Zaorali ścieżki rowerowe na Kopcu Powstania

 • nick

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:33 ~nick

  Kolejny frajer w ratuszu.

 • darmozjad

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:31 ~darmozjad

  Szanowni Państwo, czy kopiec jest odpowiednim miejscem, czy też nie, nie należy do państwa opinii. Z tego co wiem, to Ci młodzi ludzie udali się z pytaniem do osób upowaznionych do stosownego opiniowania - do naocznych świadków PW, czyli Kombatantów. Związek Kombatantów nie mial z tym problemu, wręcz zarekomendowal pomysł.

  Ci, którzy mówicie co można, a czego nie, nie zrozumcie mnie źle, macie prawo do wypowiedzi - ale nikogo to nie obchodzi, bo jesteście nikim w obliczu ludzi, którzy w Powstaniu Warszawskim walczyki, więc wycieranie sobie gęby takimi tekstami uważam za bardzo nieeleganckie i nieetyczne.

 • PatrzNiecoSzerzej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:28 ~PatrzNiecoSzerzej


  gilek~gilek

  kOPIEC Powstania ... wymaga szacunku to raz a dwa.. gdyby urzednicy sie zgodzili a którys zlamie palec mały .. u nogi .. to miasto bedzie musiało milionowe odszkodowania placic
  sdadas~sdadas

  Jazda na rowerze to brak szacunku wobec miejsca? Nie rozumiem. Lepszy szacunek otrzyma to miejsce, gdy zostaną tam tylko żule.


  Cała Warszawa wymaga szacunku a nie tylko kopiec, ponieważ całe miasto kilka metrów pod ziemią to jedno wielkie cmentarzysko ludzkich szczątków. Szczęśliwice pokazują, że kopiec z gruzów Powstania może pełnić funkcję rekreacyjno-sportowe i nie ma w tym nic złego. Tak samo pokazuje górka obok kortów Warszawianki, tak samo pokazuje Kopa Cwila. Młodzież powinna tam móc tam trenować bez przeszkód zamiast wyczyniać głupoty z nudów gdzie indziej bo jest to lepsze wyjście a szacunek nie ma tu nic do rzeczy. Powstańcy zapewne cieszyli by się że młodzi dysponują tym o co oni walczyli - WOLNOŚCIĄ. I idę o zakład, że znicz na Kopcu prędzej zapali tam trenujący tam rowerzysta niż wiecznie narzekający malkontent, któremu nic nie pasuje i nic się wiecznie nie podoba. Obojętnie jaka inicjatywa oddolna - ŹLE bo to tamto owamto

 • gonzo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:21 ~gonzo

  Na pahl z takim Witoldem!

 • luk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:21 ~luk

  Pamiętam że w latach 80-84 na kopcu urządzano zawody motocross'owe. Więc wyluzujcie

 • MyślSzerzejBezKlapekNaOczach

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:12 ~MyślSzerz…

  michał~michał

  nie sądzicie, że rozrywkowa jazda rowerem po gruzach Warszawy, gdzie mogą znajdować się ludzkie szczątki, gdzie mogą być "ślady DNA" jest trochę nie na miejscu?


  Nie nie sądzimy - ponieważ cała Warszawa to gruzy Warszawy. Idąc twoim tokiem rozumowania nie powinny w Warszawie jeździć rowery ani samochody ani nawet nie powinni sie przemieszczać ludzie - NIGDZIE - bo cała Warszawa to jedno wielkie cmentarzysko ludzkich szczątek. Pomyśl o tym.

 • trevor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:08 ~trevor

  michał~michał

  nie sądzicie, że rozrywkowa jazda rowerem po gruzach Warszawy, gdzie mogą znajdować się ludzkie szczątki, gdzie mogą być "ślady DNA" jest trochę nie na miejscu?

  Idąc tym tokiem rozumowania, nie ruszaj się z miejsca. Albo lewituj w powietrzu. Trupy to trupy, im jest i tak wszystko jedno.

 • Olek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:03 ~Olek

  Ta ścieżka dla rowerzystów tam powstanie. Problem tylko w tym , że ona już tam była i nie można było zlecić jej budowy znajomym królika. A teraz jak już została zaorana to można zlecić opracowanie studium zagospodarowania przestrzennego, zrobić jej projekt, zlecić budowę, a wszystko zrobią znajomi królika.

 • michał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:01 ~michał

  nie sądzicie, że rozrywkowa jazda rowerem po gruzach Warszawy, gdzie mogą znajdować się ludzkie szczątki, gdzie mogą być "ślady DNA" jest trochę nie na miejscu?

 • joka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.11.2016 18:00 ~joka

  Ho, ho, pogratulować p. Pahlowi operatywności i poszanowania prawa. Jak w mieście powstają samowole budowlane, niszczenie zieleni, nielegalne reklamy, klubo-burdele to miasto jest bezsilne. A jak dzieciaki chcą jeździć na rowerach, w miejscu, w którym nikomu nie przeszkadzają - to proszę - działa jak szeryf. Najął traktory, zaorał, my zapłaciliśmy. A on dumny. Swoją drogą ciekawe, jakie są dokładnie zapisy planu - przecież przeznaczenie terenu rekreacyjne nie wyklucza toru rowerowego, wręcz przeciwnie, taki obiekt doskonale pasuje. Ciekawe, ile ta operacja kosztowała (nas!).

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »