Informacje

27.09.2014 18:18 będzie obowiązywać do 11 października

Remonty na kolei. Honorowanie biletów rozszerzone

SERWISY:

W związku z remontami infrastruktury kolejowej ZTM i Koleje Mazowieckie rozszerzają wzajemne honorowanie biletów. Udogodnienia dla pasażerów będą obowiązywać do 11 października.

Od 1 września PKP PLK, zarządca infrastruktury kolejowej,  prowadzi na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków prace związane z odbiorem nowych urządzeń sterowania ruchem kolejowym. W związku z utrudnieniami występującymi na linii pruszkowskiej, Zarząd Transportu Miejskiego i Koleje Mazowieckie rozszerzyły zakres wzajemnego honorowania biletów.

Na trasie Warszawa Wschodnia – Pruszków honorowane są wszystkie bilety KM w pociągach SKM oraz w autobusach komunikacji zastępczej ZS1 na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków oraz wszystkie bilety ZTM w pociągach KM wraz z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie.

Z udogodnień korzystać mogą też podróżni jadący na trasie Legionowo – Warszawa Zachodnia peron 8. (przez Warszawę Gdańską). W pociągach KM obsługujących linię KM9 (W-wa Zach. p. 8. – Działdowo, przez Warszawę Gdańską) honorowane są wszystkie bilety ZTM oraz uprawnienia do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie oraz w pociągach SKM linii nr S9 wszystkie bilety KM oraz uprawnienia do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów środkami komunikacji miejskiej w Warszawie.

Osoby, które korzystają z przejazdów Kolejami Mazowieckimi na podstawie biletów ZTM-u, mają obowiązek wsiąść do pociągu pierwszym wejściem, żeby skasować bilet u konduktora.

jb/

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
  • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
  • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
  • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »