Informacje

18.07.2011 17:01 Dzień Otwarty

Zostań wolontariuszem
na Stadionie Narodowym

Dzień otwarty na Stadionie Narodowym tuż tuż. Narodowe Centrum Sportu szuka w związku z tym wolontariuszy, którzy oprowadzą ciekawskich po prawie gotowej arenie.

Już w najbliższą niedzielę każdy będzie mógł wejść na płytę boiska stadionu Narodowego i zajrzeć w zakamarki tej imponującej inwestycji. Jednak żeby zwiedzanie odbywało się sprawnie, potrzebni są wolontariusze. Do czwartku mogą zgłaszać się chętni, którzy chcieliby pomóc w zwiedzaniu stadionu.

Przejdą specjalne szkolenie

Każdy z wolontariuszy biorących udział w dniu otwartym pozna szczegółowo cały Stadion Narodowy, chociaż pracować będzie tylko w jednym jego obszarze. Wszyscy otrzymają: koszulkę, czapeczkę, lunch i certyfikat.

Kto może się zgłosić?

Osoba pełnoletnia, dyspozycyjna w czasie szkolenia i spotkania organizacyjnego (23 lipca) oraz dnia otwartego (możliwość wyboru jednej ze zmian godz. 9.00 - 14.30 lub 14.00 – 19.00).

Jak się zgłaszać?

Wszyscy, którzy spełniają powyższe warunki i chcą zostać wolontariuszami, powinni wypełnić formularz i wysłać go na adres zuzanna.marszewska@2012.org.pl, do czwartku 21 lipca.

Chcesz zwiedzić? Czytaj więcej o dniu otwartym na stadionie.

mjc/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • u2md

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 21:31 ~u2md

  do walićto

  nikt cię nie prosi o wolontariat, więc się nie odzywaj

 • walićto

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 13:52 ~walićto

  Wolontariusze to mogę zostać w szpitalu, w domu opieki, przy zbiorce kasy na cele charytatywne, krotkomówiąc wykonować czynnośc za ktore nie wypadałoby brać kasy... no ale zatrudnianie wolontariuszy na jeden dzien z jednodniowym szkoleniem przez najdrożej zbudowany stadion w europie to już bezczelność. Dajcie ludziom kase, prawdziwe szkolenie (znajac zycie bedzie to 30min gadka i instrukcje na kartce) o historii stadionu, co i jak się tam budowało tak aby taki "oprowadzajacy" miał co powiedziec, potem tych ludzi moznaby wykorzystac do oprowadzania ludzi juz na ukonczonym stadionie... noa lae jak widac kasiore maja ale się z nią nie podziela, to ja WALE TAKI WOLONTARIAT!

 • Karol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 12:58 ~Karol

  Wypowiadają się sami "Prawdziwi Polacy"?!

 • J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 12:10 ~J

  Wolontariusze w trakcie przygotowań do i samej imprezy generującej milionowe zyski?
  To trochę pokrętna logika ekonomiczna aby oferować prace bez wynagrodzenia jeśli samemu się zgarnia kokosy... Organizacje charytatywne, pomoc dzieciom, starszym, chorym, bezdomnym, zwierzętom- w takich sytuacjach wolontariat jest dla mnie zrozumiały, ale jeśli ktoś chce aby ludzie pracowali w komercyjnym przedsięwzięciu to niech da im zarobić.

 • wenel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 08:13 ~wenel

  chętnie bym został wolontariuszem, ale jak pomyślę, że ten tabun wiecznie niezadowolonych ludzi rzuci się na mnie z pretensjami o wszystkie możliwe niedociągnięcia, czas budowy, koszt budowy... pewnie dostałoby mi się również za tłum i złą pogodę.
  nie, dziękuję.

 • Filip

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.07.2011 07:40 ~Filip

  Wolontariuszem to ja mogę zostać w cywilizowanym kraju zachodu a nie w POlandii, gdzie już widać, że poziom korupcji i chciwości przy przygotowaniach do mistrzostw jest duży. Nie wiadomo nawet czy stadion Narodowy będzie bezpieczny...Na mistrzostwach zarobi określona liczba osób i organizacji. Państwo i reszta społeczeństwa w tym wolontariusze pracujący za frajer na rzecz wielkich koncernów w tak biednym kraju jak nasz, obejdzie się smakiem i obejrzy co najwyżej w domciu przed Tv.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »