Warszawscy nauczyciele zawieszają strajk

 • antystrajk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 17:48 ~antystrajk

  Nat~Nat

  Pytanie tylko kto komu nie będzie miał odwagi spojrzeć w oczy. W większości szkół chyba strajkujący nauczyciele byli większością, a ci nie strajkujący to pojedyncze osoby, więc pytanie, jak teraz będą traktowani ci nie strajkujący. Opinia łamistrajków będzie im towarzyszyła do końca kariery zawodowej.


  A to opinia strajkującego nie szkodzi?
  Na miejscu dyrektora szkoły zastanowiłbym się dwa razy zatrudniając strajkowicza.

 • emocje

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 17:10 ~emocje

  Szef ZNP tłumaczy się w "GW" z zawieszenia strajku.

 • Nat

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 15:50 ~Nat

  anty_ZNP~anty_ZNP

  Jak najbardziej, ZNP do likwidacji. Popieram tego rodzaju postulaty.
  Wczoraj rząd utarł im nosa. To dobra nauczka na przyszłość. Bardzo dobrze się stało. To trochę oczyści i zmieni. atmosferę Trzeba też pamiętać, że niestety ofiarami tego strajku, podobnie jak uczniowie, jest też grupa nauczycieli którzy nie strajkowali i często byli nazywani łamistrajkami przez swoich kolegów i koleżanki z pracy. Pytanie jak dotychczas strajkujący nauczyciele wejdą w poniedziałek do pokoi nauczycielskich w szkołach i czy będą mieli odwagę patrzeć prosto w oczy swoim kolegom z pracy, którzy mieli od nich odmienne zdanie i pozostali przy swoich uczniach na czas strajku umożliwiając tym samym przeprowadzenie egzaminów w szkołach.  Pytanie tylko kto komu nie będzie miał odwagi spojrzeć w oczy. W większości szkół chyba strajkujący nauczyciele byli większością, a ci nie strajkujący to pojedyncze osoby, więc pytanie, jak teraz będą traktowani ci nie strajkujący. Opinia łamistrajków będzie im towarzyszyła do końca kariery zawodowej.

 • Himilsbach

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 15:03 ~Himilsbach

  Ujawnił się największy problem oświaty – ciało pedagogiczne.

 • gra

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 15:01 ~gra

  no wrescie i co majówka wolne super żyć nie umierać

 • Broniarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 14:13 ~Broniarz

  Nauczyciele ze swoim strajkiem zostali jak Himilsbach z angielskim.

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 11:03 ~Tomek

  Kłamiesz.

  TgR~TgR

  Przecież od poniedziałku w szkołach jest wolne z okazji majówki. Zajęcia zaczynają się od 6 maja. Zawiesili strajk, żeby jutro na legalu wyjechać na majówkę zamiast siedzieć w szkołach :)

 • anty_ZNP

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 10:41 ~anty_ZNP

  Jak najbardziej, ZNP do likwidacji. Popieram tego rodzaju postulaty.
  Wczoraj rząd utarł im nosa. To dobra nauczka na przyszłość. Bardzo dobrze się stało. To trochę oczyści i zmieni. atmosferę Trzeba też pamiętać, że niestety ofiarami tego strajku, podobnie jak uczniowie, jest też grupa nauczycieli którzy nie strajkowali i często byli nazywani łamistrajkami przez swoich kolegów i koleżanki z pracy. Pytanie jak dotychczas strajkujący nauczyciele wejdą w poniedziałek do pokoi nauczycielskich w szkołach i czy będą mieli odwagę patrzeć prosto w oczy swoim kolegom z pracy, którzy mieli od nich odmienne zdanie i pozostali przy swoich uczniach na czas strajku umożliwiając tym samym przeprowadzenie egzaminów w szkołach.

 • trep

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 10:12 ~trep


  Wiem~Wiem

  Zobaczycie wszyscy plujący jak teraz nauczyciele będą się "przykładali " do pracy, żadnych wycieczek, konkursów, zajęć dodatkowych, jasełek i innych zadań... no chyba, ze rodzice zapłacą. Tylko 18 godz. i do domciu tak jak twierdzicie. Głupota boli... nie zasłużyliście plujący jadem rodzice aby nauczyciele poświęcali się dla waszych dzieci, sami to róbcie!!! Jeszcze zobaczycie!
  Amelia~Amelia

  Czyli przyznajesz racje że pracują ponad połowę mniej godzin niż statystyczny Kowalski. Czyli należy się pensja teraz i tak jest wysoka i konkurencyjna.

  No jak jasełek nie będzie czy innych podobnych to będę szczęśliwy.Jeszcze jakby zlikwidowali durne apele, akademie (np. na dzień nauczyciela) to byłoby git. Mają nauczyć uczniów - wyniki egzaminów są wynikami pracy nauczycieli (tylko nie naciągać sztucznie!!!)

 • Krystyna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.04.2019 09:47 ~Krystyna

  Zwyczajni nauczyciele są ofiarami tej zadymy Broniarza, który wyraźnie chce zostać ważnym politykiem. Nawet Ci co nie chcieli strajkować dostaną mniejsze pensje za kwiecień i odczują niechęć rodziców. Najwyższa pora dla nauczycieli, żeby przewietrzyć ZNP, wyrzucić komunistyczne złogi w postaci różnych Broniarzy, którzy wsadzili ich na minę.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »