Informacje

06.09.2014 12:04 weekendowe remonty

Weekendowe remonty:
frezują Puławską, korków nie ma

SERWISY:

Trwa wymiana nawierzchni na ulicy Puławskiej. Nową zyska odcinek od Batorego do Rakowieckiej. Na razie prace nie powodują większych utrudnień. W niedzielę na Bielanach ruszy za to kolejny etap budowy kolektora pod ul. Marymoncką.

Na czas prac na ulicy Puławskiej od piątku od godz. 22.00 do poniedziałku do godz. 4.00 zamknięta dla ruchu są ulice Waryńskiego i Puławska na odcinku od ronda Jazdy Polskiej do ul. Rakowieckiej.

Zamknięte dla ruchu jest również skrzyżowanie z ulicami Batorego i Boya-Żeleńskiego oraz skrzyżowania zachodniej jezdni ul. Puławskiej (w kierunku Mokotowa) z ulicami Goworka i Rakowiecką.

- W związku z wyłączeniami nie tworzą się żadne korki. Objazdy są przejezdne - relacjonował w sobotę rano Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Proponowane przez urzędników objazdy prowadzą ulicami Madalińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej; Spacerowa – Belwederska – Dolna – Puławska.

Tydzień temu drogowcy wymieniali nawierzchnię ulicy Puławskiej na odcinku od ulicy Olszewskiej do pl. Unii Lubelskiej. Na objazdach tworzyły się korki.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Na trasy objazdowe zostały skierowane autobusy linii:

119 - w kierunku pętli Międzylesie autobusy pojadą ul. Kazimierzowską, Madalińskiego i Puławską a w kierunku pętli Rakowiecka-Sanktuarium ul. Dolną, Puławską, Madalińskiego, Kazimierzowską, Narbutta i Wiśniową;

131, 501, 519, 522, N31 i N81 - w kierunku pętli Dw. Centralny, Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Wilanów i Branickiego: ul. Puławską, pl. Unii Lubelskiej i Marszałkowską a w kierunku pętli Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Wilanów, Branickiego, Dw. Centralny: Piękną, al. Ujazdowskimi, al. Szucha, pl. Unii Lubelskiej i Klonową;

138 - w kierunku pętli Zajezdnia Utrata: pl. Unii Lubelskiej i al. Szucha, a w kierunku pętli Bokserska: pl. Na Rozdrożu, al. Szucha, pl. Unii Lubelskiej, Klonową, Spacerową, Belwederska, Dolną i Puławską;

167 - w kierunku pętli Siekierki-Sanktuarium: Kazimierzowską, Madalińskiego i Puławską, a w kierunku pętli Chomiczówka: Belwederską, Dolną, Puławską, Madalińskiego, Kazimierzowską, Narbutta i Wiśniową;

168 - Madalińskiego i Puławską w kierunku pętli Witolin oraz Belwederską, Dolną, Puławską i Madalińskiego w kierunku pętli Spartańska;

195 - ul. Madalińskiego w obu kierunkach;

222 - pl. Unii Lubelskiej, Klonową, Spacerową, Belwederską i Dolną tylko w kierunku pętli Spartańska;

N37 - al. Armii Ludowej, al. Niepodległości i Madalińskiego tylko w kierunku pętli Os. Kabaty.

Tymczasowe rondo na Bielanach

Z kolei w sobotę ok. godz. 22 wodociągowcy rozpoczną kolejny etap prac przy budowie kolektora ściekowego pod ul. Marymoncką. W związku z tym wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu  Marymonckiej z Podleśną i Podczaszyńskiego.

"Nie będzie bezpośredniego przejazdu tymi ulicami przez ul. Marymoncką, natomiast utrzymana będzie możliwość jazdy w każdym kierunku ul. Marymoncką oraz skręty w ulice Podleśną i Podczaszyńskiego. Wybudowane zostaną jezdnie tymczasowe z ruchem okrężnym" - informuje urząd miasta.

Zamknięcie fragmentu ul. Puławskiej w ubiegłym tygodniu wywołało spore zamieszanie:


kś/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • corio

    zgłoś naruszenie odpowiedz 08.09.2014 11:30 ~corio

    zapraszam na Polną na odcinku Pl. Unii-Trasa, żeby pan redaktor zobaczył te "żadne korki"; ulica wygladała jak autostrada Słońca w lipcowy dzień...

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »