Rekordowa Noc Muzeów: 230 tysięcy zwiedzających

 • Jacho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2011 20:19 ~Jacho

  Muzeum Narodowe zrezygnowało z darmowych wtorków na wystawy czasowe.

 • MaRcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2011 08:59 ~MaRcin

  Niepotrzebna mi jest "Noc Muzeów", by móc obcować z kulturą za darmo. Oto dowód. Muzeum Wojska Polskiego wstęp bezpłatny w środy. Muzeum Narodowe: każdy wtorek za darmochę. Zamek Królewski zaprasza w niedziele bez gotowizny. Muzeum Sportu otwiera podwoje oszczędnym lub sknerom w soboty. Muzeum Wilanowskie for free w niedziele. Można też zapłacić za bilet i w pełni korzystać z dobrodziejstw warszawskich placówek. Ale Noc Muzeów to impreza dla wszystkich lanserów którzy chcą wsadzić swoje gęby w obiektyw kamery i pokazać sie światu. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, jeśli sie mylę.

 • MaciekWaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 23:45 ~MaciekWaw

  Noc Muzeów jest dla POP ciot i innych wydmuszek medialnych... To totalny bezsens. Przeciętny Wawiak jest sobie pozwolić 100 razy pójść do muzeum w miesiącu i nie powinien tego specjalnie odczuć, więc jedyną motywacją jest całe to medialne nagłośnienie. Żal mi tych typów. Buziaki, zazdroszczę postania. Ja sobie fundnę za 20 PLN.

 • dżejdżej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 21:38 ~dżejdżej

  No to może ja trochę o naciąganiu statystyk.
  Muzeum Historyczne - Muzeum które jest zamknięte, ponieważ trwa remont, ale statystyki sobie nabili. W jaki sposób? Bardzo prosty, rozdając ulotki w których pochowane były w środku bilety wstępu. Tak oto zaraz powiedzą ile to mieli gości, bo rozdali bilety a nikt tego nie sprawdza.

  Nie chcę sugerować, że inne statystyki są naciągane, ale tutaj jestem pewien że jest przekręt, skoro idąc przez Rynek Starego Miasta dostaje numerowany bilet schowany w ulotce, a Muzeum nie mogłem zwiedzić.

 • ciekawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 19:47 ~ciekawa

  ciekawe czy policzyli tych ludzi co stali w kolejkach czy tych, którzy faktycznie weszli do muzeum i cokolwiek zobaczyli??

 • woow

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 18:43 ~woow

  Sory - ale ta noc muzeów jest bez sensu... aż się dziwue że chce się tym ludziom stać w korkach a później w kolejkach bo za co?? za darmo?? wolę zapłacić te straszne pieniądze za bilet (3zł, czasem 5zł, no kopernik zaszalał bo chyba 20zł wejściówka) i obejrzeć ekspozycję w ciszy, bez tłoku, kolejek i sytraty czasu. (aha sumując bilety do wszytskich muzeów - niech wyjdzie z rodzina nawet 200zl - raz w roku można tyle wydać - a mniej zjeść) Jedynym plusem NOCY jest pokazanie tego czego przez caly rok nie widać - a gdyby muzea to udostępniały częściej (przejazd ogórkiem, np. jedna niedziela w miesiącu - bilte 5zł) to mięli by z tego więcej pożytku nież się im wydaje... biedne tylko, te znudzone i senne panie kustoszki... ale czego się nie robi dla pracy za - i tu niespodzianka za 1200-1600zl na rękę... ot to bogate muzea i noc bez biletów dla tłumu albo biednego albo uważającego że kultura nie powinna kosztować i utzrymywać się z podatków.

 • misia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 15:15 ~misia

  zadziwiająca statystyka - Fotoplastikon tylko 800, Muzeum Naparstków aż 3000 osób

 • Rurex

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.05.2011 15:01 ~Rurex

  Muzeum na Szynach - 5500....

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »