Odwołanie oddalone. Przebudowa mostu Grota bliżej

 • normal

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.09.2012 11:34 ~normal

  -nifik
  Skoro Wy warszawiacy rodowici nic nie potraficie poza narzkaniam na wszystko i wszystkich spoza swojej dzielnicy więc nie dziw się że wszsytko wam muszą budować słoiki byści potem mogli cwaniakowac i chwalić się "co to miasto nie ma" w porównaniu do innych wioch..:)

 • Yogi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.09.2012 09:22 ~Yogi

  Kleks~Kleks

  A później urzędaski płaczą, że w kasie nie ma pieniędzy. Czy most się rozpada? Nie. Połóżcie nowy asfalt, wymieńcie lampy na latarniach ( zostawcie słupy, są w porządku ), powymieniajcie uszkodzone barierki i tynk na brzegach i KONIEC !!! A zaoszczędzone pieniądze przeznaczcie na remont innych wiaduktów, które w każdej chwili grożą zawaleniem. TAK SIĘ WŁAŚNIE W TYM KRAJU MARNUJE PIENIĄDZE !!!

  Nigdy nie jechałeś tym mostem, więc nie wiesz o czym piszesz. Akurat słupy latarń są tak niemiłosiernie skorodowane, że wymagają natychmiastowej wymiany. Nawierzchnia już była frezowana a pas środkowy jest ponownie jedną , wielką koleiną. To jest most o chyba nawiększym natężeniu ruchu w kraju i doprowadzenie go do stanu riuny i całkowitego zamknięcia , to byłby szczyt głupoty i paraluiż ruchu .

 • ala

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 23:26 ~ala

  Zauważenia wymaga, że ten kawałek miał być robiony później i był na liście rezerwowej z POIiŚ i nagle wrócił na listę podstawową i błyskawicznie przetarg zrobili, ale widocznie Bruksela zagroziła, że nam nie zrefunduje kasy za ten kawałek od Marek. A to jest cały jeden projekt. Nie można zrobić kawałka trasy, skoro umowa obejmowała cały.

 • Kleks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 21:55 ~Kleks

  A później urzędaski płaczą, że w kasie nie ma pieniędzy. Czy most się rozpada? Nie. Połóżcie nowy asfalt, wymieńcie lampy na latarniach ( zostawcie słupy, są w porządku ), powymieniajcie uszkodzone barierki i tynk na brzegach i KONIEC !!! A zaoszczędzone pieniądze przeznaczcie na remont innych wiaduktów, które w każdej chwili grożą zawaleniem. TAK SIĘ WŁAŚNIE W TYM KRAJU MARNUJE PIENIĄDZE !!!

 • Bielany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 15:19 ~Bielany

  ech~ech

  Jestem zdania, że na odcinku Bielańskim Trasa AK nie powinna być drogą ekspresową. Spowoduje to zlikwidowanie części zjazdów, a po drugie spowoduje nalot TIRów na tę drogę, bowiem nic nie będzie im zabraniało wjazdu na tę trasę.

  Ponadto na tym odcinku jeżdżą autobusy miejskie z prędkością 40-60km/h. W porównaniu do obowiązującej prędkości 120km/h jest to ogromne zagrożenie dla ludzi.

  Po trzecie - na Bródnie trasa ma 3+2 pasy ruchu + 2 włączające się z Modlińskiej. Oznacza to, że most posiadający 5 pasów nadal będzie za wąski.

  Wreszcie niestety spowoduje to wzrost kosztów, ponieważ postawią tam te słynne szklane tunele (przy Bródnie stawiali je 18 miesięcy!)

  No ale jako szary mieszkaniec miasta nie mam nic do gadania, urzędnicy i tak wiedzą lepiej. Tak jak z autostradą wokół Mińska Mazowieckiego, gdzie ponoć nie występują łosie! (Wypadek z udziałem tego zwierzęcia zdarzył się w ciągu 10 dni od otwarcia trasy)


  1. Na odcinku bielańskim, podobnie jak na moście, autobusy nie będą jeździły drogą ekspresową, ale po pasach przeznaczonych dla ruchu lokalnego.
  2. Co do "zjazdów" czy raczej powinieneś powiedzieć "węzłów"... Nie będzie ich mniej niż do tej pory. Powiem więcej, niektóre obecnie istniejące zostaną rozbudowane o nowe możliwości skrętu. Np. węzeł "Marymont". Obecnie jadąc z Bielan nie ma możliwości skrętu w prawo, na Prymasa Tysiąclecia. Jednak to się zmieni po przebudowie.
  Takich zmian będzie oczywiście dużo więcej. Pozdrawiam.

 • Bielany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 15:13 ~Bielany

  szczwany lisek~szczwany lisek

  Chyba ich posrało!Może po 10 pasów w każdym kierunq?nie ma miejsca od powązkowskiej do wisły.Bujajcie się!


  Marny trolling.

 • www

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 13:27 ~www

  zamkniecie tego mostu w 100% to bedzie katastrofa...nie wiem czemu ale na tym moscie jest zawsze duzo aut...most Słoika jest pusty...na grota korki....

 • Mirek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 11:39 ~Mirek

  I znów wygra jakieś konsorcjum zaniżając cenę, wezmą 50 podwykonwaców, a po otrzymaniu znaczącej transzy ogłoszą upadłość i nie wypłacą ani grosza podwykonawcom. W ten sposób na budowę złoży się 50 polskich firm, a konsorcjum zniknie z transzą płatności gdzieś we mgle.

 • tad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 10:59 ~tad

  Wyrzucic, przepis o prawie do odwolan, czy jak sie zowie.

 • Wieśmak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.09.2012 09:56 ~Wieśmak

  @Pan radny Tumasz. Czy można prosić o informację jaki jest status decyzji środowiskowej linii tramwajowej na Tarchomin? Nigdzie nie ma żadnej inforrmacji a miała być z początkiem września. Lokalne władze, przedwstawiciele inwestora zupełnie olali najbardziej zainteresowanych czyli mieszkańców mimo, że OPÓŹNIENIE tej inwestycji wynsi już ROK - i NIKT nie komentuje sytuacji, nie ponosi odpowiedzialności. Nie obchodzi mnie to co słyszę czyli źle przygotowane, brak tego brak tamtego, protest itp. Moje podatki są marnotrawione!!! Za BIERNOŚĆ obiwniam lokalne władze na której terenie jest ten projekt, za NIEUDATNICZCTWO projektantów do spólki z wykonawcą, a za niechlujstwo , ignorancje, zerowe kompetencje inwestora, który nie przygotował planów pod inwestycje. CHLEW NA MAXA. To jest przykład jak MARNUJECIE MOJE - PODATNIKA jak i UNIJNE PIENIĄDZE - przecież zarówno most (część tramwajowa), sama budowa linii jak i tabor na nią MAJĄ DOFINASOWANIE UNIJNE!!!!! Mam nadzieję, zę ktoś tego Waszego MISIA kiedyś rozliczy.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »