Wymieniają uszkodzoną rurę

 • Użytkownik fotoradarów

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 21:36 ~Użytkowni…

  Ta awaria to kara dla miasta, za ten nowoczesny fotoradar:d I już szlak trafił prognozowane wpływy z mandatów. Zastanawia mnie tylko to co teraz straż miejska będzie robić...

  Pozdrawiam

 • mepha

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 16:00 ~mepha

  Mnie nurtuje jedno pytanie: dlaczego wszelkie media miejskie przebiegają dokładnie pod ulicami? W gęstej zabudowie miejskiej ma to swoje uzasadnienie, ale w przypadku np. Sobieskiego, Sikorskiego można media puścić inaczej. Przy awarii nie byłaby orana po raz kolejny nawierzchnia, z ulic zniknęłyby studzienki (dlaczego na zachodzie Europy studzienek w ulicach praktycznie nie ma)...

 • Rks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 15:54 ~Rks

  A dlaczego nie ma żadnej ekipy w dniu dzisiejszym?

  W takim razie to naprawa przeciąganie sie do maja

 • rrrr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 13:52 ~rrrr

  jak mówią że od tygodnia do trzech to znaczy... miesiąc minimum :)

  ps. podsumowator nie słuchaj tego co ludzie w autobusie gadają bo w 90% nie mają o niczym zielonego pojęcia...
  rury na tym odcinku pod jezdnią nie były po prostu wymieniane tak jak pozostała część magistrali bo nie chcieli jezdni rozkopywać...

 • Podsumowator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 09:13 ~Podsumowator

  Skrzyżowanie Sobieskiego i Sikorskiego to, nie wiem, czy wiecie, Plac Europy. To tak przy okazji, gdyż albowiem jeśli awaria wystąpiła, to zdecydowanie na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Idzikowskiego. Ale to taki szczegół. Jednocześnie cieszę się, że rzadko jeżdżę zmodernizowaną niedawno ścieżką rowerową, która tamtędy sobie przebiega. Smuci mnie jednak czas naprawy ustery. Od przedwczoraj mam przed oknami pochód wszystkich możliwych autobusów podążających z Wilanowa i Ursynowa. Jadą do ronada przy Witosa i zakręcają, aby ul. Ludwika i do tego van Beethovena dojechać do Sobieskiego. Reszta drzew przydrożnych padnie z wyczerpania. A dlaczego ta rura pękła? Ktoś w autobusie mówił o jakiś niedobranych parametrach rury i cieczy.

 • f16lpg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 08:27 ~f16lpg

  "PRZYPOMINAM DYR. SPEC I ZDM, ŻE PRACUJECIE W SŁUŻBACH MIEJSKICH. Waszym obowiązkiem jest w trybie natychmiastowym usuwać awarie, a nie czekać do poniedziałku."
  Przepraszam, a ci wszyscy niezadowoleni, to kogo ostatnio wybrali na prezydenta Warszawy ? SPEC teraz jest już firmą prywatną i mieszkańcy mogą sobie tylko pokrzyczeć na forum. Dalkia rozbija 75 % struktury terenowej i biurowej SPEC, wyprzedawany jest majątek firmy, zadania utrzymania infrastruktury delegowane będą na zewnątrz. Obietnice Dalkii o 200 milionowych corocznych inwestycjach wyglądają już niewiarygodnie. Zanosi się na to że SPEC będzie drenowany przez Dalkię, za przyzwoleniem HGW.
  Zakłady terenowe będą łączone "przez" Wisłę, tzn bez żadnego logicznego związku z przebiegiem magistral ciepłowniczych. Utrudni to eksploatację, likwidację awarii takich jak ta. Przez ostatnie lata sieci ciepłownicze zostały bardzo zmodernizowane, są w bardzo dobrym stanie. Czy słyszycie przy okazji awarii,że dziesiątki tysięcy ludzi zostały pozbawione dostaw ciepła, jak w innych miastach ?

 • ana

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2012 00:45 ~ana

  nikt nie mówi, że pół miasta nie ma ciepłej wody bo ją ma! co Ty za głupoty wypisujesz! Mieszkam na Mokotowie i przez cały czas miałam ciepło w domu nawet tuż po awarii. Nie wiem skąd Ci sie wzieła ta połowa miasta. Boże ludzie wypisujecie tutaj takie głupoty, że aż przykro...byle tylko kogoś zjechać!


  janek~janek

  A o czym tu mówić, czy pisać. Bufetowa musi wyjść z twarzą z sytuacji. O porażkach tej ekipy się nie mówi. Trzeba je znieść z godnością i uśmiechem. Nic się nie stało. Błahostka. Taki żart. Pamiętam reportaże z miejsc wylania Wisły. Pokazywali tylko wypowiedzi ludzi którzy jakby było im obojętne, że ich zalało. A tych w rzeczywistości krew zalewała.

  nikt nie mówi o tym, że połowa miasta nie ma ciepłej wody i nie wiadomo jak długo to potrwa !!!
  jaro~jaro • Maryjan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2012 21:47 ~Maryjan

  A jak tam szafy Tuska się mają? Przeżyły? Zdjęcia robią ? A petla indukcyjna?

 • woda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2012 21:34 ~woda

  Ciekawe jak się ryby czują w Fosie przy ul. Obserwatorów? - pewnie kilka metrów sześciennych wrzątku nie zrobiło im dobrze.
  I jeszcze w Parku Sieleckim? - tylko, że tam ryb chyba nie ma

 • operator termopary

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2012 21:20 ~operator termopary

  Trwalszą lub bardziej trwałą. Nie ma czegoś takiego jak bardziej trwalsza. Kogo tam zatrudniacie po kądzieli ?? Debili ?? Umysłowa katastrofa. Do szkoły gamonie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »