Informacje

23.04.2012 14:21 "Żenada, po prostu żenada"

Wyrwał słupek, wyjechał
i odstawił "na miejsce"

SERWISY:


Na warszawskim Placu Unii Lubelskiej jeden z kierowców zaparkował w niedozwolonym miejscu, gdy zorientował się, że został zastawiony - postanowił "działać". Z pomocą życzliwego przechodnia... wyrwał słupek i wyjechał przez pasy dla pieszych - relacjonuje @bagatela, który nagrał niecodzienny manewr wysłał na Kontakt 24.

"Kiedy wyjrzałem przez okno zobaczyłem mężczyznę, który jeździł po chodniku, w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany, bo mimo tego, że i on nie powinien się tam zatrzymywać, ktoś zastawił mu wyjazd. Rozmawiał z przechodniami, tłumaczył im co się stało. Po chwili jeden z nich spróbował wyrwać słupek, kierowca natychmiast pochwycił pomysł" - opowiada @bagatela, który w niedzielę po południu przyglądał się scenie na Placu Unii Lubelskiej.

"Żenada, po prostu żenada"

"Mężczyźnie w końcu udało się wyrwać słupek. Wyjechał i zatrzymał się, żeby włożyć go w to samo miejsce. Kiedy później wyszedłem, zwróciłem uwagę na to, co po sobie zostawił. Słupek jest zupełnie obluzowany, a kostka brukowa w tym miejscu zniszczona. Nie dość że złamał kilka przepisów, zniszczył jeszcze mienie miasta. Żenada, po prostu żenada" - komentuje @bagatela.

"Niedzielne popołudnie, centrum Warszawy, Plac Unii Lubelskiej. Kierowca, który zaparkował w niedozwolonym miejscu (chodnik, strefa ograniczona słupkami) został zastawiony przez inny pojazd, który zablokował "wjazd". Co robi kierowca? To proste! Postanawia WYRWAĆ słupek i wyjechać przez przejście dla pieszych. Po krótkiej walce słupek poddaje się, a zadowolony kierowca wyjeżdża. Po chwili wraca i wstawia słupek na miejsce. Szkoda, że przy okazji uszkodził kostkę brukową, a przekrzywiony słupek jest zupełnie obluzowany" - relacjonował @bagatela.

O komentarz do zdarzenia redakcja Kontaktu24 poprosiła stołecznych policjantów. "Zniszczenie mienia to wykroczenie. Dalsze zachowanie kierującego to kolejne złamanie przepisów - tym razem prawa o ruchu drogowym. Chodzi o jazdę wzdłuż po chodniku i przejściu dla pieszych - co zagrożone jest 250 złotowym mandatem karnym" - napisał w odpowiedzi mł. asp Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.

Czytaj także na Kontakcie 24.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • aletagab

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.04.2014 20:07 ~aletagab

  @bagatela jak wiadomo musi znaleźć ujście dla swoich frustracji seksualnych.

  Polem na którym to się odbywa, jest społeczniactwo najgorszego rodzaju. Odwołuje się do jakiegoś państwowego autorytetu - wątpliwego. Mienie wspólne - las słupków jest symbolem ograbiania mieszkańców Warszawy. Znamy to już z czasów Piskorskiego. Każda władza stawia swój las słupków w Warszawie, napychając tym prostym przekrętem swoje kieszenie. Dzieje się to przy pomocy ziomków z Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg.

  Al. Szucha przy pl. Unii Lubelskiej została ostatnio osłupkowana w tak przerażający sposób, że trudno to nazwać dobrem wspólnym. Z kilkudziesięciu miejsc parkingowych, zrobiło się nagle kilkanaście. Jest za to las słupków - gdzie się nie ruszysz, tam możesz potknąć się o słupek. Nawet przechodnim ciężko jest się czasami miedzy nimi zmieścić - szczególnie rano, kiedy wszyscy idą do pracy (żeby mieć z czego opłacać swoich panów we władzach).

  Jestem dumny z takiego obywatela, który wyrywa słupki (mnie na to nie stać, choć sam chętnie wyrwałbym je wszystkie z okolic pl. Unii Lubelskiej).

  Żenada @bagatela, żenujący jest taki społeczniak jak ty. Teraz wszyscy oglądamy nagrany przez ciebie filmik, a powodem tego jest Twój problem seksualny mający swoją materialną reprezentacje w formie warszawskiego słupka.

 • sarvangasana

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.05.2012 04:49 ~sarvangasana

  Dziki kraj :(

 • KejGee

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.04.2012 12:06 ~KejGee

  250,-pln mandatu? rozumiem, że + koszty naprawy słupka, bo inaczej.

 • darecki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.04.2012 11:10 ~darecki

  skoro tacy jesteście rewelacyjni za kółkiem to czemu nie zamontujecie sobie kamery która będzie rejstrowała waszą jazdę?!
  po przejechaniu 500km pójdź z tym nagraniem na policję i poproś o ocenę jazdy

 • m nnnn

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 23:25 ~m nnnn

  film stary jak swiat juz sie czym zajmowac nie maja

 • yoda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 20:55 ~yoda

  kkk~kkk

  Ci panowie sie chyba w anusa jadą!

  kolesie lubią paliki powiadasz?

 • kkk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 19:38 ~kkk

  Ci panowie sie chyba w anusa jadą!

 • olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 19:06 ~olo

  witamy w warszawie
  więcej radnych mniej miejsc parkingowych.

 • Marek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 17:59 ~Marek

  jeszcze wiecej slupkow!!! Glupota!

 • TeniswPorcie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2012 17:00 ~TeniswPorcie

  @tede,
  a to przecież "przyjezdni" maja obsesję na punkcie warszawiaków,warszawki, warszawskich kierowców - takie uprzedzenie, uraza, kompleks, które was jednoczą, zupełnie jak PIS i jego główny wróg czyli Tusk, który jest oczywiście winien wszystkiemu, podobnie jak warszawiacy....a ludzie śmieją się ze wszystkiego i wszystkich, z prowincji także, wystarczy tam pojechac i poobserwować i smieszno i straszno...więc zacznij od siebie, wylecz swoje kompleksy i przestań dowartościowywac się ujadaniem na Warszawę...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »