W dniach 16-18 maja na Skwerze Hoovera w Warszawie czeka na Ciebie imponujących rozmiarów kostka wiedeńska „Wiedeń: teraz albo nigdy”. Skorzystaj z szansy, aby wygrać 5-dniową podróż do Wiednia dla dwóch osób i bilety na Life Ball.

Zdobądź kod konkursowy, który może okazać się Twoim biletem do Wiednia: wejdź na stronę now.vienna.info lub przyjdź na Skwer Hoovera i zgłoś się do udziału w konkursie. Jeżeli 18 maja o godz. 17:00 będziesz przy naszej kostce wiedeńskiej ze swoim kodem konkursowym i smartfonem, masz szansę wygrać niezapomnianą podróż do Wiednia dla dwóch osób.

Kuszącą nagrodą jest 5-dniowa podróż do Wiednia w terminie 27.05-01.06 oraz bilety na słynny Life Ball. Spędzisz pięć pełnych atrakcji dni w Wiedniu w towarzystwie zwycięzców konkursu z Barcelony, Londynu, Pragi i Berlina, z osobistym przewodnikiem, który m.in. pozwoli Wam zajrzeć za kulisy Wiedeńskiej Opery Państwowej, zaprowadzi na dach Muzeum Historii Naturalnej i oprowadzi po wiedeńskich klubach. Nagroda zawiera również przelot w klasie biznes liniami Austrian Airlines oraz noclegi (jeden z nich w apartamencie Pałacu Schönbrunn).

Przedsmak tego, co oferuje Wiedeń, dadzą wszystkim atrakcje organizowane przed kostką „ Wiedeń: teraz albo nigdy” (16.05: 12:00-20:00, 17.05: 14:00-24:00, 18.05: 12:00-17:00) składające się na bogaty program poświęcony tematyce wiedeńskiej. Jednocześnie w quizie na temat Wiednia będzie można wygrać drobne upominki i kupony rabatowe – 20% zniżki na przeloty do Wiednia liniami Austrian Airlines.

Chcesz bawić się razem z nami?

Więcej dowiesz się na stronie now.vienna.info

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »