Rytm miasta

23.02.2011 20:45 Konkurs fotograficzny Narodowego Centrum Sportu

Twoje zdjęcie stadionu może przejść do historii

SERWISY:

Stadion Narodowy przyciąga wielu fotografów amatorów i profesjonalistów. Narodowe Centrum Sportu postanowiło to wykorzystać i ogłosiło konkurs na najlepsze ujęcie budowy tego gigantycznego sportowego obiektu. 

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy ustawić aparat fotograficzny w takim miejscu w dowolnym punkcie miasta, by uwiecznić stadion w niezapomnianym kadrze. 

- W połowie 2011 roku, z chwilą zakończenia budowy Stadionu Narodowego w Warszawie, nie tylko dzielnica Praga Południe, ale cała przestrzeń miejska Warszawy, bardzo się zmieni za sprawą tego nowego, ogromnego obiektu – tłumaczy Daria Kulińska, rzecznik prasowy Narodowego Centrum Sportu.

- Poprzez ten konkurs chcemy zaangażować mieszkańców stolicy i ludzi z całej Polski do przedstawienia indywidualnej wizji krajobrazu miejskiego ze stadionem w tle - dodała.

Kto zdecyduje o zwycięstwie?

Konkurs podzielono na dwa etapy. Rozstrzygnięty zostanie w połowie maja. Zwycięzcy otrzymają wysokiej jakości sprzęt fotograficzny.

Zdjęcia wysyłać można w dwóch turach - pierwsza trwa do 31 marca, druga od 7 kwietnia do 7 maja. Komisja konkursowa wybierze po trzy zdjęcia z każdej z nich. Następnie opublikowane one zostaną na stronie www.stadionnarodowy.org.pl. Podczas drugiego etapu do głosu zostaną dopuszczeni internauci i to oni wskażą to najlepsze.

Najciekawsze zdjęcia zostaną pokazane na gotowym już Stadionie Narodowym.

Nad konkursem czuwać będzie jury konkursowe w składzie: Rafał Kapler, prezes zarządu NCS, Jerzy Kośnik, fotograf budowy Stadionu Narodowego w Warszawie oraz Mieczysław Pawłowicz, fotograf-podróżnik.

Zgłaszać fotografie do konkursu można, przesyłając je pocztą elektroniczną na adres konkurs@ncs2012.pl. Jeden uczestnik może zgłosić fotografie tylko w jednej turze.

ZDJĘCIA PUBLIKUJEMY DZIEKI UPRZEJMOŚCI AUTORA
senq.ownlog.com

myk/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • też fotograf

    zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2011 09:51 ~też fotograf

    Z powyższego tekstu wynika, ze Stadion Narodowy ma już fotografa [Jerzy Kośnik, fotograf budowy Stadionu Narodowego w Warszawie]. Oznacza to nic więcej tylko tyle, ze ten Pan pobierał niemała kasę za swoją robotę. Nie rozumiem w imię czego inni fotografowie maja go wspierać i rezygnując za swoich praw autorskich przekazywać swoje prace na rzecz Stadionu. Proszę zauważyć, ze zawarte w wywiadzie wymagania zdjęciowe są żadne, bo Pani wyraziła się w ten sposób, że będą dopuszczać prace wykonywane telefonem komórkowym. To pomylenie pojeć jeżeli chodzi o fotografię . W tym wszystkim chodzi o pozyskanie DARMOWE materiałów dokumentacyjnych, zrzeczenie sie praw za obietnice wyboru jakiejś tam nagrody przez internautów (czytaj ludzi posiadających głównie aparaty w komórkach). Jak chcą publikować wasze prace to niech Wam za nie zapłacą. Tyle.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »