Oszustwa i wyłudzenia - kontrola w praskim sądzie

 • Pysia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.03.2011 20:33 ~Pysia

  "Jak sądzisz" - ja osobiście nie czuję się winna za zaistniałą sytację, która "wybuchła" w Sądzie Okręgowym.
  Pracuję w tej instytucji - rejonie w okręgu warszawskim 26 lat dodam jeszcze w jednym Wydziale od początku. To chyba wystarczająco dużo, żeby wiedzieć na czym ta praca polega. Pragnę jeszce raz podkreślić, żeby nie mierzyć wszystkich jedną miarką, bo to jest przykre jak się mówi o ludziach uczciwie pracujących,że są winni za coś czego nie zrobili i o tym nie wiedzieli.


  Pozdrawiam.

 • oszukana

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.03.2011 20:32 ~oszukana

  Ja mam tylko nadzieję że ta sprawa wyjdzie do końca na jaw, bo ktoś od góry chce sprawie ukręcić łeb. Mam nadzieję że dowiemy się na ile milionów sąd został okradziony. Te pieniądze miały trafić do ludzi którzy tyrają ciężko, dźwigają akta które ważą po kilka kg a zarabiają po 1000 zł netto. Pytam czemu ministerstwo nie reaguje na to wszystko ? Dlaczego te złodziejki dalej pracują w sądzie ? chodzą dumne z głową podniesioną do góry...pytam o co tu chodzi ? niech mi ktoś to wytłumaczy.Dlaczego pani Małgorzata Ch. i Dorota R. dalej pracują ? liczę na to że
  te największe oszustki będą miały lub już mają pensje zmniejszone.Apel do wszystkich pracowników sądów : Zróbmy coś z tym wszystkim tak dalej być nie może...

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.03.2011 11:43 ~MES

  oszukani.przez_e_l@yahoo.pl - zapraszam do kontaktu. Nie robiąc nic macie 100% gwarancji że zabulicie za p. Ewę, bo bank Wam wsiądzie na kark.

 • xyz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2011 23:08 ~xyz

  20:01 ~SO
  "Wiceprezesi ds. cywilnych i karnych Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie to bardzo dobrzy Prezesi." - a do spraw pracy to co ?
  "Kadencja Prezesa powinna być na czas nieokreślony" - chyba strasznie Ci dobrze w tej pracy? Towarzyszom Kadafiego pewnie też nic nie przeszkadza mimo, że cały świat ma odmienny pogląd !!!

 • jak sądzisz?

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2011 20:27 ~jak sądzisz?

  Pysiu- tolerujecie. Ja wiem , mieliście wzniosłe ideały a teraz nie chcecie a nawet nie możecie zmienić pracy. Ale potem nie dziw się , że ktoś napadł , oszukał jakiegoś twojego znajomego-albo nie daj boże ciebie. To jest taki efekt motyla. Wiedz , że i ty jako pracownik sądu masz w tym udział. Prezes sądu tolerował takie sprawy jak ta , ilu sędziów wydaje wyrok bez czytania akt sprawy? Sama widzisz-jedni są zawaleni robotą a inni piją herbatki . To nie jest prywatne przedsiębiorstwo . Co mają zrobić ludzie pokrzywdzeni przez sądownictwo-skoro ono tak działa? To chyba chore , że nienawidzą sądów ludzie poszkodowani a lubią przestępcy?

 • Sądy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2011 20:09 ~Sądy

  Jak można wymyślać, żeby w upał 30'C chodzić w krytych butach i rajstopach A TAK W NIEKTÓRYCH SĄDACH JEST MOBBING. Rozumiem ,że urzędnik powinien być ubrany stosownie. Ale nie wymyślać, że w kolorach jaskrawy nie tylko biały czarny i szary.Wiadomo że do Sądu nie można przyjść w japonkach mini ledwo zakrywającej tyłek i w bluzce z piersiami na wierzchu. A co szkodzi, że np. ktoś przyjdzie w tunice pomarańczowej czy żółtej wszystko ma zakryte. A żywy kolor to przynajmniej rozjaśni te szare i ponure mury. Nie dajmy się zwarjować.
  Dość, że mało płacą to jeszcze nas pod każdym względem MOBBINGUJĄ

 • SO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2011 20:01 ~SO

  Wiceprezesi ds. cywilnych i karnych Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie to bardzo dobrzy Prezesi. Znają organizację i jej pracowników i któryś z nich powinien zostać "Głównym Prezesem". Są to osoby które dobrze znają się na swojej pracy, mają bardzo dobre podejście do sowich pracowników. Kadencja Prezesa powinna być na czas nieokreślony a często powinny odbywać się kontrole które potwierdzą czy odpowiednio sprawują swój urząd.

 • SR

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2011 12:38 ~SR

  Czy ktoś ma ochotę na grę w tenisa stołowego? W SR dla Śródmieścia jest stół. Zakup nie był konsultowany ze zwykłymi pracownikami...

 • Pysia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.03.2011 16:10 ~Pysia

  Piszę do wszystkich tych, którzy nienawidzą Sądów i urzędników tam pracujących. LUDZIE zrozumcie proszę, że nie wszyscy urzędnicy pracujący w wymiarze sprawiedliwości są nieucziwi,
  nieodpowiedzialni, źle obsługujący interesantów. To, że ktoś "narobił takich machlojek" jak Pani Ł i jej ekipa, to nie znaczy, że wszyscy są tacy.Zawsze się znajdzie czarna owca zarówno w wymiarze sprawiedliwości,w rodzinie,w sejmie itp. Bardzo proszę nie mierzcie wszystkich jedną miarką.
  Naprawdę praca w Sądzie (ten kto tam nie pracował ten o tym nie wie) nie jest lekka,łatwa i przyjemna. My z pracy do domu nie przychodzimy jak z balu.Uwierzcie mi. Pozdrawiam wszystkich.

 • protokolant staz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.03.2011 16:04 ~protokolant staz

  Pracuje w rejonie. my protokolanci jestesmy traktowani jak smieci. kierowniczki w Vce na srodmiesciu maja czas na wszystko, kawki, herbatki i sniadania poltoragodzinne, a my latamy na sale po 3 i 4 razy w tygodniu. jeszcze musimy robic swoje referaty. a pensje wiadomo kto bierze najwieksze.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »