Deszcz nie wystraszył fanów motoryzacji

 • Helena

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2011 20:20 ~Helena

  Szanowni Państwo Dyskutanci!

  Nie mam absolutnie żadnej pretensji do uczestników imprezy rajdowej wokół Opery Narodowej(to fajnie, że im się podobała!)tylko dziwię się, że organizatorzy tej imprezy uznali już drugi rok, że jest to najlepsza (!)lokalizacja dla toru wyścigowego.
  Jeszcze raz powtarzam, że to od mieszkańców okolic "uszczęśliwionych" przez kilka dni rajdem wyszła prośba do mnie - jako radnej - o jakąś interwencję u odpowiednich władz stolicy, więc na razie przynajmniej w formie postu zainteresowanym ten protest przekazuję, może przeczytają.
  Postanowiłam sformułować tekst takiego protestu w formie interpelacji na najbliższej Sesji Rady Dzielnicy. Niestety przed organizacją "Rajdu Dakar" w centrum Warszawy nikt radnych Śródmieścia, o ile mi wiadomo, o zdanie w tej sprawie nie pytał.
  A jednak wszyscy tutaj dyskutujący mamy do tej sprawy nie tylko entuzjastyczne nastawienie, ale też i nieco krytyczne,że użyję w tym miejscu eufemizmu... Poza tym, jak mówi znane łacińskie przysłowie:
  "de gustibus non est disputandum".

  Wszystkim sympatycznym Fanom wszelakich rajdów życzę miłych, udanych i słonecznych wakacji!

 • Wajchenau

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2011 16:49 ~Wajchenau

  Szanowna Pani Radna,
  Wydaje mi się że to nie kto inny jak Pani Szefowa Bufetowa wydała zgodę na takową imprezę więc nie rozumiem z jakiej racji ma Pani pretensje do uczestników tej imprezy?

 • Szaman

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2011 15:39 ~Szaman

  Szanowna Pani Radna,
  Bardzo dobrze, że Pani wyjechała z centrum, szkoda, że tak późno, bo widać zmęczenie tym wydarzeniem. Raz w roku można "się poświęcić" i nie jęczeć, że tysiące ludzi świetnie się bawi, a miasto jest promowane i przyciąga pieniądze.
  To jedyna tego typu impreza w Polsce i dlatego należy ją pozostawić właśnie w tym miejscu i w tej formie.

 • Helena

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2011 14:37 ~Helena

  Drodzy Fani szybkich samochodów i motocykli!
  Może dla Was impreza była fajna, ale dla mieszkańców okolic pl. Teatralnego i p. Piłsudskiego to był jeden wielki koszmar: dezorganizacja ruchu ulicznego na kilka dni, próby strasznie głośnej muzyki już dwa dni wcześniej (chyba starano się móc "przekrzyczeć" jeszcze głośniejsze motory?), a w przeddzień imprezy od godz. 18 do 23 ryk przygotowujących się do sobotnich występów pojazdów. W sobotę już od 7 rano głośna muzyka, a potem ... już nie wytrzymałam i pojechałam na cały dzień do znajomych do Wilanowa i Powsina.
  Drodzy Fani "sportów rajdowych" - W centrum stolicy niestety mieszkają jeszcze ludzie (!)i to przeważnie starsi, schorowani ludzie, którzy nie zamierzają wynieść się z centrum Warszawy na wieś (cichą i spokojną) tylko dlatego, że ktoś wymyślił najdogodniejszą (!!!) lokalizaję dla toru wyścigowego wokół Opery Narodowej. Miłośnicy takich rozrywek na pewno by przyjechali także w inne miejsce, nawet dalej położone od centrum stolicy... Dlaczego nikt się nie liczy z tym, że w centrum Warszawy jednak jeszcze ktoś mieszka!
  Na prośbę sąsiadów i mieszkańców okolic "Rajdu Dakar" w wydaniu krajowym protestuję przeciwko urządzaniu w przyszłości takich "rozrywek" dla mas
  w centrum Warszawy!!!

  Helena Cichocka
  Radna (PO) Dzielnicy Śródmieście
  m. st. Warszawy

 • dudek2022

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 21:16 ~dudek2022

  Impreza była spoko. Niezłe gabloty robiły sporo hałasu i to było niezłe. Tym co są na "NIE" dziękujemy. Wracajcie słuchać radia z Torunia.

 • wasyl

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 20:38 ~wasyl

  oburzony masz duże predyspozycje na zostanie policjantem może pomyslisz nad swoim życiem !

 • oburzony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 19:56 ~oburzony

  Czy takie głupie imprezy trzeba robić w centrum miasta ? Mało to Warszawie smrodu i chałasu ?

 • Imbryszczenko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 19:44 ~Imbryszczenko

  Było fajowo! mimo deszczu :)

 • bea

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 10:16 ~bea

  RS4, masz rację...jakby impreza była na zachodzie to by gadali że tu w stolicy nic nigdy nie robia, nuda, żadnych imprez. Jak jest impreza, event, cokolwiek to źle bo dwie ulice zblokowali. Co za wieśniaki cholerne wrrrrr.

 • PAN DEMONIUM

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 16:14 ~PAN DEMONIUM

  BYŁEM W ZESZŁYM ROKU NA TEJ IMPREZIE... HMMMM, SZCZERZE MÓWIĄC COŚ PRÓBUJĄ MOŻE ZROBIC I ROZRYWKOWEGO ALE TANDETA STRASZNA JAK DLA MNIE. POPROSTU BADZIEW, LEPIEJ SPOŻYTKOWAC CZAS NA COS CIEKAWSZEGO, O KASIE NIE WSPOMINAM BO JAK DLA MNIE NIE MA NIC CENNIEJSZEGO OD DOBRZE ZAGOSPODAROWANEGO I SPEDZONEGO CZASU. GENERALNIE LIPA, W SUMIE ODRADZAM. MNIE NIE INTERESUJE KTO JEST ORGANIZATOREM A JAKI WYMIAR OGÓLNY MA IMPREZA... ZDECYDOWANIE WOLALEM (CZĘSTO UCZESTNICZYLEM) SOBOTNIE, NOCNE "RAJDY" PO NASZYM MIESCIE. KTO WIE O CO CHODZI - POZDRAWIAM SERDECZNIE. MOZE JESZCZE KIEDYS ;-)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »