Informacje

01.11.2014 22:30 tak relacjonowaliśmy sytuację na ulicach

Wszystkich Świętych w Warszawie

SERWISY:


W dzień Wszystkich Świętych warszawiacy od rana wybierali się na groby bliskich. Urzędnicy apelowali, by korzystać z komunikacji publicznej, jednak nie obyło się bez korków. Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o aktualnej sytuacji na drogach.


21:00 Ruch na ulicach Warszawy odbywa się bez zakłóceń. Trasy wlotowe i wylotowe ze stolicy przejezdne - informuje policja.

20.00 Wznowiono ruch pojazdów na ul. Wólczyńskiej od ul. Sokratesa do ul. Żeromskiego - informuje komenda stołeczna.

19.00 Wznowiono ruch pojazdów na ul. Powązkowskiej od ul. Armii Krajowej do ul. Krasińskiego - podaje policja.

18.00 Ruch na warszawskich ulicach odbywa się płynnie i bez większych zakłóceń. Drogi wokół cmentarzy przejezdne. W okolicach Cmentarza Bródnowskiego w pobliżu ul. Chodeckiej oraz ul. Matki Teresy z Kalkuty wzmożony ruch pieszy - informuje stołeczna policja.

17.24 ZTM: Na węźle komunikacyjnym Metro Młociny jest już spokojnie. Autobusy kursują z częścią zajętych miejsc siedzących.

 


17.20
- Jestem bardzo mile zaskoczony małym natężeniem ruchu przy cmentarzach. Widać, ze wielu ludzi zamiast jechać samochodem zrobiło sobie spacer, bądź skorzystało z komunikacji publicznej - powiedział w TVN24 Marek Konkolewski z biura ruchu drogowego Komendy Głównej Policji

16.47 ZTM: Odblokowana została ul. Złotej Jesieni. Linie 115 i 142 wracają na trasy podstawowe.

16.41 Przy cmentarzach kwitnie handel, nie tylko zniczami i kwiatami:

 16.19 ZTM: Obecnie nie występują utrudnienia w ruchu autobusów linii cmentarnych. Ruch odbywa się płynnie.

16.15 Jak podaje stołeczna policja w sobotę zatrzymano już 7 pijanych kierowców. Na Woli nietrzeźwy 21-letni mężczyzna potrącił policjantkę. W Zielonce śmiertelnie potrącona została 73-letnia kobieta.

15.57 "Utrudnienia przed cmentarzem północnym w Warszawie. Odpuście jazdę od ulicy Estrady. Jedźcie ulicą Pułkową od Wójcickiego. Uwaga: dwa pasy są do skrętu w lewo a nie jeden" - napisał na Kontakt 24 internauta.

15.32 - W Warszawie sytuacja drogowa jest dobra. Kierowcy jadą swobodnie bez zatorów i spowolnień. Na miejscu są policjanci, którzy kierują ruchem - relacjonuje reporterka TVN 24 Marta Klos, która obserwuje sytuację przy zjeździe z Pułkowej w Wóycickiego. To droga prowadząca na największy warszawski cmentarz - Północny, która w ubiegłych latach była z reguły zakorkowana.

15.31 Z relacji informatorów ZTM: W rejonie cm. Bródnowskiego ruch jest już spokojniejszy, jednak autobusy linii cmentarnych nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Informatorzy cały czas udzielają odpowiedzi na pytania o dojazdy.

 

 

15.30 - Na warszawskich ulicach, trasach wlotowych i wylotowych ze stolicy jak i innych drogach stołecznego garnizonu nie występują obecnie większe utrudnienia w ruchu drogowym. Ruch kołowy odbywa się płynnie, miejscami kierowany jest przez policjantów - informuje komenda stołeczna.

14.50 Z relacji informatorów ZTM: Spokojniej już jest w rejonie pl. Narutowicza. Linie cmentarne kursują nadal z wysoką częstotliwością. Autobusy odjeżdżają z zajętymi miejscami siedzącymi.

14.30 Sprzedaż kwiatów przed Cmentarzem Bródnowskim.

 

14.27 Wzrasta zainteresowanie transportem pomiędzy metrem Młociny a cm. Północnym. Największą popularnością cieszy się linia C09. Na węźle komunikacyjnym umieściliśmy dodatkowe oznaczenia. Na miejscu dyżurują również nasi informatorzy, którzy służą pomocą - podaje ZTM.

14.21 Ruch w okolicach Cmentarzy: Północnego, Bródnowskiego oraz Powązkowskiego wciąż wzmożony - informuje policja. Na miejscu pracują też funkcjonariusze.

14.15 Jak podaje ZTM, w rejonie cmentarza Bródnowskiego od strony ul. Matki Teresy z Kalkuty (dawniej Budowlana) oraz od ul. Odrowąża dużym zainteresowaniem cieszy się linia tramwajowa 1.
PRZYPOMINAMY: Dojazd do cm. Powązkowskiego zapewniają także tramwaje specjalnej linii tramwajowej C1. Dodatkowo do metra można dojechać także cmentarną linią tramwajową C4, która dowozi dalej do cm. Wolskiego.

13.39 Prezydent Bronisław Komorowski odwiedził w sobotę  Stare Powązki, przy okazji 40. kwesty na rzecz odnowienia zabytków tego cmentarza.


13.38 Z relacji informatorów ZTM: w rejonie stacji metra Ratusz Arsenał, pl. Bankowego oraz przystanków KINO FEMINA pojawia się dużo pytań nt. dojazdu na cm. Wolski oraz Powązki wojskowe. Podpowiadamy: na Powązki wojskowe polecamy dojazd autobusami linii C70, natomiast do cm. Wolskiego tramwajami linii C6 lub 26.

13.27 Z relacji informatorów ZTM: Autobusy linii C27 i C90 z pętli Królewska ruszają z zajętymi wszystkimi miejscami siedzącymi oraz częścią stojących. Największym zainteresowaniem cieszy się linia C76 łącząca ul. Królewską z cm. Bródnowskim od strony ul. Odrowąża.

13.17 Jak informuje policja, w okolicach cmentarzy w Mińsku Mazowieckim oraz Grodzisku Mazowieckim ze względu na dużą liczbę pojazdów utrudnienia w ruchu. Korkują się okolice wołomińskiego cmentarza przy ul. Niepodległości. Stołeczne drogi dojazdowe do cmentarzy wciąż zatłoczone. Tłoczno na dojazdach do Cmentarzy: Północnego, Bródnowskiego oraz Powązkowskiego.

13.09 ZTM przypominamy, że na liniach cmentarnych obowiązują wszystkie bilety ZTM, które można kupić m.in. w biletomatach. "Dodatkowo uruchomiliśmy dziś wybrane Punkty Obsługi Pasażerów i dodatkowe kasy biletowe połączone z punktami informacyjnymi" - podaje zarząd.

PUNKTY OBSŁUGI PASAŻERÓW
- Ratusz Arsenał - 07:00-18:00
- pl. Wilsona - 07:00-18:00
- Młociny - 07:00-18:00
- Lotnisko Chopina - 07:00-20:00

DODATKOWE KASY I PUNKTY INFORMACYJNE
- Powązki cm. Wojskowy przy przejściu pomiędzy cmentarzem a pętlą
- skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej z ul. Królewską przy ogrodzie Saskim
- rondo Wiatraczna pomiędzy ul. Grochowską a al. Waszyngtona
- pl. Narutowicza w rejonie domu studenckiego
- cm. Północny w rejonie pętli autobusowej przy ul. Wóycickiego
- cm. Bródnowski w rejonie skrzyżowania ul. św. Wincentego z ul. Kołową

12.57 Ostrzeżenie dla kierowców jadących mostem Gdańskim w stronę Ronda Żaba. - Zablokowany jest przez policję przejazd estakadami nad Rondem Starzyńskiego w stronę Targówka. Nie da się przejechać w kierunku Ronda Żaba również dołem - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.


12.52 - Przed południem w pobliżu skrzyżowania ul. Matki Teresy z Kalkuty i  św. Wincentego lekko potrącone zostały dwie kobiety. - Przechodziły przez ulicę, gdy kierująca fordem chciała przestawić pojazd. Wtedy został potrącone. Na miejscu pogotowie udzieliło pomocy poszkodowanym. Zdarzenie zostało potraktowane jako kolizja - mówi Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji.

12.42 - Na Wisłostradzie rozładował się korek, w którym stali kierowcy jadący na Cmentarz Północny - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

12.13 Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z dużym zainteresowaniem i zapełnieniem linii tramwajowej 3 zapewniającej transport pomiędzy Gocławkiem, dw. Wileńskim a Cm. Bródnowskim została podjęta decyzja o zwiększeniu częstotliwości kursowania linii. Linia 3 zamiast co 15 minut będzie kursować co 10 minut.

12.09 W związku z brakiem możliwości podjazdu linia 161 kursuje z pominięciem podjazdów do przystanku IZBICKA-CMENTARZ - informuje ZTM.

12.03 Sprawdź, jak dojechać na cmentarze autobusami.

CZYTAJ TEŻ O ZAMKNIĘTYCH ULICACH I ZMIANACH W ORGANIZACJI RUCHU PRZY CMENTARZACH.

12.01 Z relacji informatorów ZTM: wzrasta zainteresowanie transportem na cm. Północny. Autobusy przyjeżdżają z zajętymi miejscami siedzącymi oraz częścią stojących. Nadal jest rezerwa miejsc. Autobusy co kilka minut podstawiają się na przystanek.


12.00 - Na dojazdach do Cmentarza Północnego tworzą się korki. Ze względu na dużą liczbę pojazdów, przygotowane parkingi są zatłoczone. Ruchem kierują obecni na miejscu policjanci - przypomina stołeczna komenda.

11.55 Błękitny24 nad cmentarzem:
11.33 Przy Cmentarzu Północnym tłumy. - W korkach na dojeździe do tego cmentarza ulicą Palisadową stanęły też autobusy, których jest naprawdę dużo. Wychodzi z nich sporo pasażerów. Na miejscu jest też policja, która kieruje ruchem - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.11.29 - Dużym zainteresowaniem cieszy się linia C09. Podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dodatkowych dwóch wozów z rezerwy - podaje ZTM.

11.19 - W godz. 6:00-22:00 otwarte są następujące parkingi P+R: Metro Marymont, Metro Wilanowska, Metro Młociny, Metro Wawrzyszew, Metro Ursynów, Al. Krakowska, Połczyńska, Anin SKM, Wawer SKM oraz Ursus Niedźwiadek - przypomina ZTM.

11.15 Sprawdź, jak dojechać na cmentarze autobusami

11.14 Policja apeluje do kierowców, by na Cmentarz Północny wybierali się autobusami. - Ruch na dojeździe do wszystkich cmentarzy jest wzmożony, ale najgorzej jest właśnie na drodze na Cm. Północny. Apelujemy, żeby nie poruszać się samochodami, a raczej autobusami - mówi Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji.


 

11.08 - Dotychczas w Warszawie doszło do kilku kolizji, ale niegroźnych. W sobotę zatrzymano na stołecznych drogach siedmiu kierowców pod wpływem alkoholu - mówi Piotr Świstak z biura prasowego stołecznej policji.

11.01 - Na ul. Estrady przy wjeździe na pętlę przy bramie zachodniej cm. Północnego przez kilka minut zablokowany był ruch pojazdów. Obecnie ruch odbywa się - informuje ZTM.

10.55 Jak podaje ZTM, w związku z brakiem możliwości przejazdu ul. Złotej Jesieni w rejonie cmentarza linie 115 i 142 zostają skierowane na trasy objazdowe:
115
MOKRY ŁUG - ... - Hiacyntowa - Techniczna - Zagórzańska - zawrotka na rondzie - Zagórzańska – ALEKSANDRÓW 51 - Zagórzańska - Techniczna - Hiacyntowa - ... - MOKRY ŁUG.
Odjazdy z przystanku ALEKSANDRÓW 51 będą realizowane zgodnie z rozkładem jazdy dla przystanku KS. SZULCZYKA 01.
142
WIATRACZNA - ... - Hiacyntowa - Techniczna - Zagórzańska - zawrotka na rondzie - Zagórzańska - ALEKSANDRÓW 51 - Zagórzańska - Te

10.48 - Kierowcy jadący Wisłostradą w okolice Cmentarza Północnego pokonują kilkaset metrów w kilkanaście minut. Korek jest ogromny - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

 


10.43 ZTM: w związku z usterką sieci trakcyjnej pomiędzy stacjami WARSZAWA ZACHODNIA a PRUSZKÓW występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz pociągów spółki Koleje Mazowieckie.

10.38 Z relacji informatorów ZTM: ruch przy cm. Bródnowskim nieustannie się zwiększa.

10.30 - Kierowcy jadący Wisłostradą od strony centrum na Cmentarz Północny muszą stać w coraz większym korku. Zaczyna się mniej więcej na wysokości ulicy Dewajtis - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

10.26 - Nie jest jeszcze tragicznie, bez problemu można znaleźć miejsca na przygotowanych parkingach, chociażby od strony ul. Okopowej, Dzikiej czy Tatarskiej. Powązkowska, w dużej części, tradycyjnie, jak co roku, zamknięta dla ruchu. Tutaj jeżdżą wyłącznie autobusy - mówi Małgorzata Telimińska, reporterka TVN24. - Sytuacja pewnie będzie się pogarszać z godziny na godzinę. Kulminacja wieczorem - przewiduje.10.18 - Na dojeździe do okolic Cmentarza Bródnowskiego od strony ulicy Radzymińskiej korki są niewielkie. A od strony ronda Starzyńskiego jest właściwie pusto - relacjonuje Artur Węgrzynowicz. reporter tvnwarszawa.pl.

10.04 Z relacji informatorów ZTM: Ruch w rejonie cm. Bródnowskiego zwiększa się. Dużym zainteresowaniem cieszą się linie cmentarne od strony ul. św. Wincentego. Zwiększona została znacznie częstotliwość kursowania linii. Linia C69 kursuje nawet co 1,5 minuty a linia C27 co dwie.
Dojazd do cmetarza od strony ul. Odrowąża i Matki Teresy z Kalkuty (dawniej Budowlana) zapewniają linie tramwajowe.

 

9.54 Już od godziny 10 znacznie zwiększona zostanie częstotliwość kursowania linii cmentarnych. Najczęściej na przystankach pojawiać się będą autobusy linii C09 łączącej metro Młociny z bramą główną cmentarza Północnego. Kursować będzie częściej niż 1 min. Co 1,5 minuty kursować będzie linia C69 z cmentarza Bródnowskiego na Wiatraczną. Prawie tak samo często, bo co 2 minuty kursować będzie linia C27 łącząca cmentarz Bródnowski z ul. Królewską.

9.46 Z relacji informatorów ZTM: Dużym zainteresowaniem cieszy się linia C13. Po godzinie 10 zacznie kursować nawet co 3 min.

9.41 - Przy Cmentarzu Bródnowskim, na ulicy św. Wincentego policjanci ustawieni są w kordonie i kierują ruchem pieszych. Rozdzielają tych idących na cmentarz, do osób, które z niego wracają – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. – Chodzi o to, żeby ruch był płynny – dodaje.

 

Przed dwoma laty na Cmentarzu Bródnowskim doszło do dantejskich scen. Ludzie mieli problem z wejściem i wyjściem na teren nekropolii. - Ścisk, płacz dzieci, wulgaryzmy i rękoczyny - relacjonował Tomasz, internauta Kontaktu 24.

9.37 Stołeczna policja informuje: znaczne zwiększenie natężenia ruchu pojazdów w okolicach Cmentarza Północnego w rejonie ulicy Pułkowej. Policjanci kierują tam ruchem.

9.36 Z relacji informatorów ZTM: Na węźle komunikacyjnym Metro Młociny dużym zainteresowaniem cieszy się linia C40 łącząca metro z bramą zachodnią cm. Północnego. Obecnie autobusy kursują co ok. 10 min. Po godzinie 10 częstotliwość zostanie zwiększona do 3 minut.

9.17 1 i 2 listopada Muzeum Powstania Warszawskiego organizuje kwestę na rzecz odnowienia zaniedbanych i zniszczonych powstańczych mogił i miejsc pamięci. Wolontariusze będą kwestować na warszawskich cmentarzach, datki będzie można też wrzucać do skarbony w Muzeum.
Celem zbiórki jest renowacja mogił powstańców warszawskich oraz członków Polskiego Państwa Podziemnego, a także odnowienie miejsc pamięci powstania. Kwesta na ten cel będzie prowadzona na Wojskowych Powązkach, Cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli oraz przed Cmentarzem Bródnowskim - informuje PAP.

9.16 Przypominamy, że w rejonach większych cmentarzy komunikacja miejska posiada bezwzględny priorytet w ruchu. Linie cmentarne kursują z dużą częstotliwością, dlatego proponujemy korzystanie z transportu publicznego zamiast samochodów osobowych - informuje ZTM.

8.54 ZTM przypomina: przy większych cmentarzach oraz węzłach i przystankach przesiadkowych dyżuruje 90 informatorów ZTM, którzy służą pomocą przy informacji o dojazdach na nekropolie.

8.39 - Na drogach dojazdowych do Cmentarza Bródnowskiego jeszcze nie ma dużych korków, choć jedzie się coraz wolniej. Miejsca parkingowe przy nekropoli są zapełnione. Z każdą minutą coraz więcej osób wschodzi na cmentarz. Dookoła jest bardzo dużo patroli straży miejskiej – relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

 

8.19 Z relacji informatorów ZTM: autobusy linii C27 z pętli przy ul. Królewskiej jeżdżą ze wszystkimi zajętymi miejscami siedzącymi. Na pozostałych liniach kursujących z tej pętli panuje jeszcze spokój.

8.16 - W okolicach Cmentarzy Bródnowskiego oraz Powązkowskiego stołeczni policjanci kierują  ruchem - informuje stołeczna policja.

8.05 Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, specjalnie uruchomione linie cmentarne już kursują - jest ich aż 29. Pierwsze wozy wyruszyły w trasy po godzinie 7:00. Linie kursować będą do godz. 19:00. Wyjątkiem są linie C11, C12 i C90, które będą kursować aż do godziny 21. CZYTAJ WIĘCEJ O KURSOWANIU LINII CMENTARNYCH.
8.00 Wypadek? Korek? Zamknięta droga? Dołącz do akcji "Drogowskaz 24".

7.57 W sobotę na Cmentarzu Powązkowskim 250 kwestarzy zbierać będzie pieniądze na ratowanie zabytkowych kaplic, grobowców i rzeźb. Z puszkami staną także znani dziennikarze, artyści i aktorzy. CZYTAJ WIĘCEJ O KWEŚCIE.

7.50 - Na Powązkach jest pusto, bez problemu można się tutaj poruszać - relacjonuje Małgorzata Telmińska, reporterka TVN24.

7.47 Przypominamy, jaka organizacja ruchu obowiązuje przy Cmentarzu Północnym.

 


7.38 - Dla odwiedzających groby, którzy zdecydują się na cmentarz przyjechać własnym samochodem, zorganizowane zostaną parkingi. Kierowcy muszą jednak uważać na zamknięte ulice i zmiany w organizacji ruchu. CZYTAJ WIĘCEJ

7.20 - Ogromny korek jest już na Wisłostradzie, na jezdni prowadzącej w kierunku Cmentarza Północnego. Zaczyna się przed mostem Północnym, a kierowcy stoją mniej więcej do ulicy Wóycickiego.

 

 

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL O SYTUACJI W CAŁEJ POLSCE

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Tak pytam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 16:04 ~Tak pytam

  antypolak~antypolak

  to jest chore,jeden dzien a tyle zamieszania,dla polakow to swieto narodowe,bo gdzie w europie jest taki dzien że ludzie ubierają kozaki,kupuja mnóstwo zniczy i kwiatków i z grobu robia kolorową wystawkę.

  A bez kozaków święto narodowe się nie liczy ?

 • Edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 10:57 ~Edek

  Ola~Ola

  A ci co nie stać na auta, nie śpią po nocach z zazdrości i zieją nienawiścią z rana nawet w święto.
  Anna~Anna

  oo...ja myślałam że warszawiacy nienawidzą tylko przyjezdnych...ale oni sami siebie na wzajem również nienawidzą...
  Nie masz cwaniaka~Nie masz cwaniaka

  Nie przesadzajmy. Warszawiak warszawiaka nie lubi tylko wtedy, kiedy ten nastąpi mu na odcisk. W ogóle Warszawiak to zadziorna bestia. Znasz pewnie piosenkę Grzesiuka o warszawiakach : "... chcesz z nami zacząć, to se lepiej trumnę kup !"
  kasia~kasia

  Tacy kiedyś byli warszawiacy. teraz to zawistne łajzy bez honru. aodnośnie przywołanego Grzesiuka- był , jak to dziści honorowi inaczej warszawiacy nazywają , słoikiem i to ze znienawidzonej lubelszczyzny

  Cwany~Cwany

  Przed wojną, kiedy błyszczał Grzesiuk, nikt nie znał jeszcze pojęcia " Słoik ". Zresztą Grzesiuk tak wrósł w stolicę, że był bardziej warszawski od warszawiaków.

  Nauczcie się jołopy <wstaw co uważasz>, że o byciu słoikiem nie świadczy miejsce urodzenia, tylko ZACHOWANIE.

 • Monika

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 10:37 ~Monika

  Korki ? Jakim cudem skoro wszystkie Słoiki pojechały do domu a w kochanej Warszawie zostali jej sami rodowici krew w krwi mieszkańcy i na dodatek mistrzowie kierownicy po Wawie. Skandal! To i tak przez Słoiki!

 • Tak pytam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 07:23 ~Tak pytam
  adam~adam

  Wesołych Świąt !
  Imieniny wszystkich swietych~Imieniny wszystkich swietych

  I vice versacze dobry czlecze wesolych swiat!
  Tak pytam~Tak pytam

  A to ma być Gianni, czy Donatella Versace ?
  XXXXX~XXXXX

  Skoro malymi literkami to zaden z nich to cos nowego moj kolego , dziadek tak zartobliwie odpowiadal jakoby wzajem i tyle. Buska

  O Jezu, błagam, nie tłumacz mi dowcipów. Nie ma takiej potrzeby, kolego. Dziadek miał większe poczucie humoru od ciebie.

 • Kraina uśmiechu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 07:20 ~Kraina uśmiechu

  radosny dzien~radosny dzien

  Czy widzicie kogoś uśmiechniętego na zdjęciu głównym promującym artykuł? Same ponure miny, a święto przecież radosne

  Niezwykle radosne święto,no, boki zrywać, hi hi hi, ha ha ha !

 • Cwany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 07:18 ~Cwany
  Ola~Ola

  A ci co nie stać na auta, nie śpią po nocach z zazdrości i zieją nienawiścią z rana nawet w święto.
  Anna~Anna

  oo...ja myślałam że warszawiacy nienawidzą tylko przyjezdnych...ale oni sami siebie na wzajem również nienawidzą...
  Nie masz cwaniaka~Nie masz cwaniaka

  Nie przesadzajmy. Warszawiak warszawiaka nie lubi tylko wtedy, kiedy ten nastąpi mu na odcisk. W ogóle Warszawiak to zadziorna bestia. Znasz pewnie piosenkę Grzesiuka o warszawiakach : "... chcesz z nami zacząć, to se lepiej trumnę kup !"
  kasia~kasia

  Tacy kiedyś byli warszawiacy. teraz to zawistne łajzy bez honru. aodnośnie przywołanego Grzesiuka- był , jak to dziści honorowi inaczej warszawiacy nazywają , słoikiem i to ze znienawidzonej lubelszczyzny


  Przed wojną, kiedy błyszczał Grzesiuk, nikt nie znał jeszcze pojęcia " Słoik ". Zresztą Grzesiuk tak wrósł w stolicę, że był bardziej warszawski od warszawiaków.

 • Bajki na dobranoc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2014 07:14 ~Bajki na dobranoc

  Edek~Edek

  Tylko strasz miejska jak zwykle pokazała klasę zupełnie ignorując zgłoszenia o zastawieniu samochodami dojść/dojazdów.
  Prym wiedli tutaj strażnicy pod Cmentarzem Bródnowskim, którzy tylko łazili z lewa na prawo udając, że coś robią.

  Jedyni którzy coś robili (pomagali przy wjeździe/wyjeździe i walili mandaty za nieuprawnione parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych) byli przy cmentarzu Służewieckim.
  Dla tych 2 panów ogromny szacun :)

  STRASZ MIEJSKA nadaje się tylko do straszenia dzieci.

 • andre22

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2014 22:07 ~andre22

  wszyscy mówią o pijanych kierowcach a o tych co bez prawa jazdy jeżdzą nikt nie mówi w tvn !

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2014 20:05 SEBBAX

  przy bramie zachodniej na wólce węglowej palił się samochód - dlatego wjazd był zamknięty, poza tym władze się nie wykazały inteligencją na ul. Elbląskiej - ul. Krasińskiego zrobiono jednokierunkową, a Elbląskiej nie - autobusy pomiedzy 12-14 utknęły tam w olbrzymim korku z samochodami jadącymi do parkingu przy Powązkach Wojskowych. poza tym uważam że było ok jeśli chodzi o Powązki Wawrzyszew i Wólkę Węglową

 • cccatch

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2014 20:02 ~cccatch

  Ciekawostką jest fakt, że nie wszystkie komentarze są publikowane. Pozdro dla moderatorów tvvvnnuu

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »