Nowe zasady wywozu śmieci. Poradnik dla mieszkańców

 • Rafi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:51 ~Rafi

  Banda złodziei i darmozjadów za co mam płacić 40 zł więcej? za to że ktoś przyjedzie kontenerem i posegregowane śmieci wsypie do jednego wora. Tak to się odbywa i nie wierzę w to że będzi inaczej. Teraz jest tyle a za rok będzie więcej to tak jak z wodą i ściekami co roku jest podwyżka. Obudźmy się wyjdźmy na ulice zróbmy z tym porządek bo nas z torbami puszczą.

 • kuba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:50 ~kuba

  I tu jest klucz do zrozumienia obecnej sytuacji Warszawy, cyt.: "Obecnie w Warszawie występują najniższe ceny za odbiór odpadów komunalnych w kraju. Powodowane jest to nieuczciwą konkurencją rynkową (o klientów konkuruje około 140 firm – najwięcej w Polsce). Trzeba pamiętać, iż oferowane ceny nie pokrywają realnych kosztów, a w szczególności racjonalnego zagospodarowania odpadów". Czyli więszkość z tych 140 firm, mówiąc delikatnie, nie grzeszy uczciwością i wywozi nasze odpady wszędzie tylko nie na wysypisko. Dlatego wszyscy, którzy mówią, że teraz jest tanio i dobrze, a po zmianie będzie drogo i niedobrze, mówiąc delikatnie, mijają się z prawdą lub, co gorsze, za nic mają dobro wspólne, jakim jest środowisko naturalne.

 • czerwona zaraza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:45 ~czerwona zaraza

  socjalizm wraca szybciej niż się wszyscy spodziewali. Dlaczego mam płacić dużo więcej firmie która w przypadku gdy coś bedzie nie tak powie mi coś a`la "nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?". Nie będę mógł zrezygnować z jej usług. Tak się tworzy patologię.

 • ggg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:44 ~ggg

  hehe, ciekawa jestem, jak bedą selekcjonować te smieci u nas w bloku, gdzie jest jeden zsyp, a na dole nawet nie ma miejsca na jakiekolwiek pojemniki, wszystko wpada do jednego. Blok w centrum Warszawy, nawet nie ma miejsca na tzw. gabaryty, nic.

 • pan warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:40 ~pan warszawiak

  ale będzie burdel....już widzę te kolejki w gminach

 • ROBESPIER

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:38 ~ROBESPIER

  PODSUMOWANIE TEGO WSZYSTKIEGO TO JEDNO WIELKIE ZLODZIEJSTWO pani HANI

 • realista

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:32 ~realista

  Mieszkańcy bloków (pewnie ok 70% mieszkańców Warszawy) od razu mogą sobie do tych (i tak kosmicznych)stawek doliczyć 40%,bo w ich przypadku "śmieci posegregowane" to czysta utopia,wystarczy że jeden ze 100 mieszkańców wyrzuci śmieci bez segregacji i będą one traktowane jak nieposegregowane,w wielu blokach wciąż funkcjonują tzw zsypy,jedna rura do wszystkich śmieci.

 • wasza bufetowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:32 ~wasza bufetowa

  No to was zalatwili na cacy....

 • Hater Gonna Hate

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:17 ~Hater Gonna Hate

  Komuna wraca! Państwo przejmuje od obywateli i wolnego rynku obowiązki. Urzędasy nie potrafią skontrolować brudasów nie mających podpisanych umów na wywóz śmieci, więc trzeba przywalić wyższe opłaty niż wolnym rynku i dać zarobić nowemu pokoleniu pierdzi stołków.

 • Złośliwy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2013 18:14 ~Złośliwy

  Przecież za wywóz z budynków wielorodzinnych od razu przywalą zwyżkę "za niesegregowane". Jeżeli ktoś z Władz Miasta liczy że ja po podwyżce opłat o 100 czy nawet 140% będę COKOLWIEK segregował albo wynajmował kontener na gruz, TO SIĘ MOCNO MYLI. Kasy sciągacie tyle, że wystarczy i na naprawy samochodów uszkodzonych gruzem i na nowe urządzenia sortujące. Przy okazji spełnię dobry uczynek i trochę zmniejsze bezrobocie, bo będziecie musieli zatrudnić więcej ludzi do sortowania

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »