Informacje

10.09.2012 20:10 Verva Street Racing

"Start" na placu Teatralnym

SERWISY:

Przygotowania do Verva Street Racing idą pełną parą. Na pl. Teatralnym rosną już trybuny. Organizator montuje także metalową konstrukcję. Będzie służyć podczas wyścigów jako start i meta.

W sobotę w stolicy odbędzie się trzecia już edycja Verva Street Racing, podczas której będzie można zobaczyć 200 najszybszych i najmocniejszych na świecie samochodów i motocykli.

Oprócz wyścigów i rajdów na uczestników czekają pokazy kaskaderskie oraz driftu. 

Za darmo, ale...

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Płatne jest wejście do Pit Party czyli miejsca, w którym z bliska będzie można zobaczyć najszybsze pojazdy na świecie, pasjonującą pracę mechaników oraz zdobyć autograf od ulubionego kierowcy.

Pit Party udostępnione będzie w godzinach 9.00-12.00

Cała impreza zakończy się o godz. 18.30.

Utrudnienia w ruchu

Od czwartku od godz. 21.00 na kierowców czekają utrudnienia. Zamknięte zostaną: ul. Senatorska (odcinek pomiędzy ul. Bielańską i ul. Miodową), ul. Wierzbowa, pl. Piłsudskiego, ul. Niecała (odcinek pomiędzy ul. Wierzbową i ul. Canaletta), ul. Fredry, ul. Moliera, ul. Focha, ul. Trębacka (tylko od strony ul. Focha), ul. Ossolińskich.

Utrudnienia potrwają do poniedziałku do godz. 5 rano.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • WI25

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2012 07:38 ~WI25

  Fartek~Fartek

  To się wyprowadź z Warszawy.


  Ale wymyśliłeś... Miasto jest do mieszkania. A jak wioseczka musi się z samochodów pocieszyć to zapraszam na obrzeża.

 • tryuoipop

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2012 10:40 ~tryuoipop

  WI25~WI25

  Ech... Ale czemu na ul. Trębackiej jest zakaz parkowania od jutra? Tego już nie pojmuję. Rozumiem, że jest zakaz ruchu, bo treningi i inne pierdoły, ale pod domem, gdzie mam abonament postawić samochodu nie mogę, muszę stawać gdzie indziej i płacić za parkomat za 2 samochody!  O, Hania pomyślała o wszystkim jak zawsze - jeszcze parę złotych do kasy miasta wpłynie. Założę się, że będą wzmożone kontrole parkingów w okolicy ;) A, że kierowcy z abonamentami z zamkniętych parkomatów, może nawet pomyślą, że nie dostaną mandatu i nie kupią bilecików, to nawet więcej troszkę wpadnie do kasy.

  Ciekawe, jak potraktowaliby wniosek o zwrot części z tych 26zł czy iluśtam rocznie, za niemożność parkowania na opłaconym miejscu - z winy miasta. Jakbym był mieszkańcem, to dla jaj nawet bym wystosował takie pismo - a niech biurokratyczna maszyna się zdziwi :)

 • tak to jest

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2012 10:13 ~tak to jest

  zablokujcie najlepiej całe centrum albo od razu całe miasto. rajdy, maratony, biegi, masy krytyczne, remonty, objazdy, metro, rowery wszystko naraz. proponuje w jednym czasie zrobić remont wszystkich dróg, wszystko zamknąć, rozkopać i puścić tymi rozkopami maratończyków, rowerzystów i rajdowców wszystkich razem w tym samym czasie. bo takie rzeczy trzeba koniecznie robić w sródmiesciu a nie np pod miastem gdzie jest i jak dojechac i jak zaparkować i gdzie pojeździć i pobiegać... a Śródmieście to jest dla lansujących się na biegi i maratony lemingów z białołęk wilanowów i ursynowów, żeby się pobawili kosztem mieszkańców którzy najlepiej niech sie wyprowadzą z miasta albo i z kraju.

 • Fartek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2012 10:11 ~Fartek

  To się wyprowadź z Warszawy.

 • WI25

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2012 08:04 ~WI25

  Ech... Ale czemu na ul. Trębackiej jest zakaz parkowania od jutra? Tego już nie pojmuję. Rozumiem, że jest zakaz ruchu, bo treningi i inne pierdoły, ale pod domem, gdzie mam abonament postawić samochodu nie mogę, muszę stawać gdzie indziej i płacić za parkomat za 2 samochody!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »