pewno to przyjezdni czują się królami szos i śmigają 160 po nieznanych ulicach, zwłaszcza tymi swymi leciwymi złomkami. Na pewno!...

 • Karol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2011 11:34 ~Karol

  Wprowadźcie opłatę za wjazd do Warszawy dla:

  BAU, BBI, BGR, BHA, BI, BIA, BKL, BL, BLM, BMN, BSE, BSI, BSK, BS, BSU, BWM, BZA, LB, LC, LCH, LU, LUB, LBI, LBL, LHR, LJA, LKR, LKS, LLB, LLE, LLU, LOP, LPA, LPU, LRA, LRY, LSW, LTM, LWL, LZ, LZA, TBU, TJE, TK, TKA, TKI, TKN, TLW, TOP, TOS, TPI, TSA, TSK, TST, TSZ

  a problem wypadków i korków sam się rozwiąże !!

  Przyjmując, że do Warszawy codziennie wjeżdża 10 tys. obcych blach, a opłata wyniosłaby 10 zł. od obcej blaszki, to przez miesiąc mamy 3 mln zł., które można przeznaczyć na frezowanie ulic.

 • Kazik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2011 09:57 ~Kazik

  Blaszki:
  - LLU,
  - HPZ,
  - RST,
  - LRY,
  - TSA,
  - BBI.

 • pitbu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 18:58 ~pitbu

  Ja nie wiem jak to było w tym przypadku ale z moich obserwacji wynika, że przyjezdni jeżdżą w Warszawie źle. Po pierwsze: za szybko
  po drugie: nie patrzą na innych i na znaki
  po trzecie: niekulturalnie, rzadko który przyjezdny wie co to znaczy "jazda na zamek" w zakorkowanej Warszawie no i nie ułatwiają innym kierowcom zmiany pasa ruchu - paradoksalnie w ten sposób spowalniają ruch w Warszawie i sami stają się ofiarą "nie pozwole mu się wepchnąć"
  po czwarte: trąbią na całego - często ze strachu, często z głupoty - zwłaszcza na tych co wjechali na lewoskręcie na skrzyżowanie i muszą je opuścić a oni akurat na poprzecznym kierunku mają zielone
  po piąte: nie ustępują pieszym pierwszeństwa na pasach za co moim zdaniem powinno się im zabierać prawo jazdy. Widziałem gościa z rejestracją TK... , który na skrcie powoli jadc spychał maską pieszych z przejścia jednocześnie trąbiąc na nich.

 • TDi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 18:58 ~TDi

  Oględziny radiowozu wykazały obecność słoików w bagażniku :-)

 • 4 rano

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 18:55 ~4 rano

  A wypadek tira na trasie AK?TVN jeszcze spi a pan Włodarski już tam był.TVP INFO.

 • witis

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 18:24 ~witis

  policjanci nie byli ranni!!!!Sami kierowali ruchem!!!!

 • Szemot

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 17:38 ~Szemot

  Typowy efekt warszawskiej jazdy 60-70km/h (co do tegonie mam jakichś większych ale) a do tego jazda "zderzak w zderzak" i mamy codzienn normę. Ale przecież oni jeżdzą bezpiecznie i mają "systemy" :-]

 • qwe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 17:36 ~qwe

  Zauważcie, że jak lekką obcierkę ma radiowóz to zawsze policjanci są ranni. Czy nie naginają prawa?

  Chyba jak po wypadku komunikacyjnym człowiek jest 7dni w szpitalu to z kolizji robi się wypadek i inna odpowiedzialność sprawcy?

 • i tyle

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 15:21 ~i tyle

  o 9:00 na Sokolej na zakręcie do mostu też 3 auta w stłuczce przykorkowały przejazd, zmówili sie na te 3-ki czy co?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl