Prywatna firma krzywdzi niepelnosprawnych za zgodą Szpitala Bielańskiego

 • panidomu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.12.2014 13:54 ~panidomu

  "Długie ręce sprawiedliwości polują przy ziemi, spokojnie można spać tylko na świecznikach" Adam Rem

 • Zagubiony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.10.2014 13:01 ~Zagubiony

  Ktoś próbował dochodzić odszkodowania od tego szpitala? Tak mi leczyli ucho, że teraz noszę aparat słuchowy. Ponoć ten adwokat z nimi robi sprawy www.obronca.com.pl takie ale ja go nie znam i nie znam tez innego. Czy ktoś zna??? Jestem niepełnosprawny przez tych pseudo lekarzy z bielańskiego. Czy ktoś już z nimi walczył?

 • bigda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.04.2014 09:43 ~bigda

  cały system od 89 roku krzywdzi polaków . niestety dobrali sie do władzyzłodzieje korupcjanci oderwani od łopaty np wałesa itp . dobrali sie i do dzisiaj rozkradają polske i to od 89 roku . a co tam niepełnosprawni . wykonczyc ich panie tusk bo to za pana mamy ten burdel złodziejstwo korupcjie . niesprawiedliwośc brak wolnosci i demokracji.

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.04.2014 15:38 ~klki

  już jest prawie ofiara śmiertelna strajkującego pod sejmem z głodu .teraz tusk przegioł pałe.

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.03.2014 14:28 ~klki

  juz po tusku i platformie obywatelskjiej . teraz bedą strajki . 153 zł tusk to sobie wsadż. łaski nie robisz . masz pieniądze i wypłacisz ludziom . bez łaski . my naród nie bedziemy budowac waszych kont ukrytych i tych nie ukrytych .

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.03.2014 06:31 ~klki

  rodzice w sejmie to jest pułapka tuska i rządu . nie zgadzajcie sie oprócz pensji minimalnej od razu . i te nieszczesne 153 zł dla wszystkich musi byc poniesione . platforma z tuskiem wiedząże nie mają szans przy wyborach europarlamentarnych i zakładają na was pułapk . jeżeli teraz opuscicie i poprzecie 1100 zł to nigdy przenigdy nie dostaniecie podwyżki . tusk tylko czeka a byście opuscili sejm . on dopiero bedzie si śmiał . nikt o zdrowych umysłach nigdy nie zaufa tuskowi . solidarnośc związkowa . jestem z was dumny że włączycie sie w wybory i skasujecie upadłych byłych minstrów . odsuniecie ich i wyżucicie z politki . naród bardzo was popiera. pomożemy ......rodacy.

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.03.2014 09:23 ~klki

  tego niesiołowskiego kochany narodzie nigdy nie wybierajcie. to nieudacznik biorący ogromne pieniądze jego zachowanie budzi respekt przed wszystkimi . plujący w oczy ludziom . niczego jak do tej pory nic nie zrobił nic nie dokonał . szkoda że za komuny nie siedział w pierdlu 25 lat.byśmy go dzisiaj mieli z głowy . no i ta cała platforma obywatelska . opływają w luksusach konta napchane i mczą ludzi głodem nedzą . ale w końcu naród polski zmądrzał i nie wybierze żadnego z nich . było by to sprzeczne z naszym sumieniem. już niesiołowski nie bedzie wysyłał nas na szczaw . teraz my naród go tam poślemy .czekamy tylko na wybory najblisze.

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2014 14:26 ~klki

  żadamy od rządu natychmiastowego i godnego poniesienia ludziom niepełnosprawnym ze 153 zł na wiekszy . od 8 lat rząd głupa pali . nie podwysza bo ich chce wykończyc . tusk nawet z tym sie nie kryje.jeszcze takiego złodziejskiego rządu polska nie miała od 89 roku .naród juz tylko czeka na wybory. nie podwyszy wszyscy zagłosują na prawo i sprawiedliwośc. wtedy oni podwyszą . bo tak obiecali . bynajmiej nie bedą tak kłamac jak donald tusk.wy tam w sejmie nie opuszczajcie stanowisk ci strajkujący . pani komorowska stara sie was z tamtąd wyciągnąc. i juz tam nie wpuszą was . naród jest z wami i za wszystkim niepełnosprawnymi. dośc okradania niepełnosprawnych ze stopniem znacznym za 153 zł miesiecznie . a oni opływają w luksusach . czas najwyszy narodzie polski pogonic polityków platformy obywatelskiej razem z niesiołowskim na czele na szczaw.

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.03.2014 06:30 ~klki

  tusk ukrywa przed narodem polskim 4 miliardy 100 milonów zł .w kasie państwowej . i mówi że nie ma pieniedzy . a ile zostało wyprowadzonych na ich konta pieniedzy za teren polski . . ogromne pieniądze. kłamca uzurpator diabeł atychryst. nic innego polska ulica nie powie o tym diable . kościół powinien w trybie natychmiastowym wykluczyc go z kościoła. on zabija ludzi niepełnosprawnych starszych i schorowanych . na dodatek bierze sie za dzieci . tak mówi polska ulica .

 • klki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2014 12:41 ~klki

  wybraliśmy diabła na premiera polacy i pomioty szatańskie jakie jest platforma obywatelska . coś my zrobili .zabijają nas . holokaust.sami opływają w luksusach.co dwa miesioce urlop baseny domy napchane konta .pijaństwo i ubaw. są miliardy ukryte przez tuska . rządamy natychmiastowj waloryzacji od 8 lat za oczeczenie niepełnosprawności o stopniu znacznych w kwocie które teraz jest 153 zł . i to bez łaski dla wszystkich . diabeł rządzi polską i pomiotami diabelskimi . pozatym tusk z tą bandą platformowską wciąga nas polske w wojne i to bez dwóch zdań .precz z nimi i przy najbliszych wyborach wylecą na morde i odpowiedzą za swoje czyny. tak mówi polska ulica. a tego palikuta to na zbity ryj wyżucimy.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »