02.04.2011 16:37 Legia vs Ruch 2:3

Zła passa trwa
Kolejna porażka Legii

SERWISY:

Piłkarze z Łazienkowskiej po pierwszej przerwie schodzili z boiska z jednobramkową przewagą. Niestety, drugą połowę zdominowała drużyna Ruchu Chorzów, która ostatecznie pokonała legionistów 3:2.

To już trzecia z rzędu porażka Legii w Ekstraklasie. A spotkanie z Ruchem zaczęło się tak dobrze dla legionistów, którzy w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. Na przerwę schodzili z boiska przy wyniku 2:1. Niestety w drugiej połowie nie byli w stanie poradzić sobie ze zmotywowaną drużyną gości.

Chcą gonić Wisłę w tabeli

Bilans dotychczasowych meczów "Niebieskich" w rundzie wiosennej jest optymistyczny. Podopieczni Waldemara Fornalika ograli Górnika Zabrze (3:0) i GKS Bełchatów (2:1), zremisowali z Lechią Gdańsk (0:0) oraz przegrali z Wisłą Kraków (1:3). W międzyczasie zawodnicy ze Śląska musieli uznać wyższość Legii w rozgrywkach o Puchar Polski.

Legioniści w ostatnich dwóch kolejkach ponieśli dwie porażki ze Śląskiem Wrocław i GKS-em Bełchatów. Po tych wpadkach Maciej Skorża nie zostawił suchej nitki na swoich podopiecznych. - Gdzie jest odpowiedzialność? Mam już dość przegrywania meczów w taki sposób - krzyczał podczas wtorkowego treningu Skorża.

Strata do prowadzącej w tabeli Wisły Kraków wynosi sześć punktów.

Spotykali się 133 razy

W rundzie wiosennej legioniści rozegrali dwa mecze o Puchar Polski z Ruchem Chorzów. Spotkanie przy Cichej zakończyło się remisem 1:1, a bramkę zdobył Marcin Komorowski. Bohaterem rewanżu został Ivica Vrdoljak. Chorwat strzelił dwa gole i zapewnił warszawskiej ekipie awans do półfinału.

Statystyka ze 133 spotkań ligowych tych dwóch zespołów przemawia na korzyść warszawskiej drużyny. Legia wygrała 53 razy, 42 uległa Ruchowi, a 39 razy padł wynik remisowy.

Opinie o meczu przeczytasz na legia.com.

js/bako/mjc/ec

• xxx

zgłoś naruszenie odpowiedz 04.04.2011 08:34 ~xxx

czemu klub nie pisze o pobiciu pilkarza?

• lomax

zgłoś naruszenie odpowiedz 04.04.2011 08:11 ~lomax

BRAWO KIBOLE... WASZA legia LEGŁA!!! ten klub jest tak samo denny jak jego PSEUDOKIBICE KTÓRZY BIJĄ SWOICH PIŁKARZY!!! wracajcie na wieś chłopki a stadion najlepiej zaorac i posadzic BURAKI.

• Yami

zgłoś naruszenie odpowiedz 04.04.2011 07:55 ~Yami

Nasi piłkarze zarabiaja więcej niż Adam Małysz czy Justyna Kowalczyk. A nie dorastają im nawet do pięt!!!!!
    To przepłacana banda leniwych bubków. Bez jakichkolwiek sukcesów tylko wstyd przynoszą!
    Szkoda kasy na te wszystkie stadiony lepiej zainwestujcie w młodzież, którą interesuje sport w którym odnosimy sukcesy.

• jeszcze was rozliczymy

zgłoś naruszenie odpowiedz 03.04.2011 23:59 ~jeszcze…

legia ? do pchania karuzeli na jarmarku w Parzęczynie !!!!Zaorać stadion, pieniądze oddać domom dziecka !!

• JD

zgłoś naruszenie odpowiedz 03.04.2011 22:48 ~JD

Cała ta LEGIA to dno i banda bandytów stadionowych.

• kibic

zgłoś naruszenie odpowiedz 03.04.2011 22:44 ~kibic

Brawa dla ekipy Legii Warszawa. Przegrać wygrany mecz, to naprawdę jest sztuka.
    Panie Hadaj, może teraz powiedz Pan coś mądrego, bo nawet podpisać się pod e-mailem, nie potrafisz jak z kimś korespondujesz.
    A tak na marginesie to chyba nie jest przypadek, że Maciej Skorża nie potrafi przygotować zespołu do początku rozgrywek (patrz. Wisła na mecze z Levadią i teraz Legia).