Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl
Oglądasz: Mur runął na parkingu
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki
Przeczytaj o tym więcej »
Oglądasz: To może być bardzo droga podróż
Przeczytaj o tym więcej »
Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »
Zobacz więcej absurdów »
Komentarze
(10)
DODAJ KOMENTARZzgłoś naruszenie odpowiedz 19.11.2014 21:51 ~Ania
Niektórzy sa chyba w totalnej nieświadomości, gdzie można złapać kleszcza. Przeciez taki psiak, nawet na smyczy wejdzie gdzie sie nie spodziewamy i trzeba go zabezpieczyć. Ja dla mojego kundelka używam obrozy przeciwkleszczowych kupionych w crazyworldpets.pl. Praktcznie pies nosi ja cały rok i nie ma z tym żadnego problemu.
zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 23:54 ~emka
Ja żyję już ponad 60 lat, od urodzenia w Warszawie i w życiu kleszcza nie złapałam. Nie zabezpieczam się niczym, po prostu codziennie się myję
Tak już niektóre osoby mają, mnie na przykład od 4 lat nie ugryzł ani jeden komar, zawsze ode mnie uciekały i nie jest to kwestia higieny :)
zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 22:24 ~Wawerek
Trzeba nie tylko siebie zabezpieczyć ale i swojego Domowego Pupila. Ja zawsze robię zakupy na Domowypupil.pl dostarczają w Warszawie pod sam nos :D Najlepsze są obroże foresto firmy Bayer ale są również najdroższe. Jednak za tą cenę dostajemy obrożę wodoodporną i działającą przez 7-8 miesięcy. Moja psinla właśnie takową posiada i kleszczucha nie złapała. Polecam
zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 14:46 ~Emerytka
Ja żyję już ponad 60 lat, od urodzenia w Warszawie i w życiu kleszcza nie złapałam. Nie zabezpieczam się niczym, po prostu codziennie się myję
zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 14:10 ~dfgh
@Jola
np Tropical Formula
zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 08:53 ~Jola
jak się nazywa ten środek ?
zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 22:17 ~borelka
Zgadzam się z Tobą "skml", właśnie walczę z kilkoma chorobami... kolejny miesiąc...
zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 22:09 ~skml
DEET jest najlepszy, ale i najbardziej szkodliwy. Ale jak ktoś przeszedł neuroboreliozę, to ma gdzieś skutki uboczne DEET.
zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 21:36 ~And12
Polecam preparaty z DEETem. Ja używam od paru lat i działają, ani komar ani kleszcz. Kupuję w sklepie na solidarności za kinem femina pryskaj.pl
zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 20:23 ~olo
przesrane z tymi kleszczami ;/
ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »