Droga zamienia się w rzekę. Mieszkańcy walczą o dojazd

 • niesłój

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.05.2013 12:28 ~niesłój

  Duch~Duch

  Słowo "słoik" to neologizm zastąpiło ono słowo "wieśniak".. a propos, wszyscy pochodzą ze wsi, gdyż miasta to późny wynalazek.


  No nie do końca tak jest logicznie, bo jeśli już ktoś urodził się w mieście, to nigdy nie miał i mieć nie będzie, wiejskiego pochodzenia. Mogą je mieć, ewentualnie, np. jego rodzice, dziadkowie, itp.

 • plak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 11:03 ~plak


  nnnnn~nnnnn

  Moze troche pokory warszawskie ciecie. Widzicie jak inni musza sie meczyc zebyscie mieli odkorkowane miasto i latwy wjazd i wyjazd? Ale co tam...was to nie obchodzi...bo to nie u nas...jestescie zwyklymi egoistami a potem sie dziwicie ze was nikt nie lubi.
  jaro~jaro  Kolego, obwodnice wokół Warszawy buduje się w wyniku porozumień europejskich. Obwodnice te mają ułatwić komunikację między wschodem, a zachodem Europy: czyt. Rosją a Niemcami. Poza tym wystarczy, żebyś przez chwilę ustawił się na wylotówce z Warszawy, a stwierdzisz, że 7/8 to samochody o rejestracjach pozawarszawskich. A poza tym w Warszawie mieszkają nie tylko ciecie. Czasami zajmujemy się twoją żoną jak idziesz do pracy.

  A niby którędy cały towar do warszawy przyjeżdża? Dzieciaku powiesz zaraz że nie bierzesz ze wsi ziemniaków bo masz w sklepie buhahaha pewnie w sklepie rosną;) A w twoim biurze skąd masz komputer garnitur i wszystko dookoła? czyż nie ze wsi(z poza stolicy)? Takie wylotówki i drogi nie tylko dla innych są zaletą a dla Was również, tylko trzeba pomyśleć zamiast cwaniakować że jest się ze stolicy;) A rejestracja co ma do rzeczy czy Warszawiacy sami swoimi tirami jeżdżą po towar?? A to tylko mały szczegół zalet dla was z takich dróg. A z drugiej strony ciekawe czy wyśmiewał byś się z siebie jak urodził byś się w tam Opaczy i mieszkał haha, ale brak kultury mówi wszystko o was i plotek też o was nikt nie bierze z powietrza

 • jaro

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 10:13 ~jaro

  nnnnn~nnnnn

  Moze troche pokory warszawskie ciecie. Widzicie jak inni musza sie meczyc zebyscie mieli odkorkowane miasto i latwy wjazd i wyjazd? Ale co tam...was to nie obchodzi...bo to nie u nas...jestescie zwyklymi egoistami a potem sie dziwicie ze was nikt nie lubi.  Kolego, obwodnice wokół Warszawy buduje się w wyniku porozumień europejskich. Obwodnice te mają ułatwić komunikację między wschodem, a zachodem Europy: czyt. Rosją a Niemcami. Poza tym wystarczy, żebyś przez chwilę ustawił się na wylotówce z Warszawy, a stwierdzisz, że 7/8 to samochody o rejestracjach pozawarszawskich. A poza tym w Warszawie mieszkają nie tylko ciecie. Czasami zajmujemy się twoją żoną jak idziesz do pracy.

 • KIerowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 08:39 ~KIerowca

  Generalnea Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad jest jak świeta KROWA w imię tego że budują nam drogę mogą wszystko, a to nie prawda.
  Wystarczy się przejechać po opadach, roztopach i zobaczyć ile wódy zbiera się w wzdłuż nowo wybudowanych tras. Jak się okazuje mimo że są głębokie rowy, takie że samochód sie chowa gdy do niego wpadnie, właściciel posesji nie może liczyć na to że jego woda spłynie do niego. Jeżeli już jest droga serwisowa to jest ona podniesiona nad terenem skutecznie blokująć wodę na polu. Pod siedlcami widziałem jak rolnik potraktował pługami chodnik by ratować swoje uprawy i suścić wodę do rowu do którego płyneła przed remontem. Gdyby coś takiego zrobił zwykły śmiertelik iloś nadzoru budowlanego skutecznie by mu wybiła z głowy zalewanie sąsiadów. Jest przepis który jasno zakazuje przy budowie inwestycji zakłócać gospodarkę wodną wód gruntowych i albo trzeba naprawić zaistniałą sytuację albo należy wrócić do sytuacji pierwotnej. Tylko kto się bęedzie przejmował szarakami, przecież rozlewiska tak ładnie wyglądaja za szyby samochodu.

 • Gregor131258

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 08:39 ~Gregor131258

  W 2010 roku wykonawca kolektora mającego odprowadzić wodę deszczową z odc. wiadukt WKD - Al. Jerozolimskie natknął się na rurę z gazem uniemożliwiającą dalsze przeprowadzenie /na zdj. 2 po lewej stronie widać jamę w skarpie gdzie odchodzi nie skończony kolektor/. Jesienią miną trzy lata jak GDDPiA o tym wie i nic nie robi "jak ominąć rurę doprowadzającą gaz", a wykonawca musi wypompowywać ogromne ilości wody na własny koszt. Czyja w tym wina? projektanta którego "góra" chroni i poniesie żadnych kar finansowych za błędy w projekcie jak jest na zach. europy

 • dżon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 07:38 ~dżon

  WSZYSCY POCHODZĄ Z LASU GDYŻ WIEŚ TO PÓŹNY WYNALAZEK! CENZURA WON!

 • miezkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 05:51 ~miezkaniec

  Podobną sytuację mają mieszkańcy ul.Klonowej w Opaczy Kolonii.Przy budowie obwodnicy(i drogi lokalnej stanowiącej objazd ul.Klonowej) zniszczone zostały wszelkie urządzenia melioracyjne co skutkuje zalewaniem piwnic i garaży po każdym większym deszczu. Wójt zamiast interesować się problemami mieszkańców , z chęcią uczestniczy we wszelkich imprezach urządzanych na terenie gminy.Mam nadzieję, że tylko do najbliższych wyborów.

 • bin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 00:57 ~bin

  hahaha najbardziej mnie śmieszą komentarze słoików o słoikach haha

 • takie_tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 00:37 ~takie_tam

  nnnnn~nnnnn

  Moze troche pokory warszawskie ciecie. Widzicie jak inni musza sie meczyc zebyscie mieli odkorkowane miasto i latwy wjazd i wyjazd? Ale co tam...was to nie obchodzi...bo to nie u nas...jestescie zwyklymi egoistami a potem sie dziwicie ze was nikt nie lubi.

  Zabawna prowokacja :) Jak widzisz nikt nie podchwycił i nie pojechał Ci po Twojej matce :DDD

 • Duch

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2013 00:31 ~Duch

  Słowo "słoik" to neologizm zastąpiło ono słowo "wieśniak".. a propos, wszyscy pochodzą ze wsi, gdyż miasta to późny wynalazek.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »