W asyście policji urzędnicy przejęli dom pod obwodnicę

 • mar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 15:53 ~mar

  Marto z branży nieruchomości - zachęcam do zapoznania się z przepisami, bo w tej chwili Twoja znajomość prawa jest słaba i kariery w tej branży chyba nie zrobisz...
  Obecnie opór 1 osoby nie może wstrzymać publicznej inwestycji realizowanej za nasze wspólne pieniądze. Nieruchomość można wydać dobrowolnie albo - jak wczoraj- trzeba mniej dobrowolnie. Procedurę de facto wybrali sobie sami właściciele. Lubią być w tv ?

 • mieszkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 15:10 ~mieszkaniec

  jak nie wierzycie jaki był syf w tym wynajętym domu- to dlaczego przedstawiciele GDDKiA nie chcieli wpuścić telewizji do środka.

 • mieszkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 15:06 ~mieszkaniec

  to nie jest barany odszkodowanie tylko zapłata za własność. Spróbujcie kupić w tej okolicy działkę 1000m2 i wybudujcie dom ok 300m2 za 1,2mln. Powodzenia a może zrozumiecie.

 • mieszkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 15:02 ~mieszkaniec

  nikt jeszcze nie wspomniał o urzędniku, który chciał dać po 2 zł każdemu z zebranych mieszkańców- bo tyle jak wspomniał ma w kieszeni to jest rzetelne podejście ludzi, którzy są przedstawicielami RP.

 • Mieszkaniec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 14:50 ~Mieszkaniec

  jak nie znacie rzeczywistych cen i zaistniałej sytuacji to się nie wypowiadajcie bo idiotów z siebie robicie ta działka jest warta 1000000 zł a gdzie jeszcze dom? a nie jak jakieś bezmózgi piszą że 5 domów można kupić

 • obserwator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 14:24 ~obserwator

  za co odszkodowanie??? Teraz to nie powinni nawet złotówki dostać !!! Ale polak zawsze chytry i chce zarobić na każdym i na wszystkim !!

 • kayah

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 14:00 ~kayah

  Marta - skoro tak uważasz i "jesteś z branży" do skontaktuj się z tymi ludźmi i im pomóż. Skoro to jest "kryminał", jak piszesz, to zrób pokazówkę i pomóż ludziom. Chociaż ja uważam, że takie Twoje mocne słowa są tylko na forum.
  Osobiście jestem zdania, że prawo wywłaszczeniowe jest konieczne, bo jeden pajac może pogrzebac sens wielomilionowych inwestycji i hamować rozwój aglomeracji(np Powstancow Sl). Sam coś tam po dziadkach oddziedziczyłem i oddałem pod drogi, wiec wiem w czym rzecz. I wycena była rynkowa, choc jakby dali wiecej, to bym chetnie wziął. Każdy wie jak to jest jak coś sprzedaje - czy samochód czy mieszkanie - póki nie da ogłoszenia, nie sprawdzi rynku to buja z ceną w obłokach.
  pozdr

 • jeżdżąca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 13:34 ~jeżdżąca

  Brawo nareszcie urzędnicy wzieli się za chciwych właścicieli.Za ruine dawali więcxej niż ona warta.Tak trzymać.

 • aaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 12:42 ~aaa

  ludzie po raz kolejny mowie ze oni nie daja zadnych odszkodowań!!!! a dom wyceniania według cennikow sprzed kilku lat a za to w tej chwili sie nie kupi takich samych metrarzy a juz o wybudowniu od nowa nie ma co myslec chyba za 30 km od Warszawy, wiec jesli nie byliscie w takiej sytuacji to nie komentujcie ze ktos jest pazerny.

 • Marta nieruchomości

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 11:11 ~Marta…

  Zgadzam się z Jankiem. Po pierwsze za takie pieniądze nikt nie kupi domu w Warszawie. Po drugie takie przejęcie jest bezprawne. Wiem coś o tym bo pracuję w branży. Ci ludzie nie zostali wywłaszczeni. Są właścicielami tej nieruchomości. Nie ma takiej konstytucji, na której można oprzeć takie działania jak te wojewody. Najpierw trzeba ludzi pozbawić praw. Czy to w formie wywłaszczenia, kupna, czy też z ustawy. Urzędasy rzucili się na nieruchomość do której nie maja prawa własności. I co rozwalą dom, który ma właściciela? To jest naprawdę kryminał. Jasne, że drogi trzeba budować. Na Boga tylko zgodnie z prawem.Ale żeby zająć nieruchomość trzeba byłego właściciela pozbawić praw.Te urzędasy, które w ten sposób działają robią to z wiedzą, że działają bezprawnie. Tak jak napisał poprzednik. Mamy nadzieję, że następna władza tych urzędasów prawidłowo rozliczy.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »