Oszustwa i wyłudzenia - kontrola w praskim sądzie

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 21:14 ~MES

  oszukani.przez_e_l@yahoo.com a nie oszukani_przez_e_l@yahoo.com. Widzisz różnicę? UWAGA! Ci co wzięli kredyty! Zażądajcie w bankach okazania wam danych ze swoich oświadczeń przy załatwianiu kredytu i przypomnijcie sobie, co podawaliście w rzeczywistości!

 • ss

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 20:53 ~ss

  do mm

  Ale chyba to są ludzie dorośli, którzy wiedzieli co robią? Jak można dla kogoś zupełnie obcego (bo nie powiesz chyba, że kierownik to przyjaciel)brać tak wysoki kredyt i nie zastanawiać się jakie to może nieść konsekwencje? Nikt mi nie wmówi, że można tak po cichu zmanipulować tyle osób. Co to znaczy "przymuszani na siłę"? Ktoś im pistolet przy głowie trzymał?

 • Franniohttp://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,o

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 20:21 ~Franniohtt…

  Pracownicy Sądu Okręgowego Warszawa Praga w Warszawie zastanawiają się czy nie złożyć pozwu o zadośćuczynienie.Byli oszukiwani przez tyle lat , że nie ma pieniędzy ,że jest to nowy Sąd {tak nam mydlili oczy).

 • om7

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 20:05 ~om7

  re -kami..
  zdjęcie jest prawidłowe, bo afera dotyczy praskiego sądu OKRĘGOWEGO, który mieści się przy Al. Solidarności a nie REJONOWYCH (bo są dwa-Północ i Południe) przy Terespolskiej.. Dokładniej czytaj tekst..

 • uczciwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 19:58 ~uczciwa

  Teraz OSZUKANI! a wcześniej była ,,duma,, i ,, buta,,.
  Więcej godności...mniej pazerności.

 • OSZUKANA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 19:18 ~OSZUKANA

  adres email: oszukani.przez_e_l@yahoo.com - nie działa wyskakuje komunikat "Wiadomość adresowana do użytkownika oszukani_przez_e_l@yahoo.com nie została dostarczona z powodu błędnego adresu". Osoby oszukane naprawdę nie mają ochoty na żarty!!!!!!!!

 • mm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 18:57 ~mm

  Po przeczytaniu artykułu i obejrzeniu dzisiejszej Panoramy, po prostu płakać się chce,jestem w szoku, współczuję wszystkim pokrzywdzonym, stek bzdur, poprzekręcanych faktów, myślałam, że dziennikarze dążą do prawdy a tutaj niestety - najważniejsze to zrobić hałas medialny. Chciałabym poinformować, że pracownicy , którzy byli przymuszani na siłę do brania kredytów byli okłamywani przez kierowniczkę, że np. ma chorego ojca i pieniądze potrzebne są na operację, ma chorego szwagra na raka i też potrzebne są pieniądze.Obiecywała, że raty będzie spłacać terminowo, a nawet całe kredyty pospłaca bardzo szybko, nie w 5 lat a np. 5 m-cy.Zamieszani w ten proceder byli wszyscy nie tylko z administracji.Ta kobieta jest wspaniałym psychologiem i potrafiła tak omotać swoją ofiarę, że ofiara de facto miała spłacać ratę większą niż zarabiała. Na pewno nie wkręciłoby się w to tyle osób , żeby reszta wiedziała o reszcie, ale to było robione po cichu, dopiero niedawno zaczęły się jej ogromne problemy ze spłatą kredytów i wyszła na jaw skala jej zadłużenia. Nikt tutaj nie pisze , że większość tych osób to zwykli urzędnicy, którzy pensji 6400 zł brutto na oczy jak żyją nie widzieli, a w tej chwili mają spłacać więcej niż miesięcznie zarabiają. To są dramaty całych rodzin o których tutaj nikt nie wspomniał, a wręcz przeciwnie zrobiono z nich współudziałowców, a podwyżki w związku z tym nikt nigdy nie widział.Bardzo proszę doświadczonych, uczciwych dziennikarzy o zajęcie się tą sprawą, niech będzie to przestrogą dla innych podwładnych którzy boja się swoich przełożonych.

 • ciekawska

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 18:51 ~ciekawska

  Słyszałam niestety o liczniejszych zaniedbaniach w SO Praga, np. problem jednego z wiceprezesów który zagubił wiele spraw a całą winę próbuje zwalić na podwładnych pracowników. Mimo tych i innych uchybień też włos z glowy podobno mu nie spadł ze strony pani prezes.

 • były Sekretarz Sądowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 18:42 ~były…

  odeszłam z Sądu właśnie dlatego, że nie mogłam znieść tej NIESPRAWIEDLIWOŚCI! Zobaczcie wynagrodzenia wszystkich, zobaczcie jak są dawane nagrody- często najwyższe nagrody dostawała Pani sekretarka która siedzi w sekretariacie Przewodniczącej sądu. Za co? Ludzie którzy ciężko pracowali byli najbardziej gnębieni, wręcz upokarzani a gdy poszli na rozmowę z Panią Przewodniczącą to nawet głowy nie podnosiła by zobaczyć z kim rozmawia. Gdy człowiek się upominał o swoje to z prędkością światła został stawiany do pionu. Sąd jest BEZKARNY, a zwłaszcza Ci wielcy przewodniczący. Nie szukajcie w Okręgowych, bo to norma... idźcie do Rejonowych tam dopiero otworzycie oczy.

 • kami

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 18:35 ~kami

  a zdjeciu jest Sad na solidarnosci a nie na pradze na terespolskiej!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »