Oszustwa i wyłudzenia - kontrola w praskim sądzie

 • oburzona

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 20:51 ~oburzona

  Ja uważam że pani E.Ł powinna dostać złoty medal że tyle ludzi zrobiła w trąbkę.Bardzo dobrze ze tyle osób musi teraz spłacać te kredyty to jest kara za to że byli nie uczciwi wobec tych co mało zarabiają a tyrają jak woły.Niech Ci oszukani niech tak nie płaczą bo mieli i mają nadal z tego korzyści. Wymienię teraz jakie : większe pensje,sekretarza bez egzaminu, kierownicze stanowiska,starszych inspektorów bez egzaminów.A co na to Minister Kwiatkowski ? czy ktoś się za to weźmie i dobierze się tym ludziom do tyłków?Jeszcze jedno jest ciekawe- jak pani która była pielęgniarką w sądzie Okręgowym Praga została starszym inspektorem bez kursu ?????????skandal

 • kikut

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 18:03 ~kikut

  jacy oszukani, to dorośli ludzie brali kredyty nikt ich nie zmuszał a dla E L medal że cwana jest i tyle kasy wyrwała

 • kikut

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 18:00 ~kikut

  a może ktoś się zajmie siłownią w SO dla kogo to i za czyje pieniądze,kto w godzinach pracy ma czas ćwiczyć,bo dla szarego pracownika to na pewno nie jest zrobione

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 12:33 ~MES

  oszukani.przez_e_l@yahoo.pl - zaprasazam współmałżonków kredytobiorców do współpracy, szczególnie tych, którzy nie byli pytani o zgodę na wzięcie przez drugą połowę kredytu, czyli wszystkich. Warto by sie dowiedzieć, dlaczego nie byliśmy o to spytani. Jeśli bank sie od tego ubezpieczył, to niech ubezpieczyciel mu spłaca kredyty. Ja już wysłałem pismo do banku, mogę się tym podzielić.

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 10:38 ~MES

  oszukani.przez_e_l - zaprasazam współmałżonków kredytobiorców do współpracy, szczególnie tych, którzy nie byli pytani o zgodę na wzięcie przez drugą połowę kredytu, czyli wszystkich. Warto by sie dowiedzieć, dlaczego nie byliśmy o to spytani. Jeśli bank sie od tego ubezpieczył, to niech ubezpieczyciel mu spłaca kredyty. Ja już wysłałem pismo do banku, mogę się tym podzielić.

 • OI

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.03.2011 07:39 ~OI

  xyz - rata 3400, wyższa niż zarobki! To nie my mieliśmy spłacać, tylko p. Ewa. Każdy jej ufał, dlatego tyle osób nabrała. Najlepiej nie postujcie jak znacie tylko plotki.

 • prac SO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2011 21:36 ~prac SO

  do OI
  W pewnym sensie zostaliśmy oszukani my wszyscy, bo skoro Pani Ewa podwyższała pensje pracownikom, bo wzięli dla niej kredyt, bo byli jej gwardią, albo nie wiadomo co tam jeszcze... tworzyła fikcyjne osoby na listach osób zatrudnionych,a kasę sama zgarniała... Przecież te wszystkie pieniądze mogłyby być dla nas!!! To trwało tyle lat. Dla nas na podwyżki nie było, na premie i nagrody też nie.
  A tak wogóle to pewnie cząstka przekrętów które były i są robione w sądzie. Na większe pensje i tak nie możemy liczyć!!!
  Ciekawe czy wogóle prawda wyjdzie na jaw??? Bo ja w wątpię!

 • xyz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2011 21:32 ~xyz

  do ~OI
  "jak można zarobić na kredycie, gdy się go samemu bierze i trzeba spłacić także procenty i ubezpieczenie"-bardzo prosto podobno dzieliliście się pół na pół, więc skoro twoja rata kredytu wynosiła 500 zł to musiałeś dostać 1000 podwyżki na rękę i dlatego właśnie tak długo siedzieliście cichutko i jest was tak dużo bo to się wam OPŁACAŁO

 • SR

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2011 20:30 ~SR

  A jednak ktoś poruszył sprawę tenisa stołowego w SR dla Śródmieścia widać nie tylko ja sądzę że to były źle zainwestowane pieniądze, jak na takie gadżety to mają kasę, ale na podwyżki dla pracowników to już nie ma mowy potrafią zasłaniać się tylko brakiem środków może warto się zastanowić nad tym żeby jednak lepiej inwestować w kadrę a nie w gadżety!!!

 • OI

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.03.2011 08:52 ~OI

  oszukana - minister fałszywie przedstawił sprawę mediom. To nie sąd został okradziony, tylko jego pracownicy przez panią E. Ł. Zastanów się przez chwilę: jak można zarobić na kredycie, gdy się go samemu bierze i trzeba spłacić także procenty i ubezpieczenia.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »