Informacje

13.04.2012 12:33 konkurs dla III sektora

Wybierz najlepszych społeczników


Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać swoje typy w konkursie na najlepsza inicjatywę pozarządową 2011 roku S3KTOR. Najlepsze z tysięcy, które realizowane są w ciągu roku, poznamy we wrześniu.

Zgłaszać można dowolne inicjatywy realizowane przez organizacje pozarządowe w 2011 roku organizowane na rzecz Warszawy i jej mieszkańców. Konkurs nie obejmuje tylko projektów nagrodzonych w poprzedniej edycji konkursu S3KTOR.

Każdy może zgłosić

Prawo do zgłoszenia inicjatywy ma każdy, kto wie, słyszał lub uczestniczył w ciekawej inicjatywie i chciałby, aby dowiedzieli się o niej inni. Można je zgłaszać do 20 kwietnia 2012 roku wypełniając kartę zgłoszeniową online lub w pliku word (przesłać ją albo dostarczyć na ngo@um.warszawa.pl, na numer faksu 22 443-34-02 lub bezpośrednio  w Centrum Komunikacji Społecznej ul. Senatorska 27, pok. 1.36 - sekretariat na I piętrze).

Inicjatywy zostały podzielone na 10 kategorii: edukacja, ekologia i środowisko przyrodnicze, kultura, pomoc społeczna, projekty interdyscyplinarne, przestrzeń miejska, społeczeństwo obywatelskie i prawa człowieka, społeczność lokalna, sport i rekreacja, zdrowie.

Rozstrzygnięcie we wrześniu

9 maja pojawi się lista zakwalifikowanych, a 28 maja nominowanych do nagrody głównej. Uroczyste rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu.

W Warszawie co roku organizacje pozarządowe realizują tysiące projektów skierowanych do mieszkańców. O części z nich jest głośno, inne, których odbiorcami jest wąska grupa osób, są znane niewielkiemu gronu.

Dlatego kilka lat temu w ratuszu pojawił się pomysł, aby wyróżnić najlepsze inicjatywy pozarządowe w danym roku, pokazując różnorodność i potencjał trzeciego sektora. W 2011 roku udało się przeprowadzić I edycję konkursu.

>>> SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE <<<

bako

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »