Oszustwa i wyłudzenia - kontrola w praskim sądzie

 • Takitam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2011 09:18 ~Takitam

  abc- tak , masz rację tak na prawdę przyczyna tego zjawiska tkwi w mentalności tych co na górze-taki prezes sądu nie powinien istnieć- jak to wszystko jest możliwe- jedyne o co proszę to jeśli już dostaniecie podwyżkę- to nie uważajcie , że problem załatwiony ale dążcie do tego , żeby wśród was byli uczciwi ludzie. To co dzieje się z wymiarem jest chore.

 • abc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2011 08:08 ~abc

  do Takitam
  "To tacy jak wy przyczyniają się do biedy wielu ludzi- wiedzieliście co się dzieje, nie reagowaliście- to też jest przestępstwo" Jakbyśmy wiedzieli to nie byłoby tutaj ani jednego komentarza!
  Co niby mogliśmy poradzić nawet jak dochodziły słuchy,że ktoś ma większą pensję czy wziął jakiś dodatek? Co możesz zrobić jak słyszysz ile się zarabia np na Wiejskiej albo w TVN? Znasz uzasadnienie wysokości tych zarobków?

 • Takitam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2011 06:31 ~Takitam

  A co z obywatelami?-dlaczego nikt z pracowników nie chce aby ten wymiar kojarzył się z uczciwością . Co nam z tego , że będziecie więcej zarabiać a jednocześnie tolerować inne świństwa ? Co się z wami dzieje? To tacy jak wy przyczyniają się do biedy wielu ludzi- wiedzieliście co się dzieje, nie reagowaliście- to też jest przestępstwo.

 • pracownik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 23:09 ~pracownik

  może w końcu zaczną płacic ludziom normalne pieniądze, a nie 1500zł i pani E.Ł.i Dyrektorka zawsze mówiły że chciałyby dać podwyżki ale nie ma pieniedzy. Żenada. chamstwo i brak słów

 • zimny chuj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 23:06 ~zimny chuj

  dzwine jest dlaczego jescze tv się tym nie zajęła??? Dlaczego pracownicy którzy pracują po kilka lub kilkanaście lat zarabiają ok. 1000zł (woźni)? z wyższym wykształceniem zarabiają ok.1500 zł netto, a starsi stażem 2700zł brutto. Jak za takie pieniądze można żyć mając rodzine na utzymaniu? mam nadzieje, że po tym wszystkim to się zmieni

 • prac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 22:50 ~prac

  Dobrze ktoś napisał że pora coś z tym bałaganem w końcu zrobić,dla dobra nas wszystkich!Bo jest okazja.Koniec z mobbingiem!!!

 • prac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 22:22 ~prac

  szok

 • były pracownik SO w W-wie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 21:45 ~były…

  Najciemniej pod latarnią... Ja pracowałem na zastępstwo przez rok. Nagromadziłem ok. 50 umów, niektóre na parę dni. Bywało tak, że pracowałem na czarno - czyli bez umowy! Człowiek jak chciał iść wyżej i mówił otwarcie, że to bezprawie to go zastraszali, że na jego miejsce 200 osób czeka. Obiecywano mi etat, ale się nie doczekałem - mimo, że w moim wydziale zwolnił się pracownik. Przed odejściem z pracy nakazano mi napisać oświadczenie, że nigdy więcej nie będę się ubiegał o pracę w sądzie.
  PS Zwykły pracownik zarabia 1700-1900 brutto, a mobbing to normalka.

 • sowp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 21:44 ~sowp

  wszyscy wiemy co się dzieje a to tolerujemy może czas coś z tym zrobic, mamy teraz ogromną szanse tylko trzeba te nasze wpisy przekazac dalej,bo jak zostanie ta pani prezesem to będzie tragedia

 • pracownik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.03.2011 20:46 ~pracownik

  Warto powiedzieć o różnych "dziwnych" praktykach w Sądzie Okręgowym w Warszawie? Tam również zatrudniani są pracownicy na "specjalne" stanowiska nie wiadomo na jakich zasadach. Nagrody, dodatki przyznawane są zależnie od ...? Szary pracownik ma tylko obowiązki (coraz więcej, bez wyższego wynagrodzenia), ma pracować, siedzieć cicho, nie wymagać niczego i... CIESZYĆ SIĘ, ŻE MA PRACĘ!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »