Autobus jechał pod prąd. Przewoźnik: wstyd nam

 • jar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2013 08:12 ~jar

  AZERATE-ty normalny jesteś?

 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 23:57 ~stonka

  Azerate~Azerate

  Dlatego właśnie jako pasażer bardzo poważam kierowców naginających przepisy dla rozkładu. Oni nie robią tego dla siebie, narażają się dla pasażerów, by setki albo i tysiące osób jakie przewożą codziennie mogły w sensownym czasie dojechać na czas do pracy, szkoły, domu, miejsc rozrywki itd.
  Z tego co widzę pasażerowie siedzą cicho i praktycznie nikt nie broni kierowcy autobusu, który dla nich się starał.

  Jak kolega zaliczy lot z tylnego siedzenia na przedniej szybie, to zapraszamy do potwierdzenia wpisu. Mam nadzieję, że także w milczeniu i bez występowania o odszkodowanie wracać będzie do zdrowia tygodniami. Powodzenia!

 • Mobi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 18:44 ~Mobi

  Panie Brat Pit, że tak powiem, skoro jesteś taki inteligentny cwany facet z aparatem to może zacznij też robić zdjęcia wszystkim "eko", kurierom, samochodom w dostawczakach, który lecą na złamanie karku by dowieść klienta na lotnisko, czy żeby rozwieść jak najszybciej pieczywko i mieć fajrant. Może popstrykaj fotki tym, którzy grzecznie czekający do skrętu autobus omijają raz z lewej, raz z prawej strony przez czerwone światełko, bo to że jest zielona strzałka obok czerwonej lampy to nie znaczy, że trzeba objechać bokiem stojący na czerwonym świetle pojazd i pojechać dalej. Trzeba czekać grzecznie w kolejce. Kiedy autobus jedzie 50 zgodnie z przepisami to nie znaczy, że ma się pozwolenie wyprzedzić go na podwójnej ciągłej, przez przejście dla pieszych, po skrzyżowaniu. Każdy jedzie w tę samą stronę. Powiem więcej, autobus zatrzymuje się w zatokach przystankowych.
  Jak najbardziej jestem za spokojną i bezpieczną jazdą, ale każdy jest mądry jak trzeba kogoś sprzedać, a najlepiej to zamontować sobie kamerkę i skierować ją na samego siebie.  wąski~wąski

  Używanie telefonu komórkowego w czasie jazdy samochodem jest w Polsce zabronione. Naruszenie tego zakazu skutkuje nałożeniem na kierującego mandatu karnego i punktów karnych.
  Ten lolo ze spineczkami też złamał prawo
  Pit~Pit
  piszesz o mnie, więc ci odpowiem:Jedynym jadącym pojazdem był fotografowany autobus. pozostałe samochody stały w korku. A zdjęcia robiłem aparatem fotograficznym Nikon D60 - tego ustawodawca nie zabronił :-)


  Aaa to szacun.Zobacz jakie życie jest piękne.Masz ładny samochodzik,białą koszulkę,aparat nikon i na dodatek zostałeś gwiazda.U siebie na wsi w życiu byś do tego nie doszedł.

  wąski~wąski • lekarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 17:19 ~lekarz

  Uwielbiam te komentarze: "o co tyle hałasu, przecież nic się nie stało", "jak się spieszę to jestem wdzięczna, że kierowca łamie przepisy" tych wszystkich zapraszam do mnie do szpitala niech zobaczą pieszego potrąconego na pasach przez autobus oczywiście jeżeli go zdążą dowieźć. Ja rozmawiam z rodzinami tych osób i słyszę:" co za idiota jechał na czerwonym, takie nieszczęście", są wśród tych rodzin też kierowcy autobusów, którym kolega przejechał dziecko na pasach. Poruszanie się po drogach dla kierowców i pieszych jest dostatecznie niebezpieczne nawet bez łamania przepisów

 • man

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 15:44 ~man


  pawel~pawel

  Mobilis generalnie ma gdzieś kwestie bezpieczeństwa. Ich kierowcy blokują skrzyżowania i jeszcze się głupio śmieją, pędzą 70 na godzinę w sąsiedztwie szkół...itd.
  Co więcej przełożeni nie egzekwują żadnych kar w stosunku do swoich podwładnych. Jak sami przyznją ich pracownicy nie traktują ich poważnie.

  To sttraszne, ale ja czekam na jakiś poważny wypadek z udziałem ich autobusu. Wtedy może - po mega burzy, ktoś puknie się w czoło.
  Azerate~Azerate

  Czekaj dalej, prawdopodobnie się nie doczekasz. Dlaczego? Bo ci ludzie wiedzą co robią, wiedzą kiedy mogą bezpiecznie złamać głupie przepisy, a kiedy jechać ostrożnie.  Uczepili się wszyscy tego kierowcy który tak naprawdę tylko w świetle prawa stworzył zagrożenie.Ale tak naprawdę wszyscy stali w korku więc dyplomatycznie ich objechał wydaje mi się nie stwarzając śmiertelnego zagrożenia tak jak tu obecni eksperci piszą.Ten pan co zrobił zdjęcie pasy miał przełożone tylko przez ramię.Więc nie miał ich zapiętych.To w sumie jest zagrożenie bo w razie kolizji swoją głową może mi zbić lampę która nie jest tania..I na pewno jeździ powyżej 50km/h w mieście.I nie zawsze przepuszcza pieszych.I na bank nie wypuszcza autobusów z zatoki.(bo ma do nich pewnie uraz).

 • zachodni_wiatr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 15:12 ~zachodni_wiatr

  mmz~mmz

  Brawo dla społeczniaka, jesteś kimś!!! Ciekawe czy wpuszczasz autobus włączający się do ruchu.

  Społecznik na pewno był na zachodzie i widział, że tam nikt nie wpuszcza autobusu włączającego się do ruchu. Nie takie rzeczy podobno polaki widziały już na zachodzie ;)

  Właśnie kończę zbierać materiały do publikacji: „A u nas na zachodzie” – czyli 101 emigranckich mądrości i innych wielce uciesznych opowieści Polaków wracających z krajów zachodnich, wszystko opatrzone celnymi komentarzami rdzennych mieszkańców „zachodu”.

 • ART

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 15:04 ~ART

  Hmm alb nikt nie kojarzy tego miejsca albo FOTOGRAF PIT nie zna zasadna tym skrzyzowaniu- w miejscu w którym jest autobus pojechał prawidłowo i wcale nie pod prąd- sprawdzcie sami na miejscu......

 • Piekielnik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 14:47 ~Piekielnik

  Piesi zamiast po chodnikach, łażą po jezdniach i ścieżkach rowerowych. Rowerzyści zamiast ścieżkami rowerowymi jeżdżą po chodnikach i po jezdniach, utrudniając ruch innym. Kierowcy samochodów urządzają sobie parkingi na chodnikach i ścieżkach rowerowych a nawet na torach tramwajowych. I wszyscy ci obłudnicy mają do siebie nawzajem pretensje, że łamią przepisy!!! Niedobrze się robi :/

  Pasażer, który sam trzy przystanki wcześniej przebiegł na czerwonym świetle, żeby zdążyć do tramwaju, za chwilę ma pretensję do motorniczego, że ten też przejechał na czerwonym świetle!

  Niech piekło pochłonie polską republikę i ich mieszkańców!!!

 • mmz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 14:36 ~mmz

  Brawo dla społeczniaka, jesteś kimś!!! Ciekawe czy wpuszczasz autobus włączający się do ruchu.

 • Azerate

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2013 14:35 ~Azerate

  pawel~pawel

  Mobilis generalnie ma gdzieś kwestie bezpieczeństwa. Ich kierowcy blokują skrzyżowania i jeszcze się głupio śmieją, pędzą 70 na godzinę w sąsiedztwie szkół...itd.
  Co więcej przełożeni nie egzekwują żadnych kar w stosunku do swoich podwładnych. Jak sami przyznją ich pracownicy nie traktują ich poważnie.

  To sttraszne, ale ja czekam na jakiś poważny wypadek z udziałem ich autobusu. Wtedy może - po mega burzy, ktoś puknie się w czoło.

  Czekaj dalej, prawdopodobnie się nie doczekasz. Dlaczego? Bo ci ludzie wiedzą co robią, wiedzą kiedy mogą bezpiecznie złamać głupie przepisy, a kiedy jechać ostrożnie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »