18 osób z objawami salmonellozy. Sieć kawiarni wycofuje ciasta z kremem

 • Nick

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.06.2018 16:13 ~Nick

  Wcześniej nie wiedzieli jakie są wymagania sanepidu do przechowywania jedzenia?

  Jakieś bezczelne jaja!!

 • ferdyceusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.06.2018 10:00 ~ferdyceusz

  już nigdy tam moja noga nie postanie!!!

 • Bakteria

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.06.2018 09:04 ~Bakteria

  gaga~gaga

  wpychają się na siłę, lokal obok lokalu, wpromieniu kilometra w centrum jest ich kilkanascie, a ludzie nie mają gdzie marchewki kupić. Ile mozna pić kawy????????????? sieci te w Warszawie przyczepiły się jak pijawki. Nigdy nie chadzam tam, mam kawę w domu.

  Hipstery muszą gdzieś robić sobie focie na Insta i Fejsa. :)

 • gaga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 21:06 ~gaga

  wpychają się na siłę, lokal obok lokalu, wpromieniu kilometra w centrum jest ich kilkanascie, a ludzie nie mają gdzie marchewki kupić. Ile mozna pić kawy????????????? sieci te w Warszawie przyczepiły się jak pijawki. Nigdy nie chadzam tam, mam kawę w domu.

 • Mietek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 20:24 ~Mietek

  Dlatego po stokroc wole zjesc chinczyka na glebokim tluszczu niz farmazonowac sie z jakims starbuniami. Salmonella z brudnych łap chinczyka nie wytrzyma temperatury skwierczacego oleju.

 • aden

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 17:53 ~aden

  Mnie zawsze po wizycie w cafe nero bolał brzuch. Więcej już tam nie wrócę. Może warto na facebooku zrobić akcję : Nie chodzę do cafe nero.
  Dla mnie są skreśleni. Ostatnio w jednym z lokali na Grójeckiej pan mył chemią ze spryskiwacza jakieś urządzenie. obok stały czyste naczynia i jedzenie.
  w większości lokali jest brudno, obsługa ma brudne fartuchy, stoliki są brudne, naczynia na nich zalegają, filiżanki niedomyte. za taką kasę jaką się płaci za kawę i ciastka - oczekuje się innej jakości a nie takiego syfu.

 • Nieklientka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 17:21 ~Nieklientka

  To będzie bardzo typowe w tej sytuacji, ale jednak napiszę: od czasu, kiedy ta sieć istnieje, byłam tam nie więcej, niż 10 razy i to zawsze w czyimś towarzystwie, kto z jakiegoś powodu nie lubił [innej sieciówki]. Ja natomiast nie lubię GCN od czasu, kiedy tam weszłam po raz pierwszy i zobaczyłam, tak sie tam "traktuje jedzenie" (de facto - klientów). Brzydzę się tą siecią i teraz już wiem dlaczego. Ludzie, którzy tam jedza i piją to dla mnie brudasy, którym taki stan rzeczy nie przeszkadza. Wypowiedzi Byłego Pracownika potwierdzają, że dobrze robiłam. Przerażające. Ta sieć powinna nie tylko dostać kary finansowe; powinna też sfinansować leczenie zarażonym tam ludziom.

 • Barry

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 17:13 ~Barry

  To jest szczyt szczytów cytuję: "Wszystkie wyniki są prawidłowe, w żadnej próbce nie wykryto bakterii salmonelli. Dalej badamy nasze produkty, aby znaleźć źródło problemu".
  Jak to jest możliwe by prowadzić działalność gastronomiczną bez lodówek? - bo taki pomysł na tani biznes miała firma. Jak to jest możliwe by po takim zatruciu masowym ( z tego co czytałem na face to jest to już kilkadziesiąt osób!) nadal w takie upały dalej sprzedawać bez lodówek. Dlaczego nie zamknięto green caffe nero natychmiast i narażano kolejne osoby na zatrucie - CO robi Sanepid ?

 • Katarzyna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 17:01 ~Katarzyna

  A ja zastanawiałam się, dlaczego po kawie zawsze boli mnie brzuch... Syf jak wszędzie w gastronomii, nic się nie marnuje i wszyscy mają brudne ręce.

 • ByłyPracownik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2018 14:57 ~ByłyPracownik

  Jeśli ktoś myśli że muffiny robi cukiernia to się myli. Są robione na zapleczu. Skład: jajka w proszku, proszek Magic Muffin i olej. Są wykonywane również na tym samym blacie co kanapki i wszystko inne.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »