"Solidarność" wraca do domu

 • KELO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2012 09:39 ~KELO

  ...połowa strajkujących była nachlana albo na prochach ....ot taka rozrywka ..

 • kerat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2012 09:11 ~kerat

  Ostre ,nie chcę CIĘ obrażać ,ale jesteś gówniarzem ,który prawdopodobnie nie ma zielonego pojęcia o co im chodzi tj /solidarności -a tak właściwie to oni ,że tak powiem walczą o ciebie ,a ty pieprzysz ,że ci przeszkadzali ,,czy wiesz za czyje pieniądze chodzisz do szkoły ? ciesz się ,że możesz na razie chodzić i za nią nie płacić ,ciekawe co z ciebie wyrośnie /a może też będziesz wielkim politykiem / jak to mając 19 lat - to bedzie twoje życie - wspierać solidarność ,to nie oni ci przeszkadzają NIE MAM SŁÓW

 • sseebb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2012 05:35 ~sseebb

  a kto ustawia w srodku tlumu swoje auto??tylko albo chory lub niedorozwiniety czlowiek a potem zal do innych miec.

 • Waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2012 01:44 ~Waldek

  związkowiec~związkowiec

  Czy Solidarność jeszcze coś znaczy,kiedy w tak ważnej sprawie protestuje tylko 13.000 osób,w większości działacze związkowi,którzy przyjechali do Warszawy w ramach urlopu związkowego oraz emeryci ,którym związek zafundował wycieczkę do stolicy wq tym posiłek i kieszonkowe.

  Tak znaczy więcej niż nasz cały rząd razem wzięty. A wypowiedź przewodniczącego była merytoryczna, wytknął głąbom z PO na Wiejskiej całą prawdę. Dlatego Tusk nazwał go pętakiem. Tak Donald, dziś pierwszy raz nie wytrzymałeś i zachowałeś się gorzej niż przeciwnik.

  Podsumowując - Solidarność górą!

 • ostre

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2012 00:45 ~ostre

  Jeśli tak wygląda dzisiejsza Solidarność, to ja sie wstydze za takich ludzi.
  Banba nabuzowanych i agresywnych, starych i młodych osiłków, którym słoma z butów wystaje.
  Mam 19 lat i tak sie składa, że jadąc do mojej szkoły rowerem mijam i budynek Sejmu i budynek KPRM. Środa: jade ścieżką rowerową na ulicy belwederskiej po stronie łazienek. Z daleka widzę na chodniku i ścieżce rowerowej spore zgrupowanie, widać "solidarność", obok policję. Jakież było moje ździwienie i złość, gdy jadąc do szkoły po tej ścieżce, na mojej drodze staneło trzech panów, którzy nie zważając na obecność policji zaczęli grozić mi, że nie przejade tym "gównem" i że zaraz wsadzę mi w "odbyt" jedną ze swoich flag. Zdumiało mnie to zwłaszcza, że nie spostrzegłem ŻADNEJ reakcji ze strony funkcjonariuszy. Po udanym wyminięciu owych panów jadę dalej, cały czas ścieżką. Przed sobą, na wysokości przystanku widze kolejnych dwóch panów, również szczycących się kamizelkami Solidarności. Lezą tą ścieżką, nie zważając na to że to ścieżka rowerowa do jasnej cho...ry!
  Próbojąc grzecznie i przepisowo ich ominąć, zostałem uderzony "z bara" przez jednego z tych wieśniaków.
  Dzis, piatek: tym razem wracając ze szkoły, pod koła zostały rzucone mi petardy, rzucone przez młodych Solidarnościowców. Policja stoi obok, udaje że nie widzi. CO TO ZA KRAJ?!
  Cała ta solidarność to zgraja nieuków i półgłówków, którzy nie wiedzą do końca po co tam są i atakują każdego bogu ducha winnego przechodnia! Takich to bym posłał do roboty na 100 lat!

 • DAWID

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.03.2012 22:07 ~DAWID

  Napiszę tak ja byłem w środę ,pojechałem z kilku powodów. Jestem osobą która ma 26 lat mieszkam na śląsku i to co zobaczyłem w W-awce to mnie zaszokowało.Większości z mieszkańców W-wy musi się powodzić wiele lepiej niż w reszcie kraju. Każdy powie tak bo to stolica owszem i dobrze ,ale niech sobie ktoś przyjedzie do Chorzowa Bytomia czy innych okolic. U nas górnik który się przyjmie na kopalnie dostaje 1800 brutto z talonami wyjdzie kolo 2tys.zl netto a tam na kasie w sklepie pani zarabia więcej. Oczywiście jest drożej ale jak taka osoba ma składki wyższe to i emeryturę będzie mieć wyższą. I jeszcze na temat zachowania związkowców ,sam widziałem i potwierdzić mogę ze jakieś jednostki to osoby które mogły by mieć nieco więcej kultury ale jeśli ich nie nauczono no cóż,mnie tylko troche wstyd.
  Wielu z tych ludzi to osoby starsze ,ja ich wychowania nie będę uczył to się wynosi z domu. Zapytam tylko tak, czy nie młodzi ludzie powinni się tym zająć i mieć także swój głos i odnieść się do calej tej sprawy emerytur. Ja nie widzę siebie w pracy w wieku 67 ,pewnie nawet nie dożyje. Pozdrawiam sympatyczne panie z Warszawy i kulturalnych ludzi dla których liczy się nie tylko dobro swoje ale całego ogółu.

 • xyz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.03.2012 21:37 ~xyz

  Teraz tylko wytrzeźwieć i do roboty!!!

 • związkowiec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.03.2012 21:02 ~związkowiec

  Czy Solidarność jeszcze coś znaczy,kiedy w tak ważnej sprawie protestuje tylko 13.000 osób,w większości działacze związkowi,którzy przyjechali do Warszawy w ramach urlopu związkowego oraz emeryci ,którym związek zafundował wycieczkę do stolicy wq tym posiłek i kieszonkowe.

 • szczupak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.03.2012 20:52 ~szczupak

  tłumy pijanej hołoty - przejść się nie dało normalnie. Ot cała "solidarność". Następnym razem niech protestują na jakimś rżysku, daleko od ludzi, którzy muszą dostać się do pracy, odebrać dzieciarnię ze szkoły albo zwyczajnie chcą przeżyć dzień.

 • grecka_tragedia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.03.2012 20:42 ~grecka_tragedia

  Tak zgadza się, widziałem to wulgarna dzicz pod przywództwem greckiego satyra. Jeszcze parę lat populistycznej demagogii i z pewnośćią dołączymy do Grecji. Trzeba owszem protestować przeciwko rządowi i zbyt łagodnej reformie i przeciwko zabieraniu kasy z OFE. Wedle najnowszych wyliczeń wiek emerytalny powinien zaczynać się od lat 70 inaczej wszyscy emeryci będą musieli za 20 lat dorabiać żeby przeżyć do pierwszego i taka jest prawda o naszym systemie emerytalnym w dobie niżu demograficznego. Za parę już lat będziemy musieli sprowadzać imigrantów do pracy. Tylko związkowe spaślaki bedą sie cieszyły ze swoich ciężko wypracowanych na pikietach i protestach emeryturek dla vip-ów.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »