Oszustwa i wyłudzenia - kontrola w praskim sądzie

 • pytam się

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 07:50 ~pytam się

  To obywatele Polski poszkodowani przez wymiar sprawiedliwość powinni starać się o odszkodowania- na co szły nasze podatki? Jedni oszukiwali , drudzy to tolerowali. Co to w ogóle ma znaczyć? Nie jesteście poszkodowani- ruszyliście się bo wam się dzieje krzywda- a co mają robić ci co są poszkodowani przez sądownictwo? Dlaczego nie pracują tam uczciwi ludzie?

 • to znowu ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 07:50 ~to znowu ja

  Pani dyrektor, a pamieta pani, jak w grudniu 2008 r. poświadczyła pani nieprawdę przyjmując dla SOWP przedmiot darowizny, którego jeszcze nie było? W dodatku antydatowała pani umowę darowizny, biorąc udział w matactwie Audytu. Chodzi o 10 licencji programu SIW, którym Audyt posłużył się nielegalnie do sprawdzenia legalności oprogramowania w sądzie. Myśleliście, że jesteśmy takie głąby, że się nie zorientujemy w amerykańskim formacie daty. Ach, łezka się kręci w oku!

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 07:42 ~MES

  oszukani.przez_e_l@yahoo.com
  UWAGA. BANK ZŁAMAŁ PRAWO BANKOWE. Eurobank WIEDZIAŁ poprzez panią Dorotę P., która was obsługiwała, że kredyty są dla osoby trzeciej (dla E.Ł.). W tej sytuacji bank NIE POWINIEN udzielić kredytu. Proszę się zgłaszać. Sugeruję wstrzymać spłaty rat.

 • marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 23:47 ~marek

  No i co, pani dyrektor, łatwo było maskować swoją niekompetencję szykanowaniem pracowników, wyrzucaniem ich z pracy i doprowadzać ich do utraty zdrowia, a niektóre panie nawet do płaczu? Nie pamiętała pani następujących przysłów:
  1. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
  2. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
  3. Nie rób drugiemu, co tobie nie miłe.
  4. Kij ma dwa końce.
  Niech pani pamięta na przyszłość, że co kto z siebie daje, to do niego wraca.

 • prac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 23:30 ~prac

  w panoramie powiedzieli że chodzi o kase w wysokości ok. 1 miliona. W sądzie mówi się o 4 milionach. Miesieczne wynagrodzenie to jedno. do tego trzeba dodać stażowe, trzynastki, i inne dodatki …

 • pracownik_sądu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 23:22 ~pracownik_sądu

  Ludzie zastanówcie się co piszecie. Pokrzywdzeni? Przecież godziliście się na to, jesteście tak samo przestępcami jak i pani kierownik kadr. Żałosne robić teraz z siebie pokrzywdzonych. Jeszcze wam medale powinni wręczyć. Obłuda ludzka. Ci wszyscy powinni stanąć przed sądem.

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 22:39 ~MES

  oszukani.przez_e_l@yahoo.com. Przepraszam za te tyłki i ciapciaków, ale wypiłem sobie drinka i zrobiłem się trochę rubaszny... Reszta pozostaje w mocy.

 • optymista

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 21:56 ~optymista

  Koleżanki i koledzy!Pracuję w Sądzie ponad 20 lat i już niczemu się nie dziwię.To co czytamy i komentujemy to tylko czubek góry lodowej draństwa które dzieje się w wielu sądach w naszym kraju.Prezesi wielokrotnie nie zdają sobie sprawy z tego co za ich plecami wyczyniają dyrektorzy i kierownicy-pełna samowolka.Mobbing w stosunku do wielu z nas to normalka.Pracownicy boją się odezwać-mamy rodziny i pracujemy dla pieniędzy a nie dlatego że sprawia nam to przyjemność.Aż szlag człowieka trafia jak widzi wszystkie te powiązania "firm zaprzyjaźnionych"z dyrektorami sądów.Remonty mieszkań i domów za friko itp za możliwość wykonywania usług dla sądu.Gratuluję odwagi osobie która ruszyła to bagno.Oby pozostałe sądy miały też taką szansę uzdrowienia.Czekamy z zaciekawieniem na ruchy Pana Ministra.

 • MES

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 21:34 ~MES

  oszukani_przez_e_l@yahoo.com też już jest, ciapciaki. Ale piszcie na ten z kropką! Ruszcie tyłki, bo p. Ewa to bankrut, a zresztą właśnie czmycha z UE. Teraz TRZEBA STAWIĆ CZOŁA BANKOM, bo działały w zmowie z E.Ł. i popełniły szereg nieprawidłowości. Wykorzystamy to. Ci z małymi kredytami też niech się zgłoszą, bo są częścią jednego procederu. Im nas więcej, tym lepiej, a jest nas 60! Potrzebny sprytny i elastyczny prawnik.

 • onomatopeja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.03.2011 21:32 ~onomatopeja

  a rzecznik we panoramie rzekł, że nic nie wie o współudziale we procederze jakiekolwiek sędziego...buchachacha

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »