Tramwaj linii 26 uderzył w "10". Cztery osoby ranne

 • słucham

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.01.2016 17:45 ~słucham

  ssij~ssij

  slucham widzę ze jesteś bogaty z domu to daj mi 500 za punktualność i pozostałym motorniczym i bedziemy zadowoleni , o nie stać Cię to się nie odzywaj a po matce to sobie sam możesz jeździć i to swojej ale to musisz mieć obcykane skoro tak napisałeś

  czyli to jednak prawda, że za opuszczenie szeregów TW i znalezienie innej pracy jest kara śmierci, skoro się tak trzymacie tej patologicznej firmy. Albo lubicie doznania masochistyczne? Nie przemawia do mnie argumentacja, że nie będzie mnie miał kto wozić. Sam się wożę i cierpliwie stoję w korkach, bo wiem jaka jest cena życia w mieście.

 • ssij

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.01.2016 11:05 ~ssij

  slucham widzę ze jesteś bogaty z domu to daj mi 500 za punktualność i pozostałym motorniczym i bedziemy zadowoleni , o nie stać Cię to się nie odzywaj a po matce to sobie sam możesz jeździć i to swojej ale to musisz mieć obcykane skoro tak napisałeś

 • a co to

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 19:35 ~a co to

  PRACA NA INNEJ ZAJEZDNI. To jest dopiero paranoja ! Wysyła się motorniczego do podjęcia pracy w nie swoim zakładzie. Nikt nie wie czemu to ma służyć. Każda zajezdnia ma swoją specyfikę. Potrzeba czasu kilka dni , żeby dobrze sobie to przyswoić. Ten komu to przypadnie wściekły jest już zanim tam dojedzie. Gdzie tu szacunek do pracownika ? Droga zajmuje motorniczemu o wiele więcej czasu niż do swojego zakładu , więc zrywa się w nocy i na zamkniętych oczach w półśnie wozi później ludzi. Bezpiecznie ? A kogo to obchodzi... EFEKT ? Złość i frustracja motorniczego na swoich przełożonych , którzy zwyczajnie mają go za nic. Wylewa swoje nerwy na wszystkich dookoła , bo tamci co taki system wprowadzili są bezpieczni. Nietykalni.

 • gromik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 18:37 ~gromik

  BRYGADA SKRÓCONA. Linia która kończy trasę nie na swoim krańcu , tylko gdzieś po drodze i jedzie w drugą stronę. Wyraźny problem dla ludzi starszych , którzy takich "wynalazków" nie znali nigdy. Ich i nie tylko ich złość przelewa się ka motorniczego , który zbiera joby za tych co to wymyślili. A kto im co zrobi, jak tam SAMI SWOI. Jak w znanym filmie. Kłopot i dla kierującego , bo musi wpatrywać się w rozkład na którym to półkursie zawraca, a na którym jedzie dalej. EFEKT ? Nerwy i złość od samego wejścia do wagonu. Czy ktoś tu dba o motorniczego ? A po co...

 • ALEX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 18:16 ~ALEX

  BRYGADA WIELOLINIOWA. Kolejny wynalazek człowieka , który nie zna specyfiki tego zawodu. Jeden tramwaj jeżdżący na dwóch liniach. Wyjeżdża z Zajezdni jako jedna linia , robi 2 , albo 3 kursy i zmienia tablice na inną. Zdaniem twórcy tej głupoty jest to optymalne wykorzystanie taboru. A ktoś pomyślał o człowieku , który tym jeździ ? Bez przerwy trzeba pilnować rozkładu , żeby się nie pomylić na którym to kursie zmieniam trasę , a jak się pomylisz to kara. EFEKT ? Złość i frustracja motorniczego na takie traktowanie. Nikt nie dba o nich , bo po co. Dla Zarządu to małpy , co chodzą na zwolnienia lekarskie.

 • karola XYZ

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 17:52 ~karola XYZ

  SŁUŻBA WIELOLINIOWA . Zadanie polegające na jeżdżeniu dwoma liniami w ciągu jednej zmiany . Wynalazek który w warunkach miejskich kompletnie się nie sprawdza. Wystarczy że ktoś nie dotrze na miejsce zmiany i wszystko bierze w łeb. A może to być niezależne od niego. Awaria, kolizja, zatrzymanie.Łatwo o pomyłkę trasy, bo wiele linii jeździ po wspólnych odcinkach. Czasy i miejsca zmian zupełnie nietrafione. Już od 5 rano , albo nawet o 23 godzinie !!! Bez przerwy ktoś się myli z taką kołomyją. Bieganina po przystankach po całym mieście powoduje frustrację i złość na tych co to wprowadzili. EFEKT ? Stres i nerwy , które przekładają się na dyskomfort pasażerów i zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

 • słucham

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 12:58 ~słucham

  R 1 2 3 4 ~R 1 2 3 4

  Do "słucham" - następnym będziesz Ty

  - przejedziesz mnie za 500 złotych? :D Matkę byś se tak przejechał, że Cię na tramwajarza urodziła. Sam widzisz jaki to niełatwy los...

 • normalny motorniczy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 11:32 ~normalny…

  Patologia w Tramwajach trwa od kilku lat. Służby wieloliniowe , brygady wieloliniowe , brygady skrócone i żeby jeszcze było mało to poniewierają motorniczymi jak śmieciami i każą jeździć wozami na innych zajezdniach !!! Co też jeszcze nam zafundują "mądrzy" ludzie z Zarządu , bo mało kto może się w tym już połapać. Motorowi traktowani są jak zło konieczne przez własnego pracodawcę. Napięte rozkłady ,złość od samego rana na krótkie przerwy , albo całkowity ich brak , łapanka fotoradarem Nadzoru Ruchu . Daje nam to obraz bezmyślności jaka zagnieździła się na samej górze tej firmy. Efektem tych przepisów są właśnie takie zdarzenia. To nie jest tylko wina kierującego , że do tego doszło. Motorniczy sam już nie może się połapać czym jeździ i po jakiej trasie. Bez przerwy wpatruje się w rozkład , żeby nie zgubić drogi , bo Nadzór zamiast pomagać tylko czycha na pomyłkę bo tak im nakazuje przełożony !!! Jechać w miasto i łapać każdego , nie wracać bez minimum pięciu raportów !!! Czy ktoś pomyślał o pasażerach ? Już chyba zapomnieli o bezpieczeństwie , które w największym stopniu zależy od komfortu pracy motorniczego. Trzeba "przewietrzyć" to towarzystwo i przywrócić normalność , bo w innym wypadku takie zdarzenia będą się tylko nasilać.

 • Roberto

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 08:23 ~Roberto

  Proszę mnie dalej namawiać do korzystania z komunikacji miejskiej...

 • R 1 2 3 4

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2016 20:16 ~R 1 2 3 4

  Do "słucham" - następnym będziesz Ty

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »