Informacje

22.09.2015 17:40 autobusy na objazdach

Zmiany na 11 Listopada. Fragment otworzą, część zamkną

SERWISY:

W nocy z wtorku na środę otwarty zostanie odcinek ulicy 11 Listopada od Targowej do Inżynierskiej. Na swoje podstawowe trasy wróci część autobusów linii dziennych i nocnych. Jednocześnie zamknięta zostanie połowa jezdni ul. 11 Listopada od ul. Konopackiej do Letniej.

Zmiany związane są z remontem torowiska tramwajowego między Dworcem Wileńskim a pętlą Żerań Wschodni. W nocy z wtorku na środę otwarty zostanie odcinek od ul. Targowej do Inżynierskiej (wraz z przejazdem przez tory tramwajowe). Równocześnie zamknięta zostanie połowa jezdni ul. 11 Listopada od ul. Konopackiej do Letniej – pozostanie tu przejazd tylko w kierunku ul. Letniej.  Zamknięty będzie wjazd z ul. Ratuszowej w 11 Listopada. Za ul. Letnią do ul. Szwedzkiej nie będzie przejazdu oraz wprowadzony zostanie nakaz skrętu w prawo w ul. Letnią.

Nieco inaczej będzie się jeździło przez skrzyżowanie S. Starzyńskiego-Szwedzka-11 Listopada. Jadący ul. 11 Listopada spod wiaduktów kolejowych będą musieli skręcić w lewo w ul. Szwedzką, jadący ul. Szwedzką jednym pasem skręcą w prawo w ul. 11 Listopada, natomiast z ul. S. Starzyńskiego możliwy będzie przejazd tylko na wprost w Szwedzką. Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do 23 października.

Sporo zmian w komunikacji

Po otwarciu fragmentu 11 Listopada na swoje podstawowe trasy wrócą autobusy linii 166, 170, 338, 512, N14 i N64.

Jednakże zamknięcie kolejnego odcinka tej ulicy, spowoduje, że objazdami pojadą inne linie. Tak oto:

linia 135 (tylko w kierunku PL. HALLERA): PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA – … – al. Solidarności – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – pl. Hallera – PL. HALLERA;

linia 169 (w obu kierunkach): BRÓDNO-PODGRODZIE – … – św. Wincentego – rondo Żaba – 11 Listopada – Szwedzka – Stalowa – Inżynierska – Wileńska – Targowa (powrót: Targowa – 11 Listopada – Bródnowska – Szwedzka – 11 Listopada) – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA);

linia 176 (tylko w kierunku PL. HALLERA): CHOSZCZÓWKA – … – Odrowąża – rondo Żaba – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – pl. Hallera – PL. HALLERA;

linia 212 (tylko w kierunku PL. HALLERA): TARGÓWEK – … – św. Wincentego – rondo Żaba – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – pl. Hallera – PL. HALLERA;

linia Z23 (tylko w kierunku ZAJEZDNI STALOWA): DW. WILEŃSKI – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – … - ZAJEZDNIA STALOWA; N03 (w kierunku URSYNOWA PŁN.) – wariant trasy przez przystanek SZWEDZKA – przywrócenie trasy przez ul. Inżynierską;

linia N03 (w kierunku NOWODWORÓW) – wariant trasy przez przystanek ZAJEZDNIA STALOWA – URSYNÓW PŁN. – … –  Targowa – 11 Listopada – Stalowa – ZAJEZDNIA STALOWA – Stalowa – Szwedzka – Starzyńskiego – Namysłowska – Szymanowskiego – pl. Hallera – Jagiellońska – ... – NOWODWORY.

Dwa miesiące bez tramwajów

Remont torowiska między Dworcem Wschodnim a pętlą Żerań Wschodni zaczął się na początku września. Tramwaje Warszawskie przebudują aż 34 platformy przystankowe – zostaną wydłużone i dostosowane do tramwajów niskopodłogowych; pojawią się rampy wjazdowe i płytki z wypustkami ostrzegającymi przed zbliżaniem się do krawędzi.

Tramwajarze zmodernizują przejazdy drogowe przez tory, wymienią kilka kilometrów torów, poprawią trakcję i układ zasilania.

>>>Czytaj więcej o remoncie<<<


jb/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Z Bródna

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.09.2015 07:40 ~Z Bródna

  No i dlatego dziś Szwedzka już o 6.00 rano utknęła w gogantycznym korku!!! Z Ronda Żaba możliwy wyłącznie skręt w lewo (zakaz wjazdu na wprost - w 11 Listopada) i odcinej Szwedzkiej od Ronda Żaba do Radzymińskiej toczyłam się przez 15 minut! Dramat...

 • Wiki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.09.2015 01:02 ~Wiki

  A po co ten sprzęt tam stoi(koparki ciężarówki)
  Taka jest Polska
  Godzina 15.00 koniec pracy

 • eMeS

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.09.2015 18:55 ~eMeS

  Ale utrudnienia nie przeszkadzają puścić tam w niedzielę maraton...

 • iza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.09.2015 18:10 ~iza

  Słoiki rządzą komunikacją zbiorową w Warszawie i nie mają pojęcia o potrzebach mieszkańców. Tasują tymi liniami na lewo i prawo, tak ustalają rozkłady jazdy, że autobusy, tramwaje jeżdżą stadami, bo do takich stad są słoje przyzwyczajone pasąc krowy.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »