Rowerzyści donoszą na kierowcę lexusa

 • master

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 22:16 ~master

  Do rowerzystów
  Macie troche racji kierowca Lexusa nie powinień wjeżdżać w wasz peleton.Patrzycie również z drugiej stony ile razy to wy łamiecie prawo jeżdżąc po chodnikach(nawet w czasie tych mas)nie stosujecie się do znaków poziomych, pionowych i ile razy wymuszacie pierwszeństwo(nie wspominając już o tzw "otarciach"z samochodami gdy chcecie się przebić do przodu).

 • sam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 19:00 ~sam

  Jakoś nie zauważyłam, żeby rowerzyści jeździli 3-ma pasami po Warszawie (wyjątki zapewne są), ani tym bardziej by z powodu rowerzysty zrobił się korek. Za chwilę będą bulwersować się tutaj tramwajarze, że im się jeździ po torach, żeglarze, czy piloci, że jeździ się po pasach startowych

 • nic mi się nie chce

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 18:49 ~nic mi…

  Dziwi mnie, że popieracie kierowcę lexusa. Na szczęście ten gniot nikogo nie potrącił. Kierowcy podziwiajcie, bijcie brawo i pokłońcie się swojemu "królowi szos" w wypasionej furze ale cuchnących gaciach i dziurawych skarpetach. Niejednego z was zostawiłby z tyłu.

 • klemo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 12:29 ~klemo

  Obserwuje forum i dziwie sie że 90% jest przeciwko rowerzystom,uweżecie nas za jakiś pop.....,zło wszelakie,najlepiej do lasu i zakopać,w ten sposób pokazujecie brak tolerancji szacunu dla innych ludzi a przeciez każdy z was pomykał rowerkiem(nawet tym z pierwszej komunii św)więc obudzcie sie wreszcie i bądzcie ludzmi w końcu kiedyś zabraknie ropy i co?wasze piękne zabawki obrosną mchem i rdzą pozdro rowerzystom i nam przychylnym

 • Ławeczka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 12:04 ~Ławeczka

  Po lesie sobie jeździjcie a nie co miesiąc paraliż robicie i stresujecie biednego kierowcę.

 • zdziwiony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 10:34 ~zdziwiony

  Facet ZŁAMAŁ przepisy ruchu drogowego i za to powinien zostać ukarany (chociażby za skręt w lewo z Senatorskiej).

  Nie ma większego znaczenia w jakie zgromadzenie wjechał - czy to była Masa, pielgrzymka, demnostracja, czy coś innego.

  Powtórzę: złamał przepisy - powinien zostać ukarany.

 • isabela

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 10:26 ~isabela

  A tak poza tym...to co wam się rozchodzi o to że Lexsus wjechał w gromadę rowerzystów...Przecież rowerzyści też wjeżdżają w gromadę pieszych, na ulice pełnych aut...

 • isabela

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 10:21 ~isabela

  DO ~... Tutaj nie chodzi o teleportację...bo jak widzę żaden rowerzysta się nie teleportuje kiedy mu braknie ścieżki rowerowej...Piszę że po prostu szlag mnie trafia kiedy idę z córką po chodniku, nie po ścieżce rowerowej! i muszę mieć oczy na około głowy żeby jakiś porąbany rowerzysta mi dziecka nie potrącił bo co nie którzy to na tych chodnikach zachowują się jak popieprzeńcy...Twierdzę stanowczo że chodniki są dla pieszych a nie dla rowerzystów!!!

 • ...

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 09:21 ~...

  Wielce szanowna "isabelo". Mam wielką ochotę zobaczyć, jak robią ci się oczy w 5 złotych na widok nagle urywającego się chodnika. Teleportujesz się wtedy na kolejny, na drugim końcu dzielnicy?... A tak właśnie wygląda "sieć" ścieżek rowerowych w Warszawie. Jeżdżę po tym mieście i widzę, jak szerokie są chodniki w niektórych miejscach, np. w Al. Solidarności. Można by przeciągnąć tam ścieżkę dla rowerów do Al. JPII i wszyscy by się pomieścili. Wszyscy, czyli LUDZIE. Piesi i na rowerach. Niestety, w tej chwili nie ma tam miejsca dla większości LUDZI. W tej chwili zawalają to miejsce zaparkowane gruchoty NIELICZNYCH, wcześniej w jednym rzędzie na chodniku (okolice skrzyżowania z Żelazną), obecnie już w dwóch. Ciekawe, czy powstanie i trzeci rządek, a piesi będą musieli przeciskać się pomiędzy.

 • ..

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.08.2011 08:41 ~..

  Piszecie chodnik dla pieszego, ulica dla samochodów, ścieżka rowerowa dla rowerzystów. Hmm ścieżka rowerowa dla rowerzystów - oczywiście - ale co robią tam piesi ? Więc i to samo robią rowerzyście na chodnikach. Ulice dla samochodów ? Owszem,ale czy to znaczy że np. motor nie jest na swoim miejscu ?? hmm zgodnie z prawem Rower jest również środkiem transportu i ma równorzędne prawo poruszania się ulicami, więc nie wiem skąd się bierze podział ulica dla samochodów. Ogólnie dyskusja ta jest jałowa i bezcelowa, każda ze stron pieszy, kierowca, rowerzysta mają coś na sumieniu.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »