Informacje

02.01.2011 06:28 Tymczasowy rozkład

Zmiany w rozkładzie SKM. Szlifują tory

SERWISY:

Od 4 do 8 stycznia będą szlifowane tory na odcinku pomiędzy Sulejówkiem-Miłosną a Rembertowem. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej na liniach S1 i S2 będą kursowały według tymczasowych rozkładów jazdy. Niektóre kursy linii S2 zostaną odwołane. Zmodyfikowany będzie również rozkład Kolei Mazowieckich.

W dniach 4-5 oraz 5-6 stycznia, w godz. 20.20 – 5.15, w ramach pierwszego etapu prac zamknięty dla ruchu zostanie tor nr 1 na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna (tor z Warszawy).

Pociągi SKM linii S2 będą jeździły wyłącznie po torze nr 2 (tor w kierunku Warszawy). Na stacjach w Wesołej, Woli Grzybowskiej oraz Sulejówku będą zatrzymywały się na peronach po stronie używanej normalnie do obsługi pasażerów podróżujących w kierunku Warszawy Rembertów.

Zmiany w rozkładzie:

- pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy Zachodniej o godz. 21.14 oraz Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 22.02 będą odwołane

- pociągi relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżające z Warszawy Zachodniej o godz. 20.07 oraz 22.37 dojadą tylko do stacji Warszawa Rembertów

- pociąg relacji Sulejówek Miłosna – Warszawa Zachodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 21.03 wyruszy ze stacji Warszawa Rembertów.

W dniach 6-7 oraz 7-8 stycznia, w godz. 19.50 – 5.45, podczas drugiego etapu prac zamknięty zostanie tor nr 2 (tor w kierunku Warszawy). Pociągi linii S2 na odcinku Sulejówek Miłosna – Warszawa Rembertów będą kursowały jednym torem w obu kierunkach. Z przystanków Sulejówek, Warszawa Wola Grzybowska oraz Warszawa Wesoła odjadą z peronów przeznaczonych do jazdy w kierunku Sulejówka Miłosnej.

Zmiany podczas drugiego etapu prac:

- pociąg relacji Sulejówek Miłosna – Warszawa Wschodnia, odjeżdżający z Sulejówka Miłosnej o godz. 22.32 zostanie odwołany.

- pociągi relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżające z Warszawy Zachodniej o godz. 19.37; 20.37 oraz 22.37 i pociąg Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy Wschodniej o godz. 4:49 dojadą tylko do stacji Warszawa Rembertów,

- pociąg relacji Warszawa Zachodnia – Sulejówek Miłosna, odjeżdżający z Warszawy o godz. 21.37 zakończy bieg na stacji Warszawa Wschodnia

- pociągi z Sulejówka Miłosnej do Warszawy Zachodniej, odjeżdżające z Sulejówka o godz. 20.33; 21.33 oraz 5.33 wyruszą wyjątkowo ze stacji Warszawa Rembertów.

Szczegółowe informacje znajdują się w gablotach umieszczonych na przystankach. Informacji na temat zmian udziela także infolinia ZTM - (22) 194-84.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Piastowianka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2011 22:44 ~Piastowianka

  Czas najwyższy Panowie redaktorzy rzetelnie informowac widzow!!!!!!! Linia S1 to linia Pruszkow-Otwock i na tej trasie nie ma odcinka Rembertow-Sulejowek!!!!!!!!!!! A linia SKM to nie spolka PKP tylko linia ZTM i tylko takie bilety tam obowiazują. Nawiasem mowiac ,dzwonilam w kilku juz sprawach aby Panstwo podawali rzetelnie informacje i ...nic. Brniecie w błedach merytorycznych i nawet nie potraficie to poprawic. Wstyd! A macie takie duze aspiracje jako stacja rzetelnie informująca. Może redaktor Ł.Wieczorek powinien tym się zając? Coś jest nie tak,czy nie prawda?

 • degie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.01.2011 10:45 ~degie

  Tu sa podane tymczasowe zmiany dla S1 i dla S2:
  http://ztm.waw.pl/zmiany.php?c=182&l=1&i=947

  Olowi T. serdecznie dziekujemy za merytoryczna dyskusję.

  Pozdrawiam w Nowym Roku, degie.

 • Jasio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.01.2011 18:14 ~Jasio

  A Rembertów i Anin to niby to samo, szanowny Olo T? Widać jakie tu Warszawiaki się wypowiadają. A dziennikarz to ignorant.

 • Maciej.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.01.2011 15:55 ~Maciej.

  Skoro zmienia się rozkład S2, trzeba odpowiednio zmienić rozkład S1. Tak to działa.

 • Olo T

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.01.2011 13:54 ~Olo T

  Otwock i SUlejówek dla Warszawiaka to jedno i to samo, jakieś przedmieścia, zatem proszę się nie dziwić autorowi, cud że w ogóle zmusił się do napisania tego tekstu.

 • ???

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.01.2011 10:19 ~???

  to w koncu zmiany dotycza linii S2 czy tak jak zostalo nadmienione na poczatku linii S1 rowniez???? pelna kompetencja, no ale dla autora linia otwocka i do Sulejowka to pewnie jedno i to samo;)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »