8 milionów na pomoc bezdomnym

 • m

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 18:07 ~m

  A za 2 mln miasto otrzyma ok. 500 tabletów i smarmfonów. Nasi urzędnicy pewnie będą dzięki temu bardziej smart.

 • sobiecka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 11:52 ~sobiecka

  ZUPKI.....TO TYLKO PÓŁŚRODKI,mydlenie oczu i czysta PROPAGANDA!!!!!!!!!!!!!Jest tyle problemów w stolicy, tyle marnotrawstwa, URZĄD MIASTA m.st.W-wy przehulał 31 milionów, ale jakby nie było sprawy!!! W formacji, w której pracuje będącej na garnuszku HGW powtarza się tylko,że na nic nie ma pieniędzy!!!!! To może Strażnicy Miejscy też będą pracowali na umowę o dzieło lub umowę zlecenie?!!! To w końcu zarabiała więcej niż 1800 zł?!!!!!

 • Dziadek Tetryk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 11:04 ~Dziadek Tetryk

  Z tym wożeniem zupy to już chyba przesada. Mimo że nie mam litości nad tzw. bezdomnymi, będącymi tak naprawdę zwykłymi lumpami - w dodatku z WŁASNEGO wyboru, to uważam że miasto powinno dofinansować noclegownie i podstawową żywność. Ale żeby robić ze Straży Miejskiej restaurację dowożącą "do domu" ciepłą zagrychę ?

  Najbardziej jestem ciekawy, czy jak taki strażnik znajdzie "bezdomnego" mieszkającego nielegalnie w mojej altance na działce przy ul Sobieskiego, to w ramach prawa, które przecież za moje pieniądze reprezentuje pogoni go, czy też może troskliwie nakarmi ciepłą zupką i okryje przywiezioną kołderką. Aha - zapomniałem - jeszcze wyleje za niego pod domek (bo po co chodzić dalej) wiadro pełniące rolę kibla i dowiezie wykręcone prze ze mnie jesienią bezpieczniki, by ów "biedak" mógł się ma MÓJ koszt ugrzać.

 • marta2

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 10:26 ~marta2

  Pomoc dla ludzi chcących wyjść z bezdomności powinna być- oczywiście i to w pełnym zakresie , wszechstronna. Ale te pieniądze idą na pomoc dla ludzi bardzo zamożnych . Przepili niejeden pałacyk . Zniszczyli niejedno życie. Nie rozumiem dlaczego nikt nie pomaga ludziom uczciwym. Codziennie wstającym rano do ciężkiej pracy , ledwo wiążącym koniec z końcem? Widzę co się dzieje przy Rondzie Starzyńskiego . Cały czas balanga meneli . Zawsze mają na alkohol i papierosy . Czy to oni mogą liczyć na pomoc miasta? Oczywiście nikt nie pomyśli o ochronie biednych obywateli przed takimi bogaczami jak ci "bezdomni". A są to ludzie ponad prawem , doskonale zdający sobie sprawę ze swojej bezkarności.

 • zaradna życiowo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 10:20 ~zaradna życiowo

  wydadzą 8 milionów złotych...dla osób które są niezaradne życiowo,które piją, palą i mają cały system w d..... bo i tak MY ich nakarmimy, damy schronienia i ubrania nie wiem ale chyba jest coś nie tak.....

 • WE

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 10:06 ~WE

  Czy nie można by było tych bejów wytransportować do Łukowa czy innego Ostrowca? Tam zrobili by to samo za połowę stawki, a i lokalna gawiedź byłaby zadowolona, bo to w końcu dodatkowe miejsca pracy. I przy okazji 4 mln zostałyby w W-wie (można by kupić mnóstwo książek do stołecznych bibliotek).

 • Steffi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.11.2011 09:55 ~Steffi

  Swietna proporcja: 8 milionów dla bezdomnych - 31 milionów na lewe umowy.Gratulacje.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »