Magierski stracił posadę prezesa MZA

 • VVZXCVZXVCZXZCXV

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2012 12:38 ~VVZXCVZXVCZXZCXV

  ~- klara
  (2012-01-05 12:30:58) właśnie sie dowiedziałam, rozmowy spełzły na niczym. Co teraz... ? Blokowanie dróg, do czego to doprowadzi

  ~KAŚKA
  (2012-01-05 12:31:58) jak widać nie tylko my jesteśmy z chłopakami z ND, dziś dojechały związki kierowców z niemczech, oraz jest poparcie francuskich i belgijskich związków

  ~kierowca
  (2012-01-05 12:33:55) KOLEDZY MOŻE SIĘ WRESZCIE COŚ ZACZĘŁO, ŻE NIE BĘDĄ NAS TAK TRAKTOWAĆ.
  MOŻE TO POCZĄTEK, KOŃCA TEJ WIELKIEJ NIESPRAWIEDLIWOŚCI. SKOŃCZĄ SIĘ TE NIE LEGALNE FRACHTY+Od KILOMETRA LUB RYCZAŁTY I INNE TEMU PODOBNE PRAKTYKI. POPIERAM WAS I POZDRAWIAM
  A CO ROBJA ZWIAZKI W MZA W KIESZENI ?

 • vxzvzxvzxvczxv

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2012 15:48 ~vxzvzxvzxvczxv

  TRWA STRAJK PRACOWNIKÓW ND POLSKA Sp. z O.O. W PŁOTACH.

  Od 2 stycznia trwa strajk kierowców, pracowników, związkowców NSZZ "Solidarność" w ND Polska Sp. z O.O w Płotach. Spór zbiorowy o podwyżkę płac i poprawę warunków pracy transportowców rozpoczął sie w lipcu 2011r. Pracodawca unikał prowadzenia rokowań w ramach sporu zbiorowego zgodnie z obowiązująca ustawą o sporach zbiorowych. 15 grudnia 2011r. związkowcy przeprowadzili strajk ostrzegawczy. Z powodu braku rokowań i zastraszania pracowników zwolnieniami za udział w nielegalnym strajku, kierowcy przystapili do strajku czynnego. Obecnie strajkuje 345 kierowców.
  3.01.br doszło do rundy rokowań w siedzibie Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność"
  w Zielonej Górze. W spotkaniu uczestniczył przewodniczący Zarządu Regionu Maciej Jankowski wraz z członkami Prezydium ZR i radcą prawnym Dariuszem Łochowskim, przedstawiciele Zarządu Spółki oraz Komisja Zakładowa wraz z przewodniczącym Krystianem Wosiem. Zakończone późnym wieczorem rokowania nie przyniosły porozumienia.
  Od wczoraj, od rana do strajkujących kierowców przybywają związkowcy NSZZ "S" z całego Regionu Zielonogórskiego, byli również przedstawiciele Regionu Zagłębia Miedziowego na czele z Przewodniczącym Bogdanem Orłowskim orz związkowcy z Volswagena w Polkowicach. Dział zagraniczny KK zawiadomił europejskie centrale związkowe transportowców o strajku i o sytuacji pracowników ND Polska. Strajkiem zainteresowały się również francuskie media.
  Na placu przed firmą cały czas związkowców wspierają członkowie Prezydium ZR: Bogdan Motowidełko i Dariusz Liniart.
  4.01.br w siedzibie firmy, od rana trwa kolejna runda rokowań. Bierze w niej udział przewodniczący ZR Maciej Jankowski.

 • spermen

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.08.2011 22:22 ~spermen

  dziadek
  wez sie za robote a nie glupoty na forum wypisujesz,znowu premi nie dostaniesz

 • dziadek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.08.2011 11:46 ~dziadek

  burak to właśnie kierowca MZA i jak to ma być wizytówka to lepiej bez wizytówek zarządzać tą Spółką, a skoro uważasz mistrzu, co tak się wypowiadasz pode mną, że "urzędasów", czyli jakby to nazwał człowiek po szkole (skończonej i nie podstawowej), pracowników biurowych należy zwolnić i dać Wam kierowcom (bo wynika z twojego komentarza że ewidentnie jesteś kierowcą) to jesteś mniej niż zerem i debilem. Chociażby dlatego, że np. pracownicy zaplecza (nie kierowcy) pracują na kierowców, bo bez mechaników, lakierników, ślusarzy nie mielibyście czym jeździć o wy pępki świata!!! a bez pracownika biurowego nie miałbyś nic!!! ale pewnie nawet nie skojarzyłeś puenty mojej wypowiedzi, bo jesteś prosty jak drut i cienki jak naleśnik. pozdrawiam uczciwych pracowników MZA!!!

 • spermen

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2011 20:53 ~spermen

  czemu moje komentarze sie nie ukazuja

 • cała prawda c.d.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2011 13:38 ~cała prawda c.d.

  do "czarny":
  baran to twój stary, a to dlatego, bo jesteś fizolem po zawodówce, który nie potrafi podać konkretnych argumentów, tylko wyzywać, tak jak wyzywa cię twoja stara w domu za przepijanie całej wypłaty! jak taki jesteś inteligentny to może sam zarządzaj firmą, tylko najpierw czeka cię 12 lat edukacji (przynajmniej). Tak jak napisał jeden z przedmówców, Pan Mieczysław nie był ideałem, bo tacy nie istnieją, szczególnie na takich stanowiskach, ale 2 lata z rzędu (za jego kadencji) zostać pracodawca roku to jednak coś!!! taki "czarny" to napewno typ tych, którzy pili wódę, a potem ich zony przychodziły do Pana Prezesa i płakały, błagając, żeby nie zwalniać ich w rzeczy samej mężów nieudaczników (czyt. "czarny) A co do Działu Bezpieczeństwa, to chociaż połowa z tych co kradli i pili w pracy, zastanawia się po 2 razy, zanim to uczynią, dzięki nim. Sam osobiście jestem pełen nadziei, że Pan Kuźmiński nie będzie sie dawał wodzić za nos Pani Dyrektor z Działu Kadr, tak jak pozwala na to sobie do tej pory. A związki zawodowe...no cóż, chyba tutaj wszyscy są zgodni...

 • OLO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.06.2011 16:52 ~OLO

  Właśnie co z działem bezpieczeństwa ? należy ich dowartosciować prawdziwa praca albo na trawkę. Dość nic nie robienia kiedy inni pracuja na niższych stawkach.
  A związki zawodowe odświerzyć...

 • dziadzia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.06.2011 00:12 ~dziadzia

  "Tomie z R-2"Po Twoim wpisie to myślę że nieudacznikiem to jesteś Ty!!!I bardzo proszę nie obrażaj innych.Przedstaw się napisz nr.służbowy!!Pozdrawiam "Dziadek"z Włościańskiej.(2204)

 • NERO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.06.2011 00:00 ~NERO

  A co na to wielcy zwiazkowcy,Zdzis.. rodziny maja cieple posadki ??..

 • !!!!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 23:18 ~!!!!

  Ija wkładam siebie a co robi zwiazkowiec Zdz.B. dla ludzi, chroni własne interesy bo zwiazki zadowolone milczały ..niech ida za magierskim...asystenci.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »