Zderzenie dwóch tramwajów na placu Grunwaldzkim

 • maja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 18:45 ~maja

  PROSIMY SŁUŻBY UPOWAŻNIONE.SPRAWDZCIE KTO W ZTM JEST CZYIM POCIOTKIEM I ROZWIĄŻCIE TO TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI. NAPRAWĘ TEGO BAŁAGANU TRZEBA ZACZĄĆ OD NICH.TAM BRAKUJE MĄDRYCH LUDZI , BO TAKICH BYĆ NIE MOŻE. SĄ ZA TO SAMI "SWOI". NIKT Z ZEWNĄTRZ NIE DOSTANIE TAM PRACY , BO MIEJSCE JET TYLKO DLA SWOICH.

 • motR1

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 11:52 ~motR1

  Dopóki motorniczowie nie dorosną do przeprowadzenia strajku - chociażby tylko włskiego - a za wszelką cenę będą starać się realizować nierealne rozkłady jazdy ZTM - to tak się będzie działo.

 • Tomek Rozwałka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 11:22 ~Tomek Rozwałka

  Od czasu wprowadzenia tak zwanej "praskiej reformy", wypadkowość w tramwajach raptownie wzrosła. Nie wytrzymuje sprzęt i nie wytrzymują ludzie. Coraz więcej motorniczych przebywa na zwolnieniach lekarskich, a ci którzy zostali, konsekwentnie odmawiają przychodzenia do pracy w swoje dni wolne. I nawet masowe przyjmowanie nowych motorniczych spod słynnego płotu też nic nie pomaga :)))
  Papierowe odezwy o zachowanie ostrożności możecie sobie wsadzić w... Jak chcecie zmniejszyć liczbę wypadków i poprawić regularność kursowania, to zajmijcie się stworzeniem właściwych warunków pracy, a nie przerzucacie się odpowiedzialnością z jednego upasionego urzędasa na drugiego!

 • Henryk P

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 10:57 ~Henryk P

  Wszystkiemu winne są idiotyczne rozkłady jazdy ZTM. W zasadzie to nie rozkłady tylko, konkretnie kretyn, który je układa!

 • PRACOWNIK TYSIĄCLECIA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 10:57 ~PRACOWNIK…

  Trzeba dodać że to dopiero początek tych zdarzeń .Idą Święta , zakupowe szaleństwo dopiero się rozkręca , a na to wszystko ZTM nam zafundował ścigające się tramwaje po mieście. Tak ,tak moi drodzy. Zobaczcie co się dzieje na Annopolu. 5 linii tamwajowych skierowanych na pętlę , gdzi są tylko 3 tory !!!. Już pierwszego dnia doszło tam do dwóch kolizji z samochodami. Jak długo trzeba czekać żeby ktoś przewietrzył to towarzystwo wzajemnej adoracji , jakie się wytworzyło w tej znienawidzonej instytucji. Tramwaj goni tramwaj i wszystkie opóznione. Wpadają na pętle i bez wytchnienia jazda w drugą stronę. Czy znowu musi dojść do tego , co się stało w Alejach Jerozolimskich w pazdzierniku ?

 • motorkowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 10:06 ~motorkowy

  Ile tramwajów musimy jeszcze rozwalić, żeby przekonać opinię publiczną o ścisłej zależności pomiędzy bezpieczeństwem w komunikacji miejskiej a sposobem projektowania rozkładów jazdy?

 • mieszadło

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 08:23 ~mieszadło

  wykolejeniec~wykolejeniec

  I będziemy walić tymi tramwajami, po osiem milionów złotych sztuka, tak długo aż policzycie, czy wam się czasem nie opłaca dać nam te głupie dziesięć minut przerwy na pętli! Jeśli nie po to, żeby motorniczy miał chwilę na rozprostowanie kończyn, to chociaż po to, żeby tramwaj miał gdzie zgubić opóźnienie które zgromadził na trasie.

  Sam byłem dziś bliski wykolejenia tramwaju.

  Wypadkowość w komunikacji miejskiej gwałtownie rośnie, punktualność z regularnością kursowania lecą na łeb - oto efekty genialnych reform ZTM. Było źle, to teraz jest jeszcze gorzej.


  Weźcie przykład z Kolegów z Bydgoszczy. Jeden dzień pauzy z pewnością wyprostuje ścieżki myślowe maślanym z ZTM. Niestety ostatnimi czasy coś dużo tych kolizji tramwajowych. I chyba już wiadomo co jest ich powodem.

 • wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 08:17 ~wawa

  "Nowy skład jechał od strony Popiełuszki i musiał się wykoleić". O tak, na Popiełuszki to się wykolejają wszystkie :)

 • Motorowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 02:59 ~Motorowy

  Pewnie jeden z kolegów chciał się wyrobić w rozkładzie jazdy i taki efekt. To co ZTM zrobił obecnie z czasami przejazdów przekroczyło już granice absurdu, np. odcinek od Żerania Wschodniego do Ronda Żaba.

 • kumpel kumpla

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.12.2015 02:11 ~kumpel kumpla

  To tak jak mój kumpel. Też się wykoleił na Pl. Grunwaldzkim. Przez te Alkohole 24 h. I jak kiedyś zderzył się czołowo z latarnią, to były utrudnienia w ruchu na chodniku przy poczcie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »