Informacje

18.08.2017 07:40 objazdy

Weekendowe remonty:
utrudnienia w trzech dzielnicach

SERWISY:

Na najbliższy weekend drogowcy zapowiedzieli prace w trzech dzielnicach. Utrudnień możemy spodziewać się na Bielanach, Ursynowie oraz w Wawrze.

Na Bielanach remont czeka odcinek Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej. Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, zostanie wymienione 7700 mkw. asfaltu.

"Nawierzchnię jezdni wykonamy z tzw. cichego asfaltu z domieszką granulatu gumowego. Wymienimy krawężniki i opaski, a pobocza wyrównamy i utwardzimy kruszywem. Ze względu na technologię prac, muszą one być prowadzone całą dobę, także nocą" - uczulają urzędnicy.

Kierowców czekają utrudnienia. Nie przejadą ulicą Estrady od Arkuszowej do Kampinoskiej, od piątku od godziny 22.00. Ulica zostanie otwarta w poniedziałek o 4 rano.

Drogowcy wyznaczyli objazdy: Arkuszowa – Wólczyńska –Reymonta (albo Conrada) – Powstańców Śląskich – Radiowa. Planowany jest także objazd ulicami poza granicami Warszawy: Ekologiczna – Sikorskiego.


W Wawrze do poniedziałku

Remont przejdzie również Kościuszkowców od Bychowskiej do posesji nr 85 (pozostały odcinek został wyremontowany w ramach prac prowadzonych przez MPWiK).

"Remontowany odcinek będzie zamknięty dla ruchu od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 21 sierpnia do godz. 4.00. Wyłączone będzie również skrzyżowanie z ul. Bychowską. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Korkowa – Łysakowska – Kaczeńca – Wydawnicza – B. Czecha" - informuje ratusz.

Objazdami pojadą autobusy linii 115 i N25 - od skrzyżowania ulic Kajki / Czecha / Kościuszkowców pojadą następującymi ulicami: Czecha – Powszechna – Skrzyneckiego – Kaczeńca (powrót: Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki) – Łysakowska – rondo na skrzyżowaniu ulic Łysakowska / Korkowa / Rekrucka – Korkowa i dalej swoimi trasami podstawowymi.


Na Ursynowie aż do wtorku

Z większymi utrudnieniami muszą liczyć się mieszkańcy Ursynowa, gdzie drogowcy zapowiedzieli frezowanie Roentgena pomiędzy Pileckiego a Płaskowickiej.

Ulica będzie zamknięta od od piątku, 18 sierpnia od godz. 22.00 do wtorku, 22 sierpnia do godz. 24.00. Kierowcy pojadą ulicami: Pileckiego i Płaskowickiej.

Na objazd zostaną także skierowane (w obydwu kierunkach) autobusy linii 179, 195, 209 i 737.

Ostatnio pisaliśmy o frezowaniu Przyczółkowej:

kz/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • szczwany lis3k

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 21:58 ~szczwany lis3k

  Czekam na fragment Jarzębskiego(Broniewskiego-Żeromskiego),Al.Zjednoczenia(Żeromskiego-Kasprowicza).Dziurawe jak szwajcarski ser!

 • Gregory

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 13:31 ~Gregory

  MasterMax~MasterMax

  Połączyć Roentgena z S2 (z zakazem wjazdu > 3,5 t oczywiście)  Ale rozumiem, że sam płacisz za wiadukt ponad parkingiem i OBI?

 • MasterMax

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 11:44 ~MasterMax

  Połączyć Roentgena z S2 (z zakazem wjazdu > 3,5 t oczywiście)

 • marysia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.08.2017 08:59 ~marysia

  a kiedy potocka od gwiaździstej toż to jest tragedia jakaś zrobili tą część która była w jako takim stanie a tu gdzie dramat zostawili po za tym ci drogowcy którzy to zrobili wciąż tam pracują i to co zrobili zdążyli już zniszczyć wszystkie pasy rozjechane a po asfalcie wala się gruz leżą krawężniki ktoś to powinien kontrolować jednak...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »