Abonament rtv dla każdego, kto ma w domu prąd

 • marso

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:52 ~marso

  Ja mam w domu dużo gniazdek sieciowych z prądem, a każde z nich słuzy mi do naładowania wibratora, nie wiem jaki ma to związek z abonamentem telewizyjnym? A może jak będę płacił abonament, to będę miał kilka darmowych minut z dziwkami zabawiającymi mnie podczas reklam emitowanych przez TVP... :) Skoro TVP może wymuszać abonament, to ja zaraz zakładam telewizję i też domagam się by każdy obywatel płacił mi abonament, ale wybiorę najtańszą ofertę 1PLN na rok.

 • marso

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:45 ~marso

  To ja zapytam tak, czy muszę oglądać TVP? Nie. Więc nie muszę płacić. Przymuszanie do zapłaty, a tym samym do oglądania programów TVP jest sprzeczne z Konstytucją. Nikt nie może przymusić obywatela RP do oglądania żadnej stacji telewizyjnej, niezależnie czy to jest TVP, Polsat czy TVN! Póki abonament telewizyjny nie będzie podatkiem, to jego ściąganie bedzie niemożliwe. Ja mam prąd, mam odbiornik telewizyjny, radiowy, komputer, telefon, ale żadnego z tych użądzeń nie używam w kontekście oglądania TPV ani słuchania stacji radiowych, służy mi to tylko w celu oglądania NG lub Discovery albo grania na PS3 i do tego nie potrzebuję żadnego abonamentu....

 • Dj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:40 ~Dj

  Ja płacę ks.Rydzykowi,bo oglądam tylko TV TRWAM.Innych stacji nie odbieram.I co Wy na to?

 • Ł

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:29

  dlaczego mam płacić za laptopa??
  dlaczego mam płacić na tvp jak nic ich nie oglądam??
  dlaczego tvp sport i tvphd dostępne są TYLKO przez kablówkę i platformy cyfrowe gdzie trzeba jeszcze płacić pośrednikom???

 • Marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:22 ~Marek

  Dlaczego mam płacić abonament jeśli nie oglądam TV ani nie słucham radia ?

 • łysol30

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:21 ~łysol30

  Jednego nie rozumiem, jak już oglądam telewizję czy słucham radia to audycje, programy i filmy sa przerywane kilkunastominutowymi reklamami za które firmy płacą giga szmal w zalezności od czasu antenowego... dlaczego mam płacić abonament r-tv skoro Tv i Radio zarabiają na boku, mogę zacząć placić ten cały abonament pod warunkiem, że w TV publicznej nie zobaczę oraz w publicznym radiu nie usłyszę ani jednej reklamy. Jeszcze jedno... mam komputer w domu tylko nie wiem w jaki sposób mogę oglądać na nim TV (chyba potrzebana jest specjalna karta czy przejściówka ktorej nie mam), no chyba że oglądać TV czy słuchac radia wykorzystując łącze internetowe za które o dziwo TPsie płace już abonament. Do tego w naszych czasach większość ludzi ma kablówkę czy telewizję cyfrową (Cyfra, N, Polsatcyfrowy, Astra itp itd) za które też się płaci abonament... więc po cholere mam płacić jeszcze abonament radiowo-telewizyjny skoro: mając kompa podłączonego do netu oraz telewizor zintegrowany z Nką placę już za te dwie usługi kasę. A może jeszcze za posiadanie telefonu komórkowego też mi każą placić ten cały abonament bo na telefonach nowej generacji można bardzo wiele... radio i tv przez internet w komoprce to teraz standard, za który też się płaci operatorom sieci komórkowych. Niech KRRiT zacznie sciągać jakieś grosze od firm oferujących umowy na internet, telewizję i telefon a nie zabiera się za bogu ducha winnych obywateli. Mi to śmierdzi sytuacją w stylu: ściągają characz za jazdę autobusem, a jeżdże samochodem...

  Sorki za błędy, nie chce mi się sprawdzać...

 • vladcs

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:19 ~vladcs

  Komputer nie podlega abonamentowi, panie Dworak.

 • mm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:16 ~mm

  to już lepiej żeby przerywali swoje programy reklamami i się z nich utrzymywali. na wszystkich innych programach ciągle reklamy - różnicy to telewidzom nie zrobi...

 • rambo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:13 ~rambo

  mam abonament miesięczny od jednego z warszawskich dostawców TV. place miesięcznie prawie 100 PLN i jeszcze mam dodatkowo płacić za TV? powinien to robić mój dostawca usługi z mojego miesięcznego abonamentu!!!

 • tg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 21:04 ~tg

  Więc wszytkich facetów zamkną za gwałt. No przecież mają szprzęt i techniczne możliwości ...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Porzucone audi blokuje chodnik na Jagiellońskiej

Porzucone audi blokuje chodnik na Jagiellońskiej

"Od około tygodnia auto stoi na środku chodnika na Jagiellońskiej, w okolicy numeru 74" - napisała na Kontakt 24 jedna z Reporterek. Dziwi się, dlaczego... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »