Opalasz się w parku? Uważaj na kleszcze!

  • Ania

    zgłoś naruszenie odpowiedz 19.11.2014 21:51 ~Ania

    Niektórzy sa chyba w totalnej nieświadomości, gdzie można złapać kleszcza. Przeciez taki psiak, nawet na smyczy wejdzie gdzie sie nie spodziewamy i trzeba go zabezpieczyć. Ja dla mojego kundelka używam obrozy przeciwkleszczowych kupionych w crazyworldpets.pl. Praktcznie pies nosi ja cały rok i nie ma z tym żadnego problemu.

  • emka

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 23:54 ~emka

    Emerytka~Emerytka

    Ja żyję już ponad 60 lat, od urodzenia w Warszawie i w życiu kleszcza nie złapałam. Nie zabezpieczam się niczym, po prostu codziennie się myję


    Tak już niektóre osoby mają, mnie na przykład od 4 lat nie ugryzł ani jeden komar, zawsze ode mnie uciekały i nie jest to kwestia higieny :)

  • Wawerek

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 22:24 ~Wawerek

    Trzeba nie tylko siebie zabezpieczyć ale i swojego Domowego Pupila. Ja zawsze robię zakupy na Domowypupil.pl dostarczają w Warszawie pod sam nos :D Najlepsze są obroże foresto firmy Bayer ale są również najdroższe. Jednak za tą cenę dostajemy obrożę wodoodporną i działającą przez 7-8 miesięcy. Moja psinla właśnie takową posiada i kleszczucha nie złapała. Polecam

  • Emerytka

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 14:46 ~Emerytka

    Ja żyję już ponad 60 lat, od urodzenia w Warszawie i w życiu kleszcza nie złapałam. Nie zabezpieczam się niczym, po prostu codziennie się myję

  • dfgh

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 14:10 ~dfgh

    @Jola
    np Tropical Formula

  • Jola

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.07.2013 08:53 ~Jola

    jak się nazywa ten środek ?

  • borelka

    zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 22:17 ~borelka

    Zgadzam się z Tobą "skml", właśnie walczę z kilkoma chorobami... kolejny miesiąc...

  • skml

    zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 22:09 ~skml

    DEET jest najlepszy, ale i najbardziej szkodliwy. Ale jak ktoś przeszedł neuroboreliozę, to ma gdzieś skutki uboczne DEET.

  • And12

    zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 21:36 ~And12

    Polecam preparaty z DEETem. Ja używam od paru lat i działają, ani komar ani kleszcz. Kupuję w sklepie na solidarności za kinem femina pryskaj.pl

  • olo

    zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2013 20:23 ~olo

    przesrane z tymi kleszczami ;/

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »