Informacje

08.08.2011 18:52 nikt nie został ranny

Przepuściła jeden pociąg, wjechała pod drugi

SERWISY:

Na przejeździe kolejowym w okolicach stacji Warszawa-Dawidy samochód osobowy wjechał pod pociąg. Zdjęcia i informację otrzymaliśmy na Kontakt24.

- To jest przejazd bez szlabanów. Pod pociąg TLK relacji Warszawa-Kraków wjechał w samochód osobowy - napisał JanuszM, który wysłał też zdjęcia z kolizji. Jak informuje stołeczna policja, nikt nie ucierpiał w zderzeniu.

Okazało się, że kierująca fordem przepuściła jeden pociąg. - Drugiego już niestety nie zauważyła - powiedziała Edyta Adamus z biura prasowego KSP.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w kierunku ulicy Puławskiej.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

bf

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • *

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 17:52 ~*

  "~???
  na zdjęciach widać że żadnego pociągu wcześniej nie przepuszczała!! jest to pierwszy z 3 torów który trzeba przejechać od ulicy puławskiej! "
  To jest pierwszy tor jadąc od Raszyna;-)

 • kork

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.08.2011 00:12 ~kork

  Szlabany PKP zdemontowało kilkanaście lat temu, sygnalizacja świetlna nie działa od kilku (6-8), dziury głębokie i szerokie, szyny się uginają a ostre blachy wystają z betonowych płyt, na przejeździe którym w godzinach szczytu przejeżdża kilkadziesiąt pojazdów na minutę. Dodatkowo widoczność ogranicza ruina dawnego budynku dworca, nasyp, zarośla i reklamy. A tak na marginesie, przydały by się parkingi przy przystankach W-wa Dawidy i W-wa Jeziorki.

 • iop

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 12:37 ~iop

  ~dzik Nie porównuj sygnalizacji do słoika, bo to pierwsze może się czasem zawieszać i co? Będziesz stał godzinę? Po prostu kiepsko się rozejrzała albo wcale.

 • Piotr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 09:32 ~Piotr

  Może wreszcie ktoś załata mega dziury na tym przejeździe bo teraz kierowcy bardziej są zajęci omijaniem wielkich dołów niż patrzeniem na tory. No i te krzaki można by przyciąć zanim urosną do rozmiarów pomnika przyrody. Dziwne ze nikt nie zwróci uwagi zarządcy lini kolejowej ze przejazd jest w fatalnym stanie. Czy wiecie ile samochodów dziennie pokonuje ten przejazd? Tam już dawno powinien stać wiadukt.

 • saw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 09:25 ~saw

  gdzie ci ludzie mają oczy!!!! rozglądajcie się ostatnio w warszawie jechałem na rowerze i mimo że miałem zielone światło na drodze rowerowej kobieta mało co by mnie nie zabiła. Coraz częściej kobiety nie widza jak jeżdża !!! Coraz częściej widzę że kobiety za kółkiem to jakaś pomyłka !!!

 • ???

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 09:22 ~???

  na zdjęciach widać że żadnego pociągu wcześniej nie przepuszczała!! jest to pierwszy z 3 torów który trzeba przejechać od ulicy puławskiej!

 • Heniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 09:19 ~Heniek

  Na tym przejeździe każdy pociąg zwalnia niemalże do zera. Trzeba być wyjątkowym kretynem, żeby wjechać pod pociąg. Prędkość pociągu jasno widać po skutkach, chyba, że ktoś jest ślepy

 • nab

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 08:39 ~nab

  ~dzik, na tym przejezdzie nie ma zadnej sygnalizacji, jezdze tam codziennie. Poza tym przejazd ten przypomina ser, dziura za dziurą!!!!

 • dzik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 06:47 ~dzik

  To jest przejazd bez szlabanów - napisał JanuszM. Ale nie dodał (na zdjęciach to widać) że jest tam sygnalizacja świetlna.
  Widać w Polsce też trzeba będzie umieszczać napisy jak w Anglii: "Jeżeli światło nie gaśnie oznacza to że nadjeżdza kolejny pociąg"... Ale dla mnie to napis z cyklu "Napój w kubu jest gorący. Można się oparzyć!"

 • normalny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2011 05:03 ~normalny

  Jacy rodowici warszawiacy się zrobili normalni jak zaczęliście pokazywać tablice, ani słowa o LLU :) Brawo TVN i Warszawiacy oby tak dalej bo już każdy ma dość waszego przechwalania co to nie ja..

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl

Oglądaj wideo

Oglądasz: Mur runął na parkingu

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Wybite szyby i zniszczone auta

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Z tramwaju wprost pod koła

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Anioł objawił się na Ursynowie

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Hipsterskie śniadania w autobusowej hali

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: Zorganizowali "gang dzieciaków" i pomazali chodniki

Przeczytaj o tym więcej »

Oglądasz: To może być bardzo droga podróż

Przeczytaj o tym więcej »

Ulice

Komunikaty o utrudnieniach na drogach

Pałac kultury i nauki Mapy z informacjami o ruchu drogowym - Targeo.pl
 • 07:31 Marsa/Żołnierska: uszkodzona sygnalizacja świetlna
 • 09:46 Tunel na ulicy Globusowej: utrudnienia
 • 08:42 Powstańców Śląskich/Połczyńska: potrącenie 2 osób

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »