Kochaniak: "Nie rozumiem tych emocji"

 • zastanów się

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 09:01 ~zastanów się

  ww10- jak nie masz znajomości to niewiele możesz zdziałać. Myślisz ,że prezesami zostają najlepsi , mądrzy ludzie. To często są nadania partyjne. Otaczają się doradcami i jakoś to idzie. Taka np. Trepka choć nie dba o zabytki będzie tkwić na swoim stanowisku bo jest wygodna dla władz- podobnie i inne stanowiska -myślisz ,że tak łatwo dostać dobrą pracę bez znajomości?

 • warszawianka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 06:56 ~warszawianka

  pANIE kOCZANIAK punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...a ile pan dostał za te bzdury które pan plecie , bo wygląda pan raczej inteligentnie..........

 • ww10

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 06:38 ~ww10

  Internauci maja często rację ,że niektórym prezesom premia się nie nalezy, mało tego nie powinni byc prezesami. Z drugej jednak strony zamiast mówić dlaczego prezes tyle ma lepiej starać się o stanowisko prezesa, oj nie będzie łatwo kierować firmą , nie będzie..

 • wojtek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 06:36 ~wojtek

  To SKANDAL kiedy miasto stoi zasypane sniegiem komunikacja nie dziaLA AWARIA GONI AWAEIE A pANOWIE NIEUDACZNICY SA NAGRADZANI!!!!!!!!! wINNA JEST pREZYDENT MIASTA ZE TOLERUJE. nAWET JEZELI MOZNA ROZUMIEC BALAGAN W MIESCIE TO NIE MOZNA GO NAGRADZAC .

 • PRZECINAK149

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.12.2010 00:56 ~PRZECINAK149

  Pojawia sie pytanie, kto na tych wszystkich prezesów zarabia ?
  Bez urazy drodzy internauci, ale pozwolę wypowiedzieć się z racji wykonywanego przeze mnie zawodu, czyli motorniczego w kwestii prezesa TW.
  To my, białe murzyny zasuwamy na pensje dla pana prezesa, ale to oczywiście jemu dostaja sie laury - w tym przypadku prawie 60 tys. zł. brutto, a nam, to tylko patrza, jak pozabierać np. premię. Praca coraz cięższa, odpowiedzialna, stresująca, ale co tam, motorniczy super zarabia, więc po co mu premia, nagroda, podwyżka, czy tez wysługa. Długo by gadac, ale szkoda słów.
  Ciekawe, czy który kolwiek prezes wyżyłby z tych pieniędzy, które zarabiają motorniczowie, że nie wspomnę z tych o wiele mniejszych kwot - ciagłe podwyżki np. komornego, światła, wody, c.o., ale prezes nagrode musi dostać.
  Gratulacje dla tych, którzy głosowali na ''Hankę" - nagrodziła teraz prezesów, a to, co obiecała warszawiakom, to spełnione nie zostanie, bo obwodnic nie będzie itd itp.

 • edith

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.12.2010 22:40 ~edith

  No to, że urzędnicy z ratusza łącznie z panią prezydent nie rozumieją mieszkańców Warszawy to nie jest żadna tajemnica. Czym tu się chwalić? Gdyby wiceprezydent coś rozumiał może byłoby mniej protestów. Ale lepiej wmawiać, że muszą być podwyżki podatków, opłat za wodę i inne. Lepiej ograniczać np. dofinansowanie szkół. Lepiej szeregowym pracownikom ograniczyć premie. Bo jest kryzys. A tymczasem nadwyżkę kasy rozprowadzimy wśród swoich.

 • anka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.12.2010 22:03 ~anka

  Zyski ? ciągle słyszę , że miasto do wszystkiego dopłaca i w tym celu zaciąga kredyty. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi zyskami skoro na wszystko brakuje pieniędzy tylko na premie i nagrody nie.

 • MM

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.12.2010 21:42 ~MM

  cytat: Prezes zrobił wiele, by poprawić funkcjonowanie spółki. Pasażerowie już niedługo dostrzegą zmiany na lepsze - czy to jest powód do nagradzania kogoś kwotą 30 tys. złotych? To za co w takim razie ten pan bierze co miesiąc wynagrodzenie? W normalnych, biznesowych warunkach, żeby otrzymać premię czy bonus, trzeba wykazać się czymś, co wykracza poza obowiązki przypisane danemu stanowisku, a w uzasadnieniach Kochaniaka w zasadzie mowa jest o tym, co powinno być dla tych wszystkich prezesów normalnym dniem pracy, za który biorą i tak niezłą kasę.

 • Talar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.12.2010 20:39 ~Talar

  A ja trzysta za całe dnie na mrozie w SPEC,u raz na kwartał.

 • p

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.12.2010 20:33 ~p

  Za ten bałagan i opóźnienia, jakie MPWiK narobiło na Tarchominie, to by się przydała jakaś kara, a nie nagroda. Na forum Białołęki trochę jest na ten temat napisane: http://forum.gazeta.pl/forum/w,356,117105185,117105185,Kolejne_wykopki_MPWiK_niezakonczone_w_terminie.html

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »