Twarzą w twarz z drogówką Zachęcamy do debaty!

 • paralot

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 22:21 ~paralot

  Oj Panie M.
  G...o wiesz o Pasiecznym. Ja znam go do wielu lat, żeglowałem z nim kilka razy. Wesoły, pogodny, z dowcipem i znajomością wielu anegdot i dykteryjek. Chciałbyś, aby o kolejnym wypadku śmiertelnym mówił z uśmiechem od ucha od ucha? Chyba nie. Te wszystkie paskudne wypowiedzi na jego temat to przykład demokracji w wydaniu malutkich Polaczków. Przedstawia swoje zdanie - możesz się z nim zgodzić, albo nie, ale podyskutuj na argumenty. Jak mówi coś, co się wam nie podoba - od razu zioniecie nienawiścią i (jak kier_owca) czekacie z niecierpliwością na jego potknięcia. Podyskutuj z nim na argumenty, a nie obrażaj się. Mnie przekonał do wielu rzeczy, o których mówił. No ale wy wiecie wszystko lepiej. Co 25 młokos wie o bezpieczeństwie za kierownicą - tyle samo, co ty o Pasiecznym. On tą problematyką zajmuje się od wielu lat. Posłuchaj kiedyś jego wykładu na temat bezpieczeństwa - albo zmienisz o nim zdanie, albo kiedyś w TVN Warszawa opowie o twoim wypadku, czego ci nie życzę.

 • cmonq8ma

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 22:21 cmonq8ma

  RZECZYWIŚCIE GADAĆ CZY DEBATOWAĆ ;) TO SOBIE MOŻEMY...A TO POSŁOWIE I MSWiA POWINNO SIĘ ZMIANAMI ZAJĄĆ

 • cmonq8ma

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 22:19 cmonq8ma

  nie będzie mnie na konsultacjach z drogówką za parę dni, ale ktoś może podsunie mój pomysł...bo uważam, że on jest wyważeniem tego co tu wszyscy wypisują

  1000ZŁ MANDAT ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI W TERENIE ZABUDOWANYM O POWYŻEJ 50KM I ZABRANIE UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA NA 6 MIESIĘCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kier_owca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 21:18 ~kier_owca

  a pamietacie NIEJAKIEGO pana FIDOSA??? tez był twarza policji dopóki go nawalonego jak stodoła ktos za kólkiem nie zobaczył.......ciekawe kiedy panu Pasiecznemu aureola swietego spadnie ....heh

 • M

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 20:31 ~M

  Pan Pasieczny jest dla mnie produktem który albo się kupuje albo nie. Przekaz jest jasny będziesz jechał zgodnie ze znakami ograniczenia prędkości nic ci się nie stanie. Dopuszczając kolejny raz do wypowiedzi Pana Pasiecznego na wizji Policja tym samym autoryzuje jego poprzednią wypowiedź. Implikacją tego jest budowa kampanii marketingowej Policji reprezentowanej za pomocą smutnego Pana z wąsami. Gdyby "pan pasieczny" miał 25 lat i mówił podobnie o szybkości byłby dużo bardziej wiarygodny. Gdyby Policja promowała przy okazji KJS-y, organizowała nagrody dla kierowców bez punktów wówczas myślę byłoby to z pożytkiem a drogówka nie kojarzyłaby się pejoratywnie z Panem Pasiecznym.

 • Jacek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 14:33 ~Jacek

  Po co rozmawiać z policją? Nie przysługuje im inicjatywa ustawodawcza, nie zmienią prawa, nie budują dróg, nie usuną bezsensownych znaków, nie załatają dziur. To tylko bezsensowna pokazówka. Debatować można z osobami kompetentymi do wprowadzania zmian.

 • Jacek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 14:33 ~Jacek

  Po co rozmawiać z policją? Nie przysługuje im inicjatywa ustawodawcza, nie zmienią prawa, nie budują dróg, nie usuną bezsensownych znaków, nie załatają dziur. To tylko bezsensowna pokazówka. Debatować można z osobami kompetentymi do wprowadzania zmian.

 • stryry glina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 14:24 ~stryry glina

  Gdyby większa część piszących te komentarze , zebrać na Stadionie Legii , na trybunie dla przyjezdnych , to od reszty normalnych mieszkańców Warszawy by usłyszeli jeden wielki okrzyk
  P A J A C E !!!

 • główny pasażer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 13:59 ~główny pasażer

  do mika
  A ty myślisz, o tym co piszesz, czy piszesz, bo wróciłaś ze szkoły i ci się nudzi?

 • .

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2011 12:39 ~.

  Nie wysokość mandatu jest ważna a NIEUCHRONNOŚĆ go otrzymania! To że gostek raz w roku dostanie 500 zł i 10 pktów nie jest istotne, gdyż miesięcznie wydaje więcej na paliwo. Jeśli dostanie 4 takie mandaty w miesiącu i straci prawo jazdy, to już zrobi. Ale macie rację - ja też widzę indolencję służb odpowiedzialnych za egzekwowanie przepisów.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »