Rytm miasta

08.12.2010 12:00 Wręczenei nagród i uroczysta gala

Wiktoria dla najlepszych przedsiębiorców

Już po raz trzynasty Warszawska Izba Przedsiębiorców wręczy statuetki Wiktorii najlepszym przedsiębiorcom Warszawy i po raz dziesiąty przedsiębiorcom z województwa mazowieckiego. Wielka gala wręczenia przyznanych przez Kapitułę konkursu Warszawskiego i Mazowieckiego Znaku Jakości nagród odbędzie się 10 grudnia w Hotelu Jan III Sobieski.

Celem konkursu jest propagowanie zasad etyki wykonywania działalności gospodarczej oraz promocja najlepszych firm handlowych, usługowych i produkcyjnych Warszawy i Mazowsza.

Ocenia Kapituła

Konkurs "Warszawski Znak Jakości" jest przeznaczony dla podmiotów gospodarczych mających siedzibę na terenie Warszawy, a w "Mazowieckim Znaku Jakości" z terenu województwa mazowieckiego zarejestrowanych co najmniej rok przed ogłoszeniem konkursu. Oceny przedstawionych przez nie dokumentów w oparciu o regulamin dokonuje Kapituła Konkursu, w której w skład wchodzą znane osoby ze świata kultury i polityki. Kapitule przewodniczy prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, pan Waldemar Piórek.

50 laureatów i 130 wyróżnionych

W dotychczasowych edycjach plebiscytu "Warszawski Znak Jakości" do konkursu zgłosiło się ponad trzy tysiące firm. W ciągu 12 lat Kapituła Konkursu wyróżniła 130 firm "Warszawskim Znakiem Jakości" oraz 50 firm WIKTORIĄ "Warszawskiego Znaku Jakości". W dotychczasowych dziewięciu edycjach plebiscytu "Mazowiecki Znak Jakości" do konkursu zgłosiło się ponad pół tysiąca firm z Mazowsza, z czego Kapituła Konkursu wyróżniła 60 firm "Mazowieckim Znakiem Jakości" oraz 40 firm WIKTORIĄ "Mazowieckiego Znaku Jakości".

Nagrody WIKTORII, zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali 10 grudnia w hotelu Jan III Sobieski. Będzie w niej uczestniczyć będzie ponad 400 osób w tym przedsiębiorcy, politycy oraz przedstawiciele świata kultury i mediów.

Podczas Gali oprócz Wiktorii, wręczona zostanie również nagroda im. Wokulskiego dla najlepszego kupca.

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »